basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

Trachtová
06.01.2012 v 15:40
80 %

Numerická klávesnice

"příliš volná klávesnice"

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Kvalitní značkový notebook Dell pro práci i zábavu. Moderní procesory Intel i3 jsou zárukou vysokého výkonu, ať už potřebujete dokončit prezentaci do firmy či sestříhat video z dovolené. 4GB operační paměti vám umožní svižnou práci či zábavu bez ohledu na to, jak složité nároky na notebook Dell máte. Nechybí Bluetooth modul pro bezdrátovou komunikaci s Bluetooth zařízeními ani WiFi pro příjem internetu ať jste kdekoliv. Samozřejmostí je rychlý a vysokokapacitní pevný disk, který vám umožní skladovat tisíce dokumentů, videí, fotografií či MP3 skladeb. Pro on-line komunikaci s přáteli vám dobře poslouží integrovaná webkamera i mikrofon. Předinstalován je nejnovější operační systém od Microsoftu Windows 7.


Váš notebook, váš styl


Promítněte svou osobnost do víka SWITCH z designového studia. Proměňte svůj notebook díky víku SWITCH. Volitelné výměnné kryty umožňují měnit vzhled podle nálady.
Dokonalý obraz


Křišťálově čistý displej WLED s rozlišením HD (720p) a zvukový systém SRS Premium Audio vám oživí filmy a streamované video.
Rychlost, kterou potřebujete


Bezproblémovou práci na více úkolech zajišťují procesory Intel® Core™ druhé generace s technologiemi Intel® Turbo Boost 2.0 a Intel® Hyper-Threading. Každodenní činnosti budete snadněji zvládat díky výkonu originálního 64bitového operačního systému Windows® 7 Home Premium.Všechno, co chcete, zajistí nástroj Stage


Software Dell Stage nabízí sdílení fotografii, poslouchání hudby i spojení. Díky softwaru Dell Stage máte možnosti, které jsou pro vás důležité, stále na dosah.
Pro zobrazení videa si prosím povolte ve svém prohlížeči JavaScript.
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků Inspiron 15R Intel Core i3

Hodnocení zákazníků

Trachtová

06.01.2012 v 15:40

Numerická klávesnice

"příliš volná klávesnice"

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

bezejména

04.10.2011 v 18:06

uváděná výdrž baterie

zatím nic

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Jana

25.09.2011 v 11:29

vzhled, cena

-

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Inspiron 15R Intel Core i3 4.333333333333333 5 3
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů