tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

emw
08.01.2012 v 2:23
100 %

super

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků

Vše o produktu

S přijímačem, který zůstává ve vašem přenosném počítači, když cestujete, a myší Wireless Mobile Mouse 3500, která díky technologii Microsoft® BlueTrack™ pracuje na ještě více druzích povrchu, se nemusíte zastavovat! Technologie Microsoft BlueTrack v sobě kombinuje výkonnost optiky a přesnost laseru, přičemž vyniká vyspělým snímáním pohybu na prakticky každém povrchu. Navržena experty na ergonomii pro pohodlné držení v levé i pravé ruce. Obouručný design usnadňuje práci bez ohledu na to, zda myš ovládáte levou či pravou rukou. Konečně existuje řešení největšího problému bezdrátových zařízení – nyní můžete pracovat déle bez přerušení.

Technické parametry MICROSOFT Wireless Mobile Mouse 3500 white

Typ připojení
Typ připojení USB
Bezdrátová technologie ano, nano přijímač
Klávesy
Počet tlačítek 3
Kolečko ano
Funkce
Snímání pohybu BlueTrack
Ostatní parametry
Specifické funkce "Výdrž baterie až 8 měsíců
Popis S přijímačem, který zůstává ve vašem přenosném počítači, když cestujete, a myší Wireless Mobile Mouse 3500, která díky technologii Microsoft® BlueTrack™ pracuje na ještě více druzích povrchu, se nemusíte zastavovat!
Standardně dodávané příslušenství myš, nano přijímač, dokumentace
Šířka 5,71 cm
Výška 9,54 cm
Hloubka 5 cm
Hmotnost 0,1 kg
Výrobce MICROSOFT
Kategorie Klávesnice a myši MICROSOFT
Prohlédnout si více vlastností produktu

Hodnocení zákazníků MICROSOFT Wireless Mobile Mouse 3500 white

emw

08.01.2012 v 2:23

super

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
MICROSOFT Wireless Mobile Mouse 3500 white 5.0 5 1
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty
X