basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Hodnocení zákazníků

Vladimír Šimánek
04.10.2011 v 9:16
80 %

Hlavně výkon

Výdrž baterie, mobilita

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Řada Packard Bell EasyNote poskytuje širokou škálu chytrých řešení notebooku a fantastického stylu, který můžete označit za vlastní. Snadná použitelnost a maximální vlastnosti neomezené digitální zábavy se spojují s elegantním vzhledem a dojmem. Výsledkem je vzrušující produkt dokonale splňující moderní potřeby a odrážející expresivní osobnost. Na trhu, v němž se PC již stala komoditou, hledají koncoví uživatelé produkty, které plně odpovídají jejich potřebám a odrážejí jejich osobnost. Notebooky Packard Bell představují širokou škálu platforem, která slibuje rychlý a plynulý výkon. Uživatelé získávají součástky poslední generace s modelem notebooku, který optimálně posiluje jejich sebevyjádření.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků EASYNOTE LS11-HR-854CZ

Hodnocení zákazníků

Vladimír Šimánek

04.10.2011 v 9:16

Hlavně výkon

Výdrž baterie, mobilita

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
EASYNOTE LS11-HR-854CZ 4.0 5 1
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů