Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

I. Asus EEE X101H je jedním z nejmenších plnohodnotných přenosných počítačů na světě s matným displejem o úhlopříčce 10,1 palce.

II. netbook Asus EEE X101H je i přes své miniaturní rozměry vybaven výkonným a zároveň úsporným dvoujádrovým procesorem Intel Atom N570.

III. Asus EEE X101H nabízí pro práci dva operační systémy, standardní Microsoft Windows 7 Starter Edition a operační systém MeeGo.

IV. v režimu spánku je možné Asus EEE X101H uchovávat až po dobu jedenácti dnů.

V. pevný disk o kapacitě 320 GB slouží k uložení dostatečného množství filmů, fotografií a jiných souborů.Užasně mobilní netbook Asus EEE X101H se může díky úspornému dvoujádrovému procesoru Intel Atom N570 o pracovní frekvenci 1, 66 Ghz, který spolupracuje s 1 GB operační paměti a úsporné baterii pyšnit výdrží až pěti hodin při plném pracovním provozu. Společně se zanedbatelnou tloušťkou o hodnotě 26 mm a neuvěřitelně nízkou hmotností ( necelý jeden kilogram ) se tak tento netbook skvěle hodí k použití na služebních cestách, dovolených a jiných příležitostech, kdy není potřeba plnohodnotný počítač. I přes zmíněné velmi malé rozměry je netbook Asus EEE X101H vybaven klávesnicí, která odpovídá 92% rozměrů standardní klávesnice. Klávesy na této klávesnici jsou od sebe dostatečně oddělené tak, aby nedocházelo ke zbytečným překlepům. Uvedený procesor disponuje i oceňovanou funkcí HyperThreading, která umí dvě zmíněná jádra virtuálně rozdělit na půl a netbook Asus EEE X101H Vám tak poskytne sílu výkonu čtyř jader. Bez problémů tak můžete pracovat ve více aplikacích najednou bez hrozby nepříjemného zamrzání počítače. Pro práci je v netbooku Asus EEE X101H k dispozici operační systém Microsoft Windows 7 Starter Edition a nový systém s označením MeeGo. Tento nový operační systém je možné přirovnat k operačním systémům použitých v chytrých mobilních telefonech. Přinese Vám tak přímý vstup na populární sociální sítě Facebook, Twitter a jiné oblíbené aplikace. Bezplatně získáte i program pro výuku angličtiny, který běžně stojí i několik tisíc korun. Netbook Asus EEE X101H tak nebude jen nástrojem pro zábavu, ale i nenásilným výukovým pomocníkem.

Aby bylo umožněno přípojení k internetu opravdu kdekoliv, disponuje netbook Asus EEE X101H zabudovaným WiFi přijímačem pro bezdrátový přístup k internetovým stránkám. Samozřejmě je možné připojení i pomocí ethernetového kabelu. Pokud jste zvyklí k počítači často připojovat další zařízení jako externí disky, fotoaparáty a jiné, jistě u netbooku Asus EEE X101H oceníte přítomnost dvou USB slotů. Samozřejmostí je i možnost připojení externího monitoru přes VGA konektor a čtečka paměťových karet pro rychlý přenos fotografií a videí pořízených fotoaparátem nebo videokamerou. Pro usnadnění komunikace například prostřednictvím již zmíněných sociálních sítí určitě využijete zabudovanou webovou kameru o rozlišení 0,3 Mpx. K uložení filmů, fotografií a jiných souborů je v netbooku Asus EEE X101H připraven pevný disk o kapacitě 320 GB.Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů