basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

Petr M
01.12.2011 v 14:25
80 %

Ovládání, menu, barvy, spolupráce mezi přístroji Panasonic

zapojení antény - přístup, částečně vzhled

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Víte, že...

Přehrává všechny běžné audio / video formáty z USB flash, externího disku nebo SD/SDHC karet. Přehrává tyto formáty i v domácí síti z připojeného PC / notebooku.

Disponuje připojením na internet k řadě služeb jako je např. archiv TV Nova.Nový model plazmového televizoru Panasonic řady GT30 s úhlopříčkou 106cm přináší k vám domů právě to co potřebujete abyste nemuseli myslet na celou řadu dalších drobných maličkostí.

Nemusíte myslet na to odkud přijímáte signál – televizor disponuje všemi digitálními tunery pro příjem digitálního vysílání: pozemním, kabelovým i satelitním. Všechny tunery zároveň podporují příjem vysílání ve vysokém rozlišení. Vysílání nyní však nemusíte jen sledovat, plazmové televizory Panasonic nové generace GT30 umí přijímaný signál i nahrávat na připojený externí disk. Můžete si tak nahrát své oblíbené pořady a filmy nejen když je sledujete, ale díky možnosti nastavení odloženého nahrávání v programovém průvodci vlastně v kterýkoliv čas.

Nemusíte se rozhodovat, zda 2D nebo 3D– tento plazmový televizor nabízí totiž obojí. Můžete v poklidu sledovat klasické vysílání, nebo sledovat 3D Blu-ray filmy z připojeného 3D Blu-ray domácího kina nebo přehrávače. Navíc model GT30 zvládá převést standardní televizní vysílání do trojrozměrné podoby, což potěší vás i vaše ratolesti.

Bezdrátově, pohotově– s plazmovým televizorem Panasonic nemusíte složitě kopírovat své oblíbené filmy, videa, fotografie a hudbu. Televizor dokáže všechny běžné audio a video formáty přehrát z vašeho přenosného USB flash nebo externího disku. Tento televizor vás ovšem překvapí dalšími možnostmi přehrávání. Umí totiž všechny běžné audio / video formáty přehrávat z Vašeho počítače / notebooku / netbooku ve vaší vlastní domácí síti. Jednoduše připojíte televizor k vaší domácí bráně, tedy routeru nebo modemu, a spojíte jej s ostatními zařízeními. Připojit jej můžete pomocí kabelu LAN ( Ethernet ), nebo rovněž bezdrátově po pořízení Panasonic ( Netgear ) USB wi-fi adaptéru. Připojit se však nemusíte pouze k domácímu archivu, ale zároveň k internetu. Na internetu naleznete přístupný celý archiv Nova TV a celou řadu dalších zajímavých služeb, jejichž nabídka se stále rozšiřuje.

Modelová řada plazmových televizorů Panasonic GT30 umožňuje na svém panelu s plným vysokým rozlišením přehrávat jakýkoliv mediální obsah v původní kvalitě, s jasnými barvami, vedenými jako tahy umělcova štětce k věrnému zobrazení reálné podoby. Každý zážitek ze sledování bude umocňovat i ostrý detail ve všech scénách, který zajišťuje frekvence zobrazování až 600 obrazových políček za sekundu.

Plazmový televizor Panasonic řady GT30 lze propojit s dalšími zařízeními pomocí nejmodernějšího přenosu zvuku i videa zároveň, pomocí rozhraní HDMI 1.4. Díky tomuto připojení můžete spojit váš rekordér, domácí kina či Blu-ray přehrávač Panasonic s televizorem a všechny přístroje tak ovládat pomocí jediného dálkového ovladače televizoru.Full-HD neoPlasma TV se špičkovou kvalitou obrazu pro 2D a 3D, velmi tenkým designem a pokročilými síťovými funkcemi

3D produkty Panasonic jsou jednoznačnou volbou - nejen pro profesionály, kteří hledají špičkové a nejmodernější 3D technologie, ale také pro běžné spotřebitele, kteří chtějí realizovat svoje filmařské schopnosti a pořizovat vlastní záznamy ve 3D.

Na plynulém obrazu záleží!


Špičkové plazmové televizory používají pro dokonale plynulé zobrazení pohybu řízení podpolí 600 Hz technologií Intelligent Frame Creation Pro. Jde o nový procesor s analýzou obrazu, který převádí pohyb v každé scéně do tzv. podpolí. Díky mezipolím se rychlé scény zobrazí v nejvyšším rozlišení Full HD (1920 x 1080) naprosto plynule. Každé okénko je totiž na obrazovce viditelné kratší dobu než u konvenčních procesorů a to téměř dokonale eliminuje nevítané pohybové artefakty.Přehrávání filmů s frekvencí 24p

Chcete-li si doma užít zážitek srovnatelný s návštěvou kina, nestačí syté barvy a vysoký poměr kontrastu. Je nutné přehrávat filmy způsobem, jakým je jejich tvůrci natáčeli, tedy frekvencí 24 okének za vteřinu. Problém ovšem může vzniknout v případě, že si takový film chceme pustit na obrazovce s mírně vyšší obnovovací frekvencí. V takovém případě pomůže inteligentní technologie 24p Smooth Film, která umožňuje zobrazení většího počtu okének. K původním 24 okénkům se pak přidávají další a frekvence roste až na 96 obr/s. Výsledkem je kvalitní obraz s plynulým překreslením pohybu.
VIERA Connect

VIERA Connect stisknutím jediného tlačítka nabízí nejpopulárnější internetový obsah a mnoho her z pohodlí vašeho obývacího pokoje (např. Nova.cz, TN.cz, Eurosport, YouTube, Facebook a mnoho dalšího). VIERA Connect také podporuje jak interaktivní služby pomocí příslušného vybavení (klávesnice, herní ovladač, aj.), tak i funkci internetového nakupování umožňující nákup takového vybavení přímo z TV (eBay).
Flexibilní možnosti nahrávání na USB a SD kartu


Lehce můžete nahrávat vaše oblíbené TV programy, filmy a další obsah vysílání na externí USB pevný disk nebo SD paměťovou kartu. Záznamy lze snadno ovládat pomocí dálkového ovladače televizoru VIERA. A funkce televizoru Rew Live pro záznamy na USB, HDD vám umožní přetáčet živé TV vysílání a pustit si scény, které jste neviděli, takže vám již nikdy neuniknou důležité momenty. Nahrajte na SD kartu HD videoklipy z kompatibilní HD videokamery Panasonic a fotoaparátu Lumix - potom kartu zasuňte do slotu televizoru VIERA a sledujte svoje záznamy na širokoúhlém televizoru.

Nejlepší pro filmy

S THX uvidíte filmy přesně tak, jak si to režisér představoval. Standard THX ustanovil Lucasfilm v raných 80. letech, aby zlepšil zážitky filmových diváků a věrně reprodukoval akustické i vizuální prostředí tak, jak toho tvůrci filmů chtěli dosáhnout. Pro splnění těchto standardů jsou všechny televizory NeoPDP vybaveny displejem s THX certifikací. Disponují také mimořádně přirozeným kontrastem více než 5 milionů : 1 (Infinite Black Pro a Infinite Black). Tento supervysoký kontrast umožňuje dosáhnout hloubky černé jako nikdy předtím, což je zvláště důležité pro přesné podání těch nejjemnějších rozdílů úrovní černé, které filmům propůjčují větší realismus.

Čistý 3D obraz

Nová technologie luminoforu zamezuje přeslechům ve 3D. Použitím nového luminoforu s rychlou odezvou byla významně zkrácena doba dosvitu. Doba záření a vlastní zpracování byly rovněž zdokonaleny pro minimalizaci vzájemného rušení snímků pro pravé a levé oko, což výrazně potlačuje přeslechy. Díky tomu je výsledný 3D obraz mimořádně kvalitní. Prožitek při sledování ještě nikdy nebyl tak realistický a působivý, jako je s 3D technologií Panasonic. Tato technologie zároveň pomáhá zvyšovat kvalitu 2D obrazu.Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků TX-P50GT30E

Hodnocení zákazníků

Petr M

01.12.2011 v 14:25

Ovládání, menu, barvy, spolupráce mezi přístroji Panasonic

zapojení antény - přístup, částečně vzhled

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
TX-P50GT30E 4.0 5 1
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______