basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

zlato
21.11.2011 v 8:30
60 %

velikost

nevím

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Perfektní 10palcový netbook Acer představuje spojení rychlosti a výkonu v nejpropracovanějším a nejkompaktnějším provedení. Netbook řady Aspire One D je navržen pro mobilní životní styl - s hmotností pouhých 1,11 kg a až sedmihodinovou výdrží při provozu na baterie zaručuje více zábavy a vyšší produktivitu na cestách! Netbook řady Aspire One D, osazený rychlým procesorem sestaveným z nejmenších tranzistorů na světě, poskytuje neuvěřitelný výkon v miniaturním provedení a nabízí 10palcový širokoúhlý displej pro dosažení optimální produktivity a dokonalého zobrazení při připojení k internetu. Pevný disk s vysokou kapacitou a multiformátová čtečka paměťových karet umožňují stahovat a sdílet veškerá multimédia. Aspire One D není jen malý a výkonný, ale navíc vypadá neobyčejně atraktivně díky tenkému profilu, hladkým křivkám a lesklému povrchu. Skvělý netbook představuje jedinečné spojení estetického výrazu a vysoké funkčnosti.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků Aspire ONE D250-0Br (červený, XP)

Hodnocení zákazníků

zlato

21.11.2011 v 8:30

velikost

nevím

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Aspire ONE D250-0Br (červený, XP) 3.0 5 1
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______