Internetový obchod DATART.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím

ACER Aspire 5733Z-P614G50Mikk

ACER Aspire 5733Z-P614G50Mikk

ACER Aspire 5733Z-P614G50Mikk

Vše o produktu

Řadu Aspire tvoří notebooky, které nabízejí výkon, grafiku a komunikační nástroje pro lepší digitální zábavu, každodenní práci s počítačem a komunikaci se všemi, kteří jsou pro vás důležití doma i daleko v zahraničí. Současná neomezená nabídka multimédií s vysokými nároky na grafiku a aplikací pro sdílení vyžaduje především plynulý multitasking. Z toho důvodu jsou notebooky řady Aspire vybaveny v současnosti nejlepšími procesory a pamětí, aby za všech okolností pracovaly s nejvyšší efektivitou. Tato řada se rovněž vyznačuje dostatečnou kapacitou pro uložení všech multimediálních souborů, které si chcete ponechat.

Displeje s vysokým rozlišením různých velikostí spolu se špičkovými volitelnými grafickými řešeními zajišťují jedinečný obraz. Filmy, videa na internetu, snímky apod. lze sledovat na noteboocích řady Aspire ve vynikající kvalitě a rozhraní HDMI® přenese zábavu i na značně větší zobrazovací plochu.

Spolehlivý vysokorychlostní přístup k internetu prostřednictvím připojení Ethernet a Wi-Fi, umožňuje surfovat na internetu a zůstat ve spojení se všemi, na nichž vám záleží. Při videochatu využijete neobyčejně kvalitní webovou kameru notebooku Aspire.

Notebooky řady Aspire jsou atraktivní, ergonomické a odolné. Tenký profil s jedinečným vzhledem a nápadnou barevnou kombinací, snadno přístupné ovládací prvky přispívají ke snadnému ovládání. Kombinace ekologicky udržitelných materiálů a příjemné textury spolu s odolnou konstrukcí notebooků Aspire vyvolávají představu jedinečnosti a spolehlivosti.


Atraktivní vzhled Aspire


Notebooky řady Aspire jsou atraktivní, ergonomické a odolné. Tenký profil s jedinečným vzhledem a nápadnou barevnou kombinací, snadno přístupné ovládací prvky a inovativní klávesnice typu chiclet přispívají ke snadnému ovládání. Kombinace ekologicky udržitelných materiálů a příjemné textury spolu s odolnou konstrukcí notebooků Aspire vyvolávají představu jedinečnosti a spolehlivosti.


Vysoký výkon počítače


Současná neomezená nabídka multimédií s vysokými nároky na grafiku a aplikací pro sdílení vyžaduje především plynulý multitasking. Z toho důvodu jsou notebooky řady Aspire vybaveny v současnosti nejlepšími procesory a pamětí, aby za všech okolností pracovaly s nejvyšší efektivitou. Tato řada se rovněž vyznačuje dostatečnou kapacitou pro uložení všech multimediálních souborů, které si chcete ponechat.
Jedinečná grafika a přehrávání


Displeje s vysokým rozlišením různých velikostí spolu se špičkovými volitelnými grafickými řešeními zajišťují jedinečný obraz. Filmy, videa na internetu, snímky apod. lze sledovat na noteboocích řady Aspire ve vynikající kvalitě a rozhraní HDMI® přenese zábavu i na značně větší zobrazovací plochu. Mechanika DVD přehrává nejnovější filmové hity v kvalitě srovnatelné s hlavní kopií filmu a optimalizovaný prostorový zvuk Dolby®1 zajišťuje poslech ve studiové kvalitě.Nejmodernější komunikační nástroje


Spolehlivý vysokorychlostní přístup k internetu prostřednictvím připojení Ethernet, Wi-Fi®. Umožňuje surfovat na internetu a zůstat ve spojení se všemi, na nichž vám záleží. Při videochatu využijete neobyčejně kvalitní webovou kameru notebooku Aspire. Modul Bluetooth® umožňuje bezdrátový přenos na krátkou vzdálenost a k nejmodernějším rozhraním lze připojit externí zařízení a rychle přenést data.


Recenze ACER Aspire 5733Z-P614G50Mikk

5 5/5
Pomohla Vám recenze? 0 0
Celková spokojenost
5

buri, 17.10.2011 v 8:41

Hodnotím kladně:

Splnil mé očekávání

Hodnotím záporně:

nic

Pomohla Vám recenze? 0 0
Celková spokojenost
4

RoSch, 15.10.2011 v 14:18

Hodnotím kladně:

Za tu cenu ... není co dodat :-)
Dobré je i modré označení kláves písmenky: ľ, ť, ä, ň, ô pro SK klávesnici ;-)

Hodnotím záporně:

Se ztrátou jedné hvězdičky ... díky absenci Bluetooth a kontrolky činnosti HDD :-(

ACER Aspire 5733Z-P614G50Mikk 4.5 5 2
X