Internetový obchod DATART.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím

Eyecar Observer M1 - přední kamera Eyecar Observer M1 - přední kamera Eyecar Observer M1 - přední kamera
Získáte 114 ibodů
 
Spočítat platbu ibody Spočítat splátky

Zeptejte se Datart odborníka

Fotka specialisty
Eyecar Observer M1 - přední kamera

Eyecar Observer M1 - přední kamera

Eyecar Observer M1 - přední kamera

2 869,-

Vše o produktu

praktická černá skřínka do automobilu s GPS • 1,3Mpix kamera • rozlišení 640 × 480 px • G-senzor pro automatické spuštění • integrovaný GPS modul pro ukládání lokací • integrovaný mikrofon • slot pro SD (max. 32 GB)

Eyecar Observer M1

Eyecar Observer M1

Takzvané černé skřínky do auta jsou dnes poměrně moderní záležitostí. Především však velmi praktickou v okamžiku, kdy jste svědkem, či dokonce účastníkem dopravní nehody. Zajímavý produkt nabízí značka Eyecar. Tato kamera je totiž schopna doplnit video a audio záznam o data z GPS, díky kterým je možné velmi snadno dokumentovat místo nehody, či jiné situace.

Kamera sice nedisponuje žádným nadstandardním snímacím čipem, ale pro základní potřeby bude jistě rozlišení 640 × 480 dostačovat. Čip snímá video v kvalitě 20 snímků za sekundu. Samozřejmostí je i audio stopa, kterou zajišťuje integrovaný mikrofon. Kamera je také vybavena G-senzorem, který je schopen dle pohybu spustit kameru automaticky. Alternativou je pak manuální tlačítko.

Nenápadný snímač

Kvalitní snímač dokáže nahrávat záznam v 1,3Mpix kvalitě s rozlišením 640 × 480 pixelů. Bohužel chybí jakékoliv noční nasvícení. Praktická je však kombinace s G-senzorem, který automaticky spustí kameru při jakémkoliv pohybu. Váš vůz tak může být hlídán i na parkovišti, či jinde v okamžiku, kdy nejste v kabině. Kamera je napájena 12 nebo 24 volty.

Záznam

Záznam probíhá na paměťovou kartu typu SD s maximální velikostí 32 GB. Spuštění nahrávání je možné buď automaticky, či za pomoci tlačítek na zařízení. Pokud je paměťová karta plná, začne být záznam přehrávat přes nejstarší datovaný. Nahrávání tedy probíhá ve smyčce. Díky integrovanému GPS modulu jsou společně s obrazem ukládána i souřadnice, takže vždy dohledáte přesné místo zaznamenání obrazu. Velikost záznamu se samozřejmě liší dle typu, tedy pokud jde o video s GPS, či bez těchto dat.

Funkce

Design přístroje je velmi kompaktní a umožňuje tak opravdu velmi nenápadné umístění do prostoru čelního skla vozu. Kamera bohužel nedisponuje LCD, díky kterému by bylo možné přímo obraz sledovat, nicméně je k dispozici AV výstup pro napojení displeje ve voze. Samozřejmostí je speciální software, který je schopen obraz z SD karty zobrazit snadno na PC, včetně dat z GPS.

Doplňující informace

• černá skřínka automobilu
• G-senzor pro automatický start
• rozlišení 640 × 480 px
• GPS SIRF-III senzor
• slot pro SD kartu (max. 32 GB)

Diskuze k Eyecar Observer M1 - přední kamera

Téma: nejde program player

Radek, 28.4.2015 19:15:59

nefunguje mi program player nainstaluji ale hned se kousne....

Reagovat

Míša K. - Datart.cz, 1.5.2015 10:40:03

Dobrý den,

doporučujeme dojít do jakékoli naší nejbližší prodejny spolu s účtenkou, kde se na výrobek podívají, případně je možné ho na prodejně nechat reklamovat.

S pozdravem Míša K. - Datart

Reagovat

Téma: K

L, 3.1.2012 18:18:48

0,640x0,480=0,3072 Mpx...to asi 1 megapixel ;)

Reagovat

Jiří Zahrádka – Datart.cz, 23.1.2012 8:16:43

Dobrý den,

čip má podle výrobce opravdu 1,3 Mpix a rozlišení videa je opravdu 640 × 480. Nejspíše je nižší pro co nejmenší velikost na disku. S pozdravem Jirka Zahrádka, Datart.cz

Reagovat

Přidat příspěvek

X