Hodnocení zákazníků

Karel
18.02.2016 v 18:18
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

nejvyšší model nové řady špičkových outdoorových kamer • záznam ve 4K/30fps, 2.7K/50fps, 1080p/120fps, 1440p/80fps a v dalších rozlišeních a snímkovacích frekvencích • širokoúhlé záběry SuperView • 12Mpix fotografie • fotopuška až 30 fotografií za sekundu • časosběrné záznamy (Time Lapse) od 0,5 do 60 sekund • snímání při zhoršeném světle i v noci • Wi-Fi • Bluetooth • vodotěsná do 40 metrů • Mini USB • Micro HDMI • MicroSD (až 64 GB) • nahrávání jedním tlačítkem • označení pozice v záznamu během nahrávání • hmotnost 88 gramů (152 gramů s pouzdrem)

GoPro HERO4 Black

Pokud chcete tu nejlepší outdoorovou kameru, nemáte na výběr: GoPro HERO4 Black. Má spoustu argumentů, kterými dokáže svůj nárok na trh odolných akčních kamer obhájit, stačí si jen vybrat, podle čeho je chcete řadit. Zkusme to třeba z pohledu těch, kdo se s kamerou setkávají nejčastěji.

 

HERO4 Black z pohledu sportovce

Tato kamera GoPro je extrémně odolná. U jiných kamer si možná představíte, že přežijí krátké vymáchání dle jakýchsi specifikací IPxx. Četli jste si jejich popisy? Třeba že kameru tímto „certifikátem“ vybavenou můžete máčet jen ve sladké vodě do 1 m hloubky na pár minut? GoPro HERO4 dostanete spolu s pouzdrem, které na podobné normy z vysoka kašle. Prostě vydrží. Těžko se dostanete do 40 m hloubky, těžko budete mít potřebu si s kamerou kopat nebo ji zahrabávat do bláta, ale člověk nikdy neví. GoPro ale zaručuje, že jejich top model tak hrubé zacházení snese.

 

HERO4 Black z pohledu diváka

Proč se staly kamery GoPro takovou legendou extrémních sportů? Protože jsou nejen lehké, kompaktní a umožňují montáž desítkami způsobů, ale i proto, že nahrané video má špičkovou kvalitu. Model HERO4 Black má třeba primát v používání 4K rozlišení při snímkovací frekvenci 30 FPS. Plynulé video v tak detailním zpracování jen tak někdo nezvládne. Na opačném konci spektra schopností záznamu je natáčení ve slow-motion při frekvenci až 240 snímků za vteřinu při stále dobře použitelném HD rozlišení. GoPro používá širokoúhlý objektiv, pokud ale preferujete maximální kvalitu bez ořezu, můžete používat režim SuperView, který dokáže obraz softwarově zpracovat tak, aby se neztratil ani pixel ze snímače.

 

 

HERO4 Black z pohledu přírody

Kamera GoPro si mě prohlížela celý den. Nevím, jestli natáčela časosběrné video z každé vteřiny nebo minuty, nebo jen zkoušela, jaké detaily zvládne zachytit 12 Mpx fotoaparát. Možná si pan kameraman chtěl vyzkoušet, jak se projeví režim Protune na finálním filmu. Mé živé barvy si zřejmě chtěl přesunout do počítače v originální kvalitě bez barevných profilů, komprese… Asi si chtěl přinést do programu GoPro Studio originální data. Vážně bude překvapen, až se podívá na video z večerních hodin. Určitě čeká spoustu šumu a minimum detailů, ale bude se divit, až zjistí, že HERO4 má profil Auto Low Light při nedostatku světla skvěle vychytaný!

 

 

HERO4 Black z pohledu dálkového ovládání

Můj pán si zase namontoval kameru na helmu. Možná proto, aby lépe viděl, těžko říct. Místo ní ale sahá na mě, zatímco já se starám o zbytek. Komunikuji s GoPro bez drátů, přes Bluetooth a Wi-Fi – nemusím nikoho škrtit, abych mu řekl, že tenhle záběr se vážně povedl nebo že teď je čas pořídit spolu s videem i fotku. Jen doufám, že mě nenahradí aplikací pro mobilní telefon

 

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků HERO4 Black Edition

Hodnocení zákazníků

Karel

18.02.2016 v 18:18
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Michalek

14.01.2016 v 2:40
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

talec

11.03.2015 v 18:52

GoPro jsem si koupil, protože nic jiného jsem nechtěl a jsem max spokojen. Nemám co vytknout

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

marian

12.01.2015 v 10:09

propojení s telefonem a plné ovládaní kamery, prohlížení fotografii a videí, stahování fotek a videí do telefonu přes telefon
luxusní záběry
jednoduché ovládání
super příslušenství (nutno dokoupit)

fotky jsou často rozmazané, je třeba jich udělat více
drahé příslušenství

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Jakub Vlček

28.12.2014 v 10:01

Skvělé video
Odolnost
Mobilní aplikace

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
HERO4 Black Edition 5.0 5 5
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů