Kód:
ID:

Hodnocení zákazníků

milivanili
100 %

Zadny nami vlastneny pristroj nevymackal tolik stavy jako tento. Proste bomba! Smoothie je taky skvele.

Mohl by byt trochu levnejsi

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

špičkový odštavňovač Novis • 4v1 (odšťavňování, lisování, smoothie, Vitatec) • švýcarská kvalita • příkon 240 W • automatická regulace výkonu • technologie Vitatec a Citromax • systém proti odkapávání DropHold • široké plnící hrdlo • snadné čištění • barva: červená

Novis VitaJuicer, červenáNovis VitaJuicer, červená

Luxusní multifunkční odšťavňovač švýcarské značky Novis, který dokonale uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Poradí si s odšťavňováním, lisováním i přípravou lahodného smoothies. Vše samozřejmě v té nejvyšší kvalitě. Díky technologii Vitatec navíc ve výsledné šťávě udrží o 20 % více důležitých nutričních hodnot a živin, takže je džus výrazně zdravější. K dispozici je i pokročilý systém automatické regulace výkonu, který upraví otáčky podle konzistence zpracovávaného ovoce.

Výhodou je i široké plnící hrdlo, takže si přístroj poradí i se zpracováním větších kusů potravin. Kromě toho se výrobce soustředil také na maximální jednoduchost (ovládání je řešeno jen tlačítkem on/off) a snadné použití.

Vitatec k zachování nutričních hodnot

Vitatec je inovativní patentovaná technologie, která v sobě kombinuje výhody lisu na citrusy a odstředivky. Díky tomu dokáže přístroj oproti běžným modelům udržet ve výsledné šťávě až o 20 % důležitých nutričních hodnot. Připravený džus se navíc pyšní luxusní krémovou konzistencí.

Citromax, speciální tvar pro nejlepší výsledky

Lis má speciální kónický tvar, který si společnost nechala patentovat jako Citromax. Ten je speciálně tvarován tak, aby využil maximum živin.

Snadná obsluha

Velkou předností je i technologie DropHold, která díky důmyslné konstrukci zabraňuje nechtěnému odkapávání šťávy. Potěší i možnost umýt v myčce ty části odstředivky, které přišly do kontaktu se šťávou. Mimořádně tichý chod je pak u špičkového přístroje naprostou samozřejmostí. Celé ovládání přístroje je přitom řešeno jen jedním tlačítkem on/off, takže je maximálně snadné. K dispozici je i automatická regulace výkonu dle konzistence připravovaného ovoce.

Švýcarská kvalita

Kromě velkého množství nadstandardních funkcí rozhodně potěší i precizní kvalita zpracování. VitaJuicer totiž vyrábí švýcarská společnost Novis, což se na celkové kvalitě podepsalo silně pozitivně. Společnost si navíc dala záležet i na designu. Výrobce navíc zodpovědně použil materiály, které jsou snadno recyklovatelné. Tím potvrzuje, že myslí i na životní prostředí.

 

 

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků VitaJuicer, červená

Hodnocení zákazníků
Zákazník:

milivanili

Zadny nami vlastneny pristroj nevymackal tolik stavy jako tento. Proste bomba! Smoothie je taky skvele.

Mohl by byt trochu levnejsi

100 %
Celková spokojenost
VitaJuicer, červená 5.0 5 1
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů