basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

profesionální sada na manikúru a pedikúru • mezi 2000 až 5400 otáčkami za minutu • pravý i levý chod • 10 nástavců v balení • síťový provoz • LED světlo • praktické pouzdro v balení

 BEURER MP 62

Názory zákazníků

Produkt prozatím nemá dostatek hodnocení.

BEURER MP 62

Vaše nohy a ruce si zaslouží péči. Pokud nemáte čas navštěvovat specializované salony nebo se vám v nich nechce utrácet tisíce, máme pro vás perfektní řešení za zlomek ceny. Tím je profesionální sada na manikúru a pedikúru značky Beuer. Součástí balení je totiž profesionální přístroj pro úpravu nehtů s plynulou regulací výkonu a k tomu rovnou 10 speciálních nástavců. Díky nim můžete nejen upravovat nehty, ale například odstraňovat nehty zarostlé nebo se šetrně zbavit zrohovatělé kůže a kuřích ok.

Výhodou je i to, že součástí balení je praktické pouzdro, které poslouží pro uskladnění přístroje i nástavců, takže vždy budete mít vše pěkně pohromadě. Díky tomuto setu už nebude nikdy muset navštěvovat specializované salony, ušetříte tím a vaše nehty i nohy přitom budou v perfektní kondici. Pokud byste chtěli ušetřit, najdete v naší nabídce levnější model stejné značky (MP 41), který však nabízí nižší výkon a méně nástavců.

Plynulá regulace výkonu

O to, aby byla péče o vaše nehty a chodila celkově rychlá a účinná pečuje spolehlivý motůrek s možností plynulé regulace výkonu mezi 2000 až 5400 otáčkami za minutu. Chod je přitom možné regulovat jak doprava, tak i doleva.

Dodávané příslušenství

Safírový disk tenký: Nástavec ideální pro přesné pilování nehtů. U tohoto typu rotuje pouze vnitřek a okraj disku zůstává pevný. Právě to umožňuje mimořádnou přesnost.
Safírový kužel: Ideální pro odstranění mozolů a ztvrdlé kůže na chodidle či patě.
Leštící kužel: Leští a perfektně vyhlazuje nehty po opilování. Výrobce doporučuje leštit krouživými pohyby a nenechávat nástavec na jednom místě, neboť třením vytváří poměrně vysoké teplo.
Válcová frézka: Vhodná pro obroušení zrohovatělých nehtů a jejich vyhlazení. Výrobce doporučuje frézku přiložit vodorovně k povrchu nehtu a provádět kruhové pohyby, aby došlo k odstranění poškozené části nehtu.
Frézka plamínkového tvaru: Poslouží pro efektivní odstranění zarostlých nehtů.
Kulatá safírová frézka: Frézka pro opatrné odstranění kuřích ok. Doporučujeme velmi opatrné použití, neboť v případě odstraňování kuřích ok vnikáte hluboko do kůže, což může mít za následek poškození okostice.
Řezací jehla: Maximálně přesný nástroj vhodný pro uvolnění zarostlých nehtů nebo odříznutí části nehtu. Doporučujeme zvýšenou opatrnost při použití nástroje při nižších otáčkách.
Nástavec pro použití brusného papíru: Pomůcka pro snadnější upevnění brusného papíru.
Brusný papír: Ideální pro odstranění suché kůže, mozolů na patách i ošetření nehtů. 10 jednorázových brusných papírů v balení.
Safírový kužel dlouhý a hrubý: Efektivní odstranění velkých mozolů na chodidle a patách. Určen pro větší oblasti.
Safírový disk hrubý: Vhodný pro pilování silnějších nehtů. Doporučujeme být s tímto typem velmi opatrní, neboť efektivně a velmi rychle odstraňuje větší kusy nehtů.
Ochranný kryt: Kryt zabraňující rozptylu prachu z obroušených nehtů.

O společnosti

Beurer je tradiční německá společnost s více než 90letou historií. V současné době značka prodává své produkty v mnoha evropských zemích. Mezi produkty, které nabízí, patří glokoměry, tlakoměry, teploměry, elektronické dečky a další produkty zaměřené především na zdravotní stránku.

Doplňující informace

• praktický set na manikúru a pedikúru
• plynulá regulace rychlosti
• 10 nástavců v balení
• síťový provoz
• pouzdro v balení

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků MP 62

Hodnocení zákazníků

lenka

14.04.2016 v 15:49
60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
MP 62 3.0 5 1
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů