basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Hodnocení zákazníků

karel
14.04.2013 v 19:30
100 %

tak celkově posuv šuplíků a tak super je dělící příčka

Nemá vnitřní světlo tak si večer musíte rozsvítit světlo pokud to nechcete tahat po tmě . Je to ta jediná vada na kráse !!!!

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Volně stojící šuplíkový mrazák LIEBHERR GN 3023 patří mezi spotřebiče energetické třídy A+. Je vybaven funkcí NoFrost, automatickým odmrazováním, časově řízenou funkcí SuperFrost, systémy VarioSpace a FrostSafe, akustickým výstražným signálem v případě ponechání otevřených dveří a digitálním ukazatelem vnitřní teploty. Jeho celkový užitný objem je 261 litrů.

Jak vybrat správný mrazák?

Při výběru mrazničky je velice důležité si uvědomit, jaký typ zákazník vlastně potřebuje. O jeho výběru může rozhodnout i prostor, do kterého má být mrazák finálně umístěn. Na trhu jsou k dostání šuplíkové a pultové mrazáky. Mezi důležitá kritéria výběru kromě přesného typu samozřejmě patří celkový užitný objem, mrazící výkon, energetická třída a v neposlední řadě i pořizovací cena. Šuplíkové mrazničky jsou obecně vhodné pro uskladňování menších potravin. Vnitřní prostor je přehledně rozdělen pomocí zásuvek, a spotřebitel tak má lepší přehled o konkrétním umístění zamrazených potravin. Zásuvky jsou vyrobeny z průhledných i neprůhledných plastů či drátěných košů. Lze zvolit i praktickou variantu vestavného šuplíkového mrazáku, jeho nevýhodou je ale ve srovnání s pultovými vyšší pořizovací cena a menší užitný objem.

Chytré funkce a technologie

Šuplíkový mrazák LIEBHERR GN 3023 je zástupcem spotřebičů energetické třídy A+. Za jeden den spotřebuje 0,903 kWh energie, za kalendářní rok 330 kWh. Disponuje funkcí automatického odmrazování, beznámrazovou technologií NoFrost, která zabraňuje vytváření ledových vrstev na stěnách ledničky a funkcí SuperFrost, která zajišťuje rychlé zmrazení vložených produktů na teplotu -32 °C, aby se v potravinách uchovaly důležité vitamíny. Jakmile jsou potraviny řádně zamrazené, funkce SuperFrost se přepne zpět do normálního režimu.

Základní parametry produktu

Údaje o typu klimatické třídy informují spotřebitele o ideální venkovní teplotě potřebné pro správný provoz mrazničky. V tomto případě je určena v rozpětí 10 až 43 °C. Při výpadku elektrické energie je schopen mrazák zachovat potraviny ve zmrzlém stavu po dobu celých 24 hodin. Za celý den dokáže zamrazit až 20 kg vložených produktů. Hlučnost mrazničky je 41 dB. Dveřní panty jsou umístěny standardně na pravé straně. Tento typ mrazáku nabízí i možnost změny umístění pantů na stranu levou. Při poruše na sebe spotřebič upozorní optickým i akustickým signálem. Při ponechání otevřených dveří pouze signálem akustickým. Mrazák je vybaven transportními úchyty, kolečky a předním odvětráváním, které umožňuje v případě potřeby zasunout spotřebič až těsně ke zdi.

Uspořádání prostoru

Celý vnitřní prostor mrazničky o objemu 261 litrů je přehledně rozdělen pomocí osmi zásuvek s průhlednými čely. Zásuvky jsou vysoké, dokola uzavřené a plně vyjímatelné. Systém FrostSafe v nich zajišťuje maximální ochranu skladovaných potravin i při otevřených dveřích. Šuplíky mohou být společně se skleněnými mezipodlážkami zcela vyjmuty. Tak vzniká velice praktický systém VarioSpace, který umožňuje skladovat i potraviny velikých rozměrů.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků GN 3023 + sp. p

Hodnocení zákazníků

tom

18.01.2015 v 12:47

Malá hlučnost, velký objem a jinak proste vsechno

Pouze vyšší cena a to ze jsou ustavitelne pouze přední nožičky.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Marcela Balcarkova

11.12.2014 v 12:45
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

karel

14.04.2013 v 19:30

tak celkově posuv šuplíků a tak super je dělící příčka

Nemá vnitřní světlo tak si večer musíte rozsvítit světlo pokud to nechcete tahat po tmě . Je to ta jediná vada na kráse !!!!

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

stanislav

28.11.2012 v 10:27
80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
GN 3023 + sp. p 4.75 5 4
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů