basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Hodnocení zákazníků

CHOLINAK
05.04.2011 v 9:48
100 %

DOBRÁ GRAFIKA ,VEŠKERÉ PARAMETRY

CHYBÍ WEB KAMERA ,BATERIE BY MOHLA DÉLE VYDRŽET

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Notebook Aspire 5738Z s vynikajícím výkonem procesoru a kvalitní grafikou splňuje veškeré nároky na každodenní využití počítače a při přehrávání médií ve vysokém rozlišení nabízí bohatší digitální zábavu doma i na cestách. Komunikační technologie zajišťují, že jste neustále všude k zastižení. Širokoúhlý 15.6palcový displej poskytuje dostatečně velký prostor pro multitasking i pro zábavu. Spolehlivý procesor Intel® Pentium® snadno zvládá veškeré aplikace. Pevný disk s velkou kapacitou pojme veškeré soubory i multimédia a čtečka paměťových karet typu Multi -in-1 je umožňuje sdílet s přáteli i rodinou. Technologie Bluetooth® zaručuje neobyčejně rychlé a snadné sdílení souborů. Klávesnice s velkými klávesami umožňuje pohodlné psaní a je doplněna vícedotykovým ukazovacím zařízením, které zjednodušuje přetáčení, zmenšování, otáčení a listování webovými stránkami, soubory a snímky.

Řadu Aspire tvoří notebooky, které nabízejí výkon, grafiku a komunikační nástroje pro lepší digitální zábavu, každodenní práci s počítačem a komunikaci se všemi, kteří jsou pro vás důležití doma i daleko v zahraničí.


Atraktivní vzhled Aspire


Notebooky řady Aspire jsou atraktivní, ergonomické a odolné. Tenký profil s jedinečným vzhledem a nápadnou barevnou kombinací, snadno přístupné ovládací prvky a inovativní klávesnice typu chiclet přispívají ke snadnému ovládání. Kombinace ekologicky udržitelných materiálů a příjemné textury spolu s odolnou konstrukcí notebooků Aspire vyvolávají představu jedinečnosti a spolehlivosti.


Vysoký výkon počítače


Současná neomezená nabídka multimédií s vysokými nároky na grafiku a aplikací pro sdílení vyžaduje především plynulý multitasking. Z toho důvodu jsou notebooky řady Aspire vybaveny v současnosti nejlepšími procesory a pamětí, aby za všech okolností pracovaly s nejvyšší efektivitou. Tato řada se rovněž vyznačuje dostatečnou kapacitou pro uložení všech multimediálních souborů, které si chcete ponechat.
Jedinečná grafika a přehrávání


Displeje s vysokým rozlišením různých velikostí spolu se špičkovými volitelnými grafickými řešeními zajišťují jedinečný obraz. Filmy, videa na internetu, snímky apod. lze sledovat na noteboocích řady Aspire ve vynikající kvalitě a rozhraní HDMI® přenese zábavu i na značně větší zobrazovací plochu. Mechanika DVD přehrává nejnovější filmové hity v kvalitě srovnatelné s hlavní kopií filmu a optimalizovaný prostorový zvuk Dolby®1 zajišťuje poslech ve studiové kvalitě.Nejmodernější komunikační nástroje


Spolehlivý vysokorychlostní přístup k internetu prostřednictvím připojení Ethernet, Wi-Fi®. Umožňuje surfovat na internetu a zůstat ve spojení se všemi, na nichž vám záleží. Při videochatu využijete neobyčejně kvalitní webovou kameru notebooku Aspire. Modul Bluetooth® umožňuje bezdrátový přenos na krátkou vzdálenost a k nejmodernějším rozhraním lze připojit externí zařízení a rychle přenést data.


Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků AS5738ZG-454G64MN/15.6/T4500/640/4G/AT/B/7HP

Hodnocení zákazníků

CHOLINAK

05.04.2011 v 9:48

DOBRÁ GRAFIKA ,VEŠKERÉ PARAMETRY

CHYBÍ WEB KAMERA ,BATERIE BY MOHLA DÉLE VYDRŽET

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Honza

23.02.2011 v 17:11

Výkon,paměti

Mohla být integrovaná webkamera a větší výdrž baterie

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
AS5738ZG-454G64MN/15.6/T4500/640/4G/AT/B/7HP 4.5 5 2
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů