basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

PetrHra
08.09.2010 v 18:02
80 %

Ovladani je perfektni, display disponuje velmi dobrym rozlisenim pro moznost prohlizeni fotografii, pri prvim zapnuti vsak delsi az mnohaminutove vyhledavani druzic a to i ve zcela volnem terenu.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Garmin nüvi 3760T Lifetime patří mezi TOP navigace s doživotní bezplatnou aktualizací map Evropy z edice City Navigator. S 9 mm tloušťky je řada nüvi 3760T nejtenčí přenosnou automobilovou navigací na trhu. Jedinečný pocit při uchopení navigace je umocněn moderním kovovým vzhledem a absolutně plochým skleněným kapacitním displejem. Revoluční a neotřelý vzhled nüvi 3760T byl oceněn vítězstvím na mezinárodní soutěži produktového de-signu Red Dot Design Awards v roce 2010 , ve které se prosadil v konkurenci více než 4000 produktů z 57 zemí světa. Navigace nüvi 3760T je vybavena napájeným stojánkem s druhým reproduktorem , Cl napaječem s vestavěným RDS TMC - přijímačem dopravních informací, li-ion baterií s výdrží až 4 hodiny v režimu navigace, v pohotovostním režimu až několik týdnů. Navigace obsahuje předehrané mapy celé Evropy navíc i přístup k turistické mapě TOPO Czech. Jaké technologie a služby v nové vlajkové lodi společnosti Garmin využijete:

Služba Lifetime - doživotní bezplatnáaktualizace map Evropy z edice CN - již žádné neaktuální mapy, až 4 ročně nové aktualizace připravené pro váš přístroj

Otočný displej s funkcí Multi-touch – řada navigací nüvi 3760T používá jako první automobilová navigace značky Garmin systém otočného displeje. Uživatel má tak na výběr, zda dá přednost orientaci displeje na šířku nebo na výšku, kdy je na displeji vidět delší úsek mapy před automobilem. Orientace displeje se na základě integrovaného polohového čidla přepíná automaticky. Multi-touch displej umožňuje ovládání některých funkcí pomocí kombinace dotyku dvou prstů (posun dvou prstů na displeji k sobě nebo od sebe při změně měřítka).

TrafficTrends – výpočet trasy a času příjezdu pomocí historických dopravních dat využívá informací o jízdních časech a průjezdnosti silnic v různých dnech a v různých denních dobách.

MyTrends – funkce sleduje zvyky řidiče a při pravidelném opakování ranní jízdy do práce navrhne navigace pravděpodobný cíl a trasu jízdy.

Premium traffic – modely nüvi 3760T obsahují přijímač RDS TMC dopravních informací s doživotním bezplatným přístupem k placeným dopravním informacím na území západní Evropy.

EcoRoute – výpočet nákladů ceny paliva pro navrženou trasu nebo pro určité období provozu automobilu. Výuka úsporné jízdy a výpočet trasy s ohledem na nízkou spotřebu paliva a produkované zplodiny.

EcoRouteHD – podpora bezdrátové komunikace s motorem automobilu při použití bezdrátového čidla Garmin ecoRouteHD. Čidlo rozšiřuje funkce navigace o plnohodnotné funkce palubního počítače, měřiče spotřeby, výuky úsporné jízdy a přístupu do informací diagnostiky vozu.

Napájený stojánek s druhým reproduktorem pro čistší zvuk v automobilu

CityXplorer – podpora uličních map velkých měst ve formátu cityXplorer, které umožňují výpočet trasy pro pěší navigaci, včetně zohlednění tras MHD.

Asistent řazení do jízdních pruhů a reálné fotonáhledy křižovatek – usnadňují řidiči odbočení na složitých křižovatkách.

Auto time zone – automaticky mění nastavení hodin navigace při cestování přes hranici časové zóny.

Pro zobrazení videa si prosím povolte ve svém prohlížeči JavaScript.
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků nüvi 3760T Lifetime

Hodnocení zákazníků

PetrHra

08.09.2010 v 18:02

Ovladani je perfektni, display disponuje velmi dobrym rozlisenim pro moznost prohlizeni fotografii, pri prvim zapnuti vsak delsi az mnohaminutove vyhledavani druzic a to i ve zcela volnem terenu.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
nüvi 3760T Lifetime 4.0 5 1
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů