basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Hodnocení zákazníků

Petr
16.08.2015 v 13:17
100 %

Měřením zjištěna spotřeba cca 1kWh cca za 24 hodin. Jedeme na střední výkon. Občas si pochrochtne při spínaní. Jinak můžeme jen doporučit!

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

kvalitní kombinovaná chladnička LG • volně stojící konstrukce • objem chladničky 248 litrů a mrazničky 91 litrů • energetická třída A++ • elektronický displej • technologie Total No Frost • lineární kompresor • systém Multi Air Flow • antibakteriální ochrana těsnění • přihrádka na zeleninu s automatickou regulací vlhkosti • nulová zóna • Smart Diagnosis • zásobník na vodu • LED osvětlení • hlučnost max. 41 dB • výška 201 cm

INFO VÝROBCE: Luxusní kombinovanou chladničku LG GBF530NSQPB pohání lineární kompresor, jehož výhodou je o 20% nižší spotřeba energie, nižší hlučnost a větší spolehlivost. Total No Frost technologie vás zbaví nepříjemného odmrazování. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá chladný vzduch a potraviny tak kdekoliv v ledničce vydrží dlouho čerstvé. Dveřní těsnění Bioshield ™ je ošetřeno antibakteriálním činidlem a to brání růstu plísní a deformaci těsnění. Přihrádka na ovoce a zeleninu Moist Balance ™ udržuje optimální úroveň vlhkosti. Pro uskladnění masa a ryb je připravena zásuvka FRESH 0° ZONE. Mraznička je umístěna v dolní části spotřebiče a nabízí objem 91 litrů a také Expresní mrazení. Spotřebič má instalovaný alarm otevřených dveří, Automat na vodu. O osvětlení se starají LED světla.

 LG GBF530NSQPB

Názory zákazníků

Chladnička prozatím nemá dostatek hodnocení.

LG GBF530NSQPB

Špičkově vybavená chladnička LG, která vás doslova uchvátí celou řadou užitečných technologií. Mezi ně patří například beznámrazová technologie Total No Frost či systém Multi Air Flow, jenž zajišťuje rovnoměrnou cirkulaci chladného vzduchu. Obrovskou výhodou tohoto modelu je lineární kompresor, který je oproti klasickým kompresorům úspornější, tišší a dokonce i spolehlivější. LG na něj proto nabízí mimořádnou 10letou záruku! Celkový užitný objem chladničky činí 339 litrů (248 litrů chladnička, 91 litrů mraznička), takže se hodí až do pětičlenných rodin.

Osvětlení spotřebiče je přitom řešeno úspornými LED diodami a na přední straně se navíc nachází užitečný elektronický panel. V tomto případě je k dispozici dokonce i nápojový automat. Celkově se tak jedná o skvěle vybavený model, jenž uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Technologie Total No Frost

Chladnička je doslova nabita těmi nejnovějšími technologiemi. Proto nechybí ani Total No Frost, díky níž se nevytváří v prostoru chladící ani mrazící části led a zcela tak odpadá nutnost ručního odmrazování. Technologie zaručuje také delší životnost chladícího systému a přináší s sebou úsporu provozních nákladů.

Lineární kompresor

Tento model je vybaven nejnovějším lineárním kompresorem, který vytváří přímočaré pohyby. Díky tomu je oproti klasickým konvekčním kompresům úspornější až o 20 %. Navíc je také tišší a spolehlivější. I proto na něj sama společnost nabízí 10letou záruku!

Multi Air Flow systém

Rovnoměrné ochlazování potravin střeží systém Multi Air Flow. Ten funguje na principu pokrytí celého prostoru studeným vzduchem, který se dostává prostřednictvím samostatných výstupů do všech otevřených přihrádek. Díky tomu vydrží potraviny déle čerstvé a zachovávají si po delší dobu nezměněnou chuť.

Přihrádka s automatickou regulací vlhkosti

Tato chladnička je vybavena speciální přihrádkou pro oddělené skladování ovoce a zeleniny. To však není vše. Nabízí totiž funkci automatické regulace vlhkosti, díky které vydrží potraviny mnohem déle chutné a čerstvé.

Nulová zóna

Nechybí dokonce ani nulová zóna, ve které je udržována teplota pohybující se kolem 0 °C. To je ideální teplota pro skladování čerstvého masa či ryb – ty díky tomu vydrží výrazně déle chutné a čerstvé.

Smart Diagnosis

Chladnička také nabízí nadstandardní služby v případě poruchy. Základem je systém Smart Diagnosis, který velmi rychle dokáže najít problém a identifikovat jej. Oprava je tak ihned jednoduší. V případě, že je poškození pračky tak vážné, že je nutný zásah servisního technika, stačí zavolat na infolinku, kde vám s vyřešením problému pomohou.

Vnitřní uspořádání chladničky

Chladnička nabízí celkový čistý objem 248 litrů a je tak vhodná pro skladování potravin až pěti osob. Její vnitřek je navíc efektivně osvětlen úsporným LED osvětlením a prakticky rozdělen. K dispozici tak jsou hned čtyři poličky ze skla, speciální nulová zóna a šuplík pro oddělené skladování ovoce a zeleniny s automatickou regulací vlhkosti. Ve dvířkách jsou pak ještě další čtyři poličky a nechybí dokonce ani efektivní zásobník na vodu.

Vnitřní uspořádání mrazničky

Čistý objem mrazničky činí 91 litrů, a hodí se proto i pro skladování většího množství zamražených potravin. Její prostor je přitom prakticky rozdělen pomocí tří plastových boxů.

Její mrazící výkon je označen čtyřmi hvězdičkami, které značí nejvyšší mrazící třídu. Teplota dosahuje méně než -18 °C, takže lze potraviny bezpečně skladovat i dlouhé měsíce. Během 24 hodin zvládá zamrazit až 9 kg potravin. Akumulační doba při výpadu elektrické energie je 16 hodin.

Doprava Datart

Směr otevírání dvířek lze velmi jednoduše měnit na levou i pravou stranu. Pokud si tuto chladničku objednáte se službou Doprava Datart, rádi vám směr otevírání nastavíme podle vašeho přání. Doprava Datart je také jedinou službou na trhu, kdy je spotřebič vynesen a zapojen přesně tam, kam zákazník potřebuje.

Doplňující informace

• volně stojící kombinovaná chladnička
• výška 201 cm
• energetická třída A++
• odhadovaná celoroční spotřeba 248 kWh za rok
• užitný objem chladničky 248 litrů a mrazničky 91 litrů
• hlučnost 41 dB
• lineární kompresor
• rozměry spotřebiče: 59,5 × 201 × 68,6 cm

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků GBF530NSQPB

Hodnocení zákazníků

Petr

16.08.2015 v 13:17

Měřením zjištěna spotřeba cca 1kWh cca za 24 hodin. Jedeme na střední výkon. Občas si pochrochtne při spínaní. Jinak můžeme jen doporučit!

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

dosty333

01.06.2015 v 10:58
80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
GBF530NSQPB 4.5 5 2
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů