basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Volně stojící nerezová No Frost kombinovaná chladnička Bauknecht KGN 5382 A2+ Fresh PT patří do jedné z nejekonomičtějších energetických tříd A++. Její celkový objem je 320 litrů – 223 ve prospěch ledničky a 97 litrů pro mrazící části. Disponuje technologií ProFresh, systémem No Frost, antibakteriálním filtrem Hygiene+, dotykovým displejem, elektronickým ovládáním, senzorem Green Intelligence a StarLight koncepcí vnitřního prostoru.

Maximální čerstvost

Pomocí senzorů Green Intelligence se teplota v chladničce vyrovnává až 5× rychleji. Vlhkost vzduchu je neustále pod dohledem a v případě potřeby je automaticky regulována na optimální hodnotu. I při častém otevírání dveří jsou uvnitř ledničky vždy optimální podmínky pro uchování potravin, což prodlužuje nejen jejich trvanlivost, ale zaručuje i jejich dlouhotrvající svěžest.

Technologie ProFresh má za úkol kontrolovat vlhkost a teplotu. Zajišťuje dokonalé proudění i optimální vlhkost studeného vzduchu. Skladované produkty tak vydrží až čtyřikrát déle čerstvé a zdravé!

Rozjasnění prostoru

Bauknecht přichází s novou koncepcí vnitřního uspořádání prostoru. Sází na průhledné police, boxy bez rámů a výraznější osvětlení. Toto úsporné a přitom jasné osvětlení Bauknecht StarLight složené z několika světelných bodů zlepšuje orientaci a přehled ve všech prostorách chladničky. Opomenut nemůže zůstat ani dotykový ovládací panel.

Optimální ochrana potravin

Díky antibakteriálnímu filtru Hygiene+ nabízí chladnička optimální skladovací podmínky pro čerstvé potraviny. Minimalizuje šíření nežádoucích bakterií a plísní. Díky své dlouhodobé životnosti je potřeba vyměnit jen jednou za půl roku. Je zárukou nejen snížení nákladů, ale také maximální ochrany uskladněných potravin.

Chladící část

Součástí chladícího prostoru o objemu 223 litrů je zabudovaný ventilátor, který zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty. Při vložení čerstvých potravin do ledničky se o jejich včasné zchlazení postará funkce Supercool. Bauknecht KGN 5382 A2+ Fresh PT disponuje propracovanými systémy, které zamezují vzniku námrazy – systémem rovnoměrné distribuce chladného vzduchu Multi-flow a beznámrazovou funkcí No Frost. Této ledničce není cizí ani praktický dotykový displej, kontrola vnitřní vlhkosti či elektronické ovládání. Praktické a přehledné uspořádání prostoru je dáno vnitřním rozčleněním pomocí poliček a zásuvek. Skládá se z:

 • čtyř skleněných poliček, z nichž tři jsou výškově nastavitelné
 • poličky na lahve s vlastní pojistkou
 • antibakteriální zásuvky na ovoce a zeleninu
 • čtyř přihrádek umístěných ve dveřích
 • zásuvky na lahůdky

 • Mrazící část

  Mrazící části náleží dostatečně velký objem 97 litrů. Je schopna zamrazit až 12 kilogramů potravin v průběhu 24 hodin. Při výpadku proudu udrží skladované produkty v zmraženém stavu po dobu 12 hodin. Její součástí je rychlozmrazovací prostor, tři zásuvky, z nichž jedna je XXL, a nechybí ani miska na ledové kostky.

  Rozbalit popis produktu
  Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
  V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
  _______