basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Notebook Aspire 5738Z s vynikajícím výkonem procesoru a kvalitní grafikou splňuje veškeré nároky na každodenní využití počítače a při přehrávání médií ve vysokém rozlišení nabízí bohatší digitální zábavu doma i na cestách. Komunikační technologie zajišťují, že jste neustále všude k zastižení. Širokoúhlý 15.6palcový displej poskytuje dostatečně velký prostor pro multitasking i pro zábavu. Spolehlivý procesor Intel® Pentium® snadno zvládá veškeré aplikace. Pevný disk s velkou kapacitou pojme veškeré soubory i multimédia a čtečka paměťových karet je umožňuje sdílet s přáteli i rodinou. Vestavěná mechanika DVD-Super Multi drive představuje vstupenku do přenosného domácího kina, v němž lze sledovat oblíbená videa a filmy, zatímco k portu HDMI™ můžete připojit televizor s vysokým rozlišením či projektor a sledovat zábavu ve vysokém rozlišení na velké ploše. Klávesnice s velkými klávesami umožňuje pohodlné psaní a je doplněna vícedotykovým ukazovacím zařízením, které zjednodušuje přetáčení, zmenšování, otáčení a listování webovými stránkami, soubory a snímky.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů