Internetový obchod DATART.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím

Bauknecht KGN5382 A2+ PT Fresh
Bauknecht KGN5382 A2+ PT Fresh

Bauknecht KGN5382 A2+ PT Fresh

Bauknecht KGN5382 A2+ PT Fresh

Vše o produktu

Volně stojící nerezová No Frost kombinovaná chladnička Bauknecht KGN 5382 A2+ Fresh PT patří do jedné z nejekonomičtějších energetických tříd A++. Její celkový objem je 320 litrů – 223 ve prospěch ledničky a 97 litrů pro mrazící části. Disponuje technologií ProFresh, systémem No Frost, antibakteriálním filtrem Hygiene+, dotykovým displejem, elektronickým ovládáním, senzorem Green Intelligence a StarLight koncepcí vnitřního prostoru.

Maximální čerstvost

Pomocí senzorů Green Intelligence se teplota v chladničce vyrovnává až 5× rychleji. Vlhkost vzduchu je neustále pod dohledem a v případě potřeby je automaticky regulována na optimální hodnotu. I při častém otevírání dveří jsou uvnitř ledničky vždy optimální podmínky pro uchování potravin, což prodlužuje nejen jejich trvanlivost, ale zaručuje i jejich dlouhotrvající svěžest.

Technologie ProFresh má za úkol kontrolovat vlhkost a teplotu. Zajišťuje dokonalé proudění i optimální vlhkost studeného vzduchu. Skladované produkty tak vydrží až čtyřikrát déle čerstvé a zdravé!

Rozjasnění prostoru

Bauknecht přichází s novou koncepcí vnitřního uspořádání prostoru. Sází na průhledné police, boxy bez rámů a výraznější osvětlení. Toto úsporné a přitom jasné osvětlení Bauknecht StarLight složené z několika světelných bodů zlepšuje orientaci a přehled ve všech prostorách chladničky. Opomenut nemůže zůstat ani dotykový ovládací panel.

Optimální ochrana potravin

Díky antibakteriálnímu filtru Hygiene+ nabízí chladnička optimální skladovací podmínky pro čerstvé potraviny. Minimalizuje šíření nežádoucích bakterií a plísní. Díky své dlouhodobé životnosti je potřeba vyměnit jen jednou za půl roku. Je zárukou nejen snížení nákladů, ale také maximální ochrany uskladněných potravin.

Chladící část

Součástí chladícího prostoru o objemu 223 litrů je zabudovaný ventilátor, který zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty. Při vložení čerstvých potravin do ledničky se o jejich včasné zchlazení postará funkce Supercool. Bauknecht KGN 5382 A2+ Fresh PT disponuje propracovanými systémy, které zamezují vzniku námrazy – systémem rovnoměrné distribuce chladného vzduchu Multi-flow a beznámrazovou funkcí No Frost. Této ledničce není cizí ani praktický dotykový displej, kontrola vnitřní vlhkosti či elektronické ovládání. Praktické a přehledné uspořádání prostoru je dáno vnitřním rozčleněním pomocí poliček a zásuvek. Skládá se z:

 • čtyř skleněných poliček, z nichž tři jsou výškově nastavitelné
 • poličky na lahve s vlastní pojistkou
 • antibakteriální zásuvky na ovoce a zeleninu
 • čtyř přihrádek umístěných ve dveřích
 • zásuvky na lahůdky

 • Mrazící část

  Mrazící části náleží dostatečně velký objem 97 litrů. Je schopna zamrazit až 12 kilogramů potravin v průběhu 24 hodin. Při výpadku proudu udrží skladované produkty v zmraženém stavu po dobu 12 hodin. Její součástí je rychlozmrazovací prostor, tři zásuvky, z nichž jedna je XXL, a nechybí ani miska na ledové kostky.

  Technické parametry Bauknecht KGN5382 A2+ PT Fresh

  Základní parametry
  Objem celkem 320 lit.
  Počet kompresorů
  Směr otevírání dveří doprava
  Zaměnitelné otevírání Ano (služba Datartu)
  Klimatická třída 16-43°C / N-ST-T
  Hlučnost 42 dB
  Objem chladničky 223 l
  Objem mrazničky 97 l
  Doplňková výbava
  Komunikační displej LED kontrolky
  Rychlá obnova teploty MultiFlow systém
  Výrobník ledu Ne
  Počet polic lednice 4
  Materiál polic lednice tvrzené sklo
  Nulová zóna Ne
  Nápojový automat Ne
  Antibakteriální ochrana Ano
  Super chlazení Ano
  Super mrazení Ano
  Energetické parametry
  Spotřeba el. energie 245 kWh
  Třída mrazáku * * * *
  Energetická třída A++
  Mrazák
  Mrazící výkon 12 kg/24hod.
  Umístění mrazáku dole
  Počet přihrádek v mrazáku 3
  NoFrost systém Ano
  Chladící systém
  Regulace teploty elektronická - lednice/mrazáku
  Ostatní parametry
  Super chlazení / mrazení Ano / Ano
  Akumulační doba 12 hod.
  Rozměry výrobku : š / v / h š / v / h: 187.5 / 59.5 / 71 cm cm
  Barva stříbrná
  Šířka 187,5 cm
  Výška 59,5 cm
  Hloubka 71 cm
  Hmotnost 65 kg
  Výrobce Bauknecht
  Kategorie Doprodej a výprodej Bauknecht
  X