basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Hodnocení zákazníků

cesal
24.02.2011 v 14:23
100 %

se vším

nic

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Notebook Compaq Presario CQ56 stojí v čele trendů spotřebitelských notebooků. Má vynikající moderní industriální design, přitom je šetrný k životnímu prostředí a příjemný na používání – takže nejenže dobře vypadá, ale vy se díky němu můžete cítit dobře. Architektura nové generace umožňuje nebývalé možnosti výkonu a zpracovávání více úloh najednou. Tento notebook nabízí možnosti a výkon plnohodnotného počítače, takže můžete snadno a rychle provádět každodenní práci. Užijte si zábavu, svobodu a produktivitu při práci, prohlížení webu, sledování filmů a komunikaci s přáteli. Proč navyšovat cenu o nadbytečné doplňky, když je ve skutečnosti nepotřebujete? Tento notebook nabízí nejlepší poměr ceny a výkonu a nejnovější technologie pro každodenní potřeby – ideální pro studenty, rodiny či malé a střední firmy. Zůstaňte ve spojení s rodinou a přáteli díky připojení Wi-Fi a integrované webové kameře. Tento notebook nabízí obraz s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 39,6 cm (15,6”) – což je výhoda při prohlížení a sdílení vašich fotografií a videoklipů.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků Presario CQ56-150

Hodnocení zákazníků

sarka

09.03.2011 v 9:27

OK

váha- je těžký , nemá obal jako samozřejmost.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

cesal

24.02.2011 v 14:23

se vším

nic

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Presario CQ56-150 4.5 5 2
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů