basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

cenově dostupný holicí strojek • dvojitá planžeta • výsuvný zastřihovač • výdrž až 40 minut • dobíjení 16 hodin • kontrolka nabíjení • protiskluzová rukojeť

 REMINGTON F3800 Dual Flex

REMINGTON F3800 Dual Flex

Jeden z cenově nejdostupnějších pánských holicích strojků v naší nabídce. I přes extra přijatelnou cenu však nabídne precizní a přitom šetrné oholení vaší tváře. Břity jsou nastaveny do ideálního úhlu tak, aby byly maximálně efektivní. Strojek je přitom vybaven extra výkonnou baterií, která vystačí až na 50 minut chodu, čímž se vyrovná i několikrát dražším modelům. Kaňkou na kráse může být delší doba nabíjení (16 hodin), která je způsobena právě přijatelnou cenou. Nechybí však ani kontrolka nabití, takže vždy budete mít dokonalý přehled o to, kdy dát strojek na nabíječku.

vynikající cena
až 40minutová výdrž
protiskluzová rukojeť

Výhodou je také ergonomický tvar, díky kterému se strojek perfektně drží. Dokonce se chlubí i protiskluzovou rukojetí, takže je zajištěno, že vám nebude při holení vyklouzávat. Pokud hledáte pánský holicí strojek, ale nechce se vám zbytečně utrácet, je tento model nejlepší možnou volbou.

O společnosti

Remington patří mezi jednu z nejznámějších společností, které se soustřeďují na péči o tělo. Její specialitou jsou především vlasy a produkty spojené s holením či epilací. Společnost se těší oblibě mezi zákazníky všech věkových kategorií. I v České republice se jedná o jednu z nejoblíbenějších značek vůbec.

Parametry strojku:

• pánský bateriový holicí strojek
• nezávisle plovoucí planžety
• dobíjecí baterie – výdrž až 40 minut
• kontrolka nabíjení
• protiskluzové držadlo

Jak vybrat holící strojek?

Nejdokonalejšího oholení dosáhnete s obyčejnou žiletkou, trvá to však dlouho a v zimních měsících je pleť značně podrážděná a trpí. Elektrické strojky jsou rychlé, šetrné a zanechávají pokožku krásně jemnou.

Na trhu máme dva typy strojků, oba dosahují výborných výsledků. Tedy pokud vyberete vyšší modely s kvalitním ostřím a promyšlenou konstrukcí.

Planžetový systém funguje jako kmitající pilka za ochrannou mřížkou. Skvěle se přizpůsobuje i nepřístupným partiím na krku, obecně je doporučován na kratší rovné vousy. Kvalitní modely nabízí výkyvnou (3D) hlavu.

Frézkový systém tvoří dva nebo tři kotouče, které rotují proti sobě. Ochranná mřížka je zde kulatá, a tak umí lépe zachytit vlnité a delší vousy. Doporučujeme modely s plovoucí hlavou, která perfektně kopíruje tvář.

Oba typy doporučujeme zakoupit s čistící stanicí, která odstraňuje zbytky vousů a hlavně bakterie. Vyšší modely umí strojek i promazávat. Takové strojky zpravidla bývají i vodotěsné a umožňují extra šetrné holení s gelem.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů