basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Součástí LG televize jsou tři přednastavené AV režimy, které pro specifické typy TV obsahu zabezpečují nejlepší a nejvhodnější obrazovou a zvukovou kvalitu. Jednoduše se ovládají pomocí tlačítka AV MODE na dálkovém ovládání. K dispozici máte Režim Kino, Režim Sport, Režim Hra. Režim Kino vyrovnává nastavení obrazu v souladu se standardem nastavení, jako jsou D65 (vyvážení bílé) a ITU-BT7091 (barevnost). V režimu Sport si uživatel užije kvalitnějšího sledování sportovních přenosů. Primární barvy jsou zvýrazněny (např. zelenější trávník, intenzivně modré nebe aj.). Režim Sport také optimalizuje přenos rychle se měnících obrazů bez mlžení a rozmazání. V režimu Hra je TV nastavení optimalizované pro počítačové hry. Režim Hra zesílí tmavý kontrast a obraz se stane jasnějším, což je vhodné pro hráče, kteří se dívají na televizor z krátké vzdálenosti. Zvuk je nastaven prostorově, čímž se prohlubuje dynamický zážitek ze hry.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů