basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Povedený notebook řady Aspire představuje dokonalou rovnováhu mezi výkonem, využitím energie, mobilitou a velikostí, umožňuje každodenní práci s počítačem a komunikaci se všemi, kteří jsou pro vás důležití doma i daleko v zahraničí. Notebook v inovativním provedení nabízí vysoký výkon pro multitasking i filmovou zábavu, úplnou připojitelnost – a především nekonečné možnosti. 15,6 palcový LCD displejem s LED podsvícením a vysokým rozlišením umožňuje používat současně několik aplikací v samostatných oknech. Technologie s LED podsvícením LCD panelu je nejenom výrazně úspornější a šetří peněženku uživatelů, ale je také šetrné k životnímu prostředí, protože po skončení životního cyklu je monitor snadněji recyklovatelný. Neobyčejně výkonný procesor Intel® Core i3 spolu s grafickým řešením snadno zvládne veškeré nároky aplikací určených pro zábavu nebo pro práci. Integrovaná grafická karta Intel HD Graphics 3000 posouvá hraní her a sledování multimédií na vyšší úroveň, zatímco velkokapacitní pevný disk poskytuje velký prostor pro ukládání veškerých souborů. Notebook je vybaven technologií bluetooth, která se nejčastěji používá pro propojení s mobilním telefonem nebo bezdrátovými sluchátky. Přítomna je také bezdrátová wifi karta standardu 802.11b/g/n a gigabitová síťová karta pro komunikaci s okolím. Aspire 5750 je vybaven rozhraním HDMI™, které umožňuje sledovat obsah ve vysokém rozlišení na velkých periferních zobrazovacích zařízeních. S webovou kamerou a vestavěným mikrofonem jste připraveni na videochatování v nejvyšší kvalitě. Předinstalovaný originální operační systém Windows ® 7 Home Premium.
Vysoký výkon počítače
Současná neomezená nabídka multimédií s vysokými nároky na grafiku a aplikací pro sdílení vyžaduje především plynulý multitasking. Z toho důvodu jsou notebooky řady Aspire vybaveny v současnosti těmi nejlepšími procesory z nové řady Intel® Core™ i3 (i5) a pamětí, aby za všech okolností pracovaly s nejvyšší efektivitou. Tato řada se rovněž vyznačuje dostatečnou kapacitou pro uložení všech multimediálních souborů, které si chcete ponechat.

Jedinečná grafika a přehrávání
Displeje s vysokým rozlišením různých velikostí spolu se špičkovými volitelnými grafickými řešeními zajišťují jedinečný obraz. Filmy, videa na internetu, snímky apod. lze sledovat na noteboocích řady Aspire ve vynikající kvalitě a rozhraní HDMI® přenese zábavu i na značně větší zobrazovací plochu.

Nejmodernější komunikační nástroje
Spolehlivý vysokorychlostní přístup k internetu prostřednictvím připojení Ethernet, Wi-Fi® a 3G 1. umožňuje surfovat na internetu a zůstat ve spojení se všemi, na nichž vám záleží. Při videochatu využijete neobyčejně kvalitní webovou kameru notebooku Aspire. Modul Bluetooth® umožňuje bezdrátový přenos na krátkou vzdálenost a k nejmodernějším rozhraním lze připojit externí zařízení a rychle přenést data.

Atraktivní vzhled Aspire
Notebooky řady Aspire jsou atraktivní, ergonomické a odolné. Tenký profil s jedinečným vzhledem a nápadnou barevnou kombinací, snadno přístupné ovládací prvky a inovativní klávesnice typu chiclet 1 přispívají ke snadnému ovládání. Kombinace ekologicky udržitelných materiálů a příjemné textury spolu s odolnou konstrukcí notebooků Aspire vyvolávají představu jedinečnosti a spolehlivosti.


Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů