basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Hodnocení zákazníků

SRDNAAH
22.04.2011 v 20:43
100 %

NEMÁM CO DODAT.JE BEZVA.

ZATÍM NEBYL ŽÁDNÝ PROBLÉM.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Snadná použitelnost a maximální vlastnosti neomezené digitální zábavy se spojují s elegantním vzhledem. Výsledkem je vzrušující produkt dokonale splňující moderní potřeby a odrážející expresivní osobnost. 15.6palcový displej poskytuje dostatek prostoru pro využití přínosu multi-taskingu, štíhlý profil je vhodný pro snadné cestování a díky velkému balíku rozšiřujícího software vám umožní jednoduše zálohovat, lehce chatovat s přáteli, nebo upravovat své sdílené obrázky jednoduše a efektivně. EasyNote TM má elegantní design s kontrastujícími matnými a lesklými prvky povrchové úpravy, umocněný blýskavými chromovanými detaily, které jistě okouzlí přihlížející. Komfortní opěrky rukou jsou vyvedeny ve stejném barevném provedení, jako vnější kryt s barevnými odstíny. Vestavěná mechanika DVD-Super Multi drive představuje vstupenku do přenosného domácího kina, v němž lze sledovat oblíbená videa a filmy, zatímco k portu HDMI™ můžete připojit televizor s vysokým rozlišením či projektor a sledovat zábavu ve vysokém rozlišení na velké ploše.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků EASYNOTE_TM85-JN-544CZ

Hodnocení zákazníků

SRDNAAH

22.04.2011 v 20:43

NEMÁM CO DODAT.JE BEZVA.

ZATÍM NEBYL ŽÁDNÝ PROBLÉM.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
EASYNOTE_TM85-JN-544CZ 5.0 5 1
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů