basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

843051

Hodnocení zákazníků

moodry
08.07.2016 v 13:09
100 %

Lednice má skvěle řešené vnitřní uspořádání mnoho variant pro spořádání polic a velmi lehké ovládání.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

kombinovaná NoFrost chladnička Liebherr v luxusním nerezovém provedení • objem chladničky 233 litrů a mrazničky 89 litrů • energetická třída A++ • LED osvětlení • ukazatel Magic Eye • výška 201 cm • hlučnost max. 40 dB • VarioSpace • FrostSafe

 LIEBHERR CNPesf 4003

Názory zákazníků

Produkt prozatím nemá dostatek hodnocení.

LIEBHERR CNPesf 4003

Špičkově vybavená chladnička s NoFrost technologií, díky které spotřebič nemusíte ručně odmrazovat. Navíc se pozitivně projevuje také na spotřebě, díky čemuž tento model patří do vysoce efektivní třídy A++, úspoře navíc napomáhá i efektivní LED osvětlení. Celkový netto objem spotřebiče přitom činí 322 litrů (chladící část 233 litrů, mrazící část 89 litrů), takže je ideální pro skladování potravin až čtyř osob. Potěší i tichým chodem – hlučnost totiž v maximech dosahuje pouhých 40 dB, takže se nemusíte obávat toho, že byste byli rušeni.

K dispozici je i systém FrostSafe, který inteligentně zabraňuje tomu, aby docházelo k rychlejšímu kažení potravin při otevírání dveří. Celkově tento model můžeme doporučit i nejnáročnějším zákazníkům, a to jak vzhledem k technologické výbavě, tak i prémiové značce Liebherr.

NoFrost technologie

Technologie NoFrost je beznámrazový systém, který se postará o dokonalé proudění vzduchu uvnitř spotřebiče. Tím je nejenom zaručena stejná teplota v celém prostoru, ale systém tím také snižuje vlhkost a zamezuje tvorbě námrazy. Díky tomu je samozřejmě snížena spotřeba elektrické energie (třída A++) a především pak není nutná manuální údržba, tedy zdlouhavé odmrazování.

FrostSafe a VarioSpace

Systém FrostSafe zajišťuje ochranu zamražených potravin i při otevření dveří. Zajišťuje, aby vnitřní teplota kriticky nevzrostla a skladované produkty se nezačaly ohřívat. VarioSpace je speciální prostor, který lze využít i pro skladování skutečně objemných potravin. Chladnička se tak hodí i v případě, že máte skutečně velký kus masa či jiné suroviny a potřebujete jej okamžitě uskladnit.

Vnitřní uspořádání chladničky

Chladící část nabídne prostor o celkovém netto objemu 233 litrů, a je proto vhodná pro skladování potravin ideálně ve čtyřčlenných domácnostech. Chladnička je přitom osvětlena stropními LED diodami a rozdělena pomocí pěti polic ze skla a speciálního držáku na lahve. Ve spodní části pak nechybí ani rozdělený box na dvě části pro skladování ovoce a zeleniny. Ve dvířkách navíc nalezneme další čtyři poličky, z nichž jedna poslouží i pro skladování objemnějších lahví.

Vnitřní uspořádání mrazničky

Celkový užitný objem mrazící části činí 89 litrů, takže svou velikostí uspokojí i náročnější zákazníky. Je rozdělena do tří průhledných boxů z plastu, přičemž nechybí ani certifikace VarioSpace, díky které je mraznička vhodná i pro skladování objemnějších potravin.

Její mrazící výkon je označen čtyřmi hvězdičkami, které značí nejvyšší mrazící třídu. Teplota dosahuje méně než -18 °C, takže lze potraviny bezpečně skladovat i dlouhé měsíce. Během 24 hodin zvládá zamrazit až 10 kg potravin. Akumulační doba při výpadu elektrické energie je 17 hodin.

Doprava Datart

Směr otevírání dvířek lze velmi jednoduše měnit na levou i pravou stranu. Pokud si tuto chladničku objednáte se službou Doprava Datart, rádi vám směr otevírání nastavíme podle vašeho přání. Doprava Datart je také jedinou službou na trhu, kdy je spotřebič vynesen a zapojen přesně tam, kam zákazník potřebuje.

Doplňující informace

• volně stojící kombinovaná chladnička
• luxusní nerezové zpracování
• výška 201 cm
• energetická třída A++
• maximální roční spotřeba 242 kWh
• užitný objem chladničky 233 litrů a mrazničky 89 litrů
• hlučnost 40 dB
• rozměry spotřebiče: 201,1 × 60 × 63 cm

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků CNPesf 4003

Hodnocení zákazníků

moodry

08.07.2016 v 13:09

Lednice má skvěle řešené vnitřní uspořádání mnoho variant pro spořádání polic a velmi lehké ovládání.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
CNPesf 4003 5.0 5 1
V porovnávači máte 1 produkt Porovnat produkty Porovnat 1 produkt