Kód:
ID:

Hodnocení zákazníků

Honza
80 %

ovládání

cena

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

automatická pračka předem plněná • energetická třída A+++ • šířka 60 cm • kapacita 8 kg • hlučnost praní 51 dB, odstřeďování 77 dB • maximální rychlost odstřeďování 1 400 ot/min • příkon 2 200 W • odhadovaná roční spotřeba 135 kWh • roční spotřeba vody 10 999 l • hmotnost 76,27 kg • rozměry 850 × 600 × 605 mm

AEG L77489VFLC

Chcete, aby se vašemu oblečení dostala výborná péče? Automatická pračka AEG Protex se minimálně pokusí, aby se vašemu oblečení během praní dařilo tak dobře, abyste finální efekt poznali na vlastním těle. AEG L77489VFLC se postará o vlnu stejně dobře, jako o hedvábí a zajistí tak dobrý vzhled po dlouhou dobu.

Zbaví vás zápachu kouře

Někdy se stává, že oblečení není třeba úplně prát, ale stačilo by pořádné vyvětrání – velmi častým důvodem je pobyt v zakouřené místnosti. AEG L77489VFLC má speciální program právě pro tyto příležitosti. Pára při něm vyhladí pomačkání a bezpečně odstraní pachy.

Sama si řídí spotřebu

Tato pračka AEG disponuje systémem řízení spotřeby OptiSense. Ten určuje podle velikosti náplně, že se spotřebuje pouze minimální množství elektřiny a vody. Usnadňuje se tím praní, pokud nechcete čekat, až získáte dostatečné množství textilu, které by naplnilo celý buben.

Nepřeteče, neohrozí

Součástí kvalitních praček jsou i bezpečnostní systémy, které zabraňují nevhodné manipulaci nebo vytečení vody. Dětský bezpečnostní zámek působí jako prevence proti nebezpečným hrám, senzor AquaControl zase působí proti přetečení. Součástí praktických opatření je i tradiční volba odloženého startu, takže si můžete praní naplánovat na dobu, která nebude nikoho vyrušovat.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků L77489VFLC

Hodnocení zákazníků
Zákazník:

KataS

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Aleš

Zaručená kvalita!

Delší práci programy.

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

zuzana

pračky AEG používám již 30 let, tato je třetí v pořadí, obě předchozí vydržely každá cca 15 let. Tato má mnoho nového k využití vylepšení a usnadnění vyprání a oživení prádla. Doufám, že dostojí své značce, doposud je bez chyb.

zatím vše OK

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Honza

ovládání

cena

80 %
Celková spokojenost
Zákazník:

asm

100 %
Celková spokojenost
L77489VFLC 4.8 5 5
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů