basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

Kačer
31.01.2013 v 22:58
100 %

Nad míru jsem spokojen s tímto produktem, má jednoduchou obsluhu, navod na obsluhu srozumitelný.Kvalita obraz,přechod na internet ,řadi vše nahrané na HDD podle abecedy,zobrazení funkci na čelním panelu dokonalé prostě neni žádné namitky na tento vvýrobek SAMSUNGU. Vřele doporučují.

Nemám žádné zaporné výhrady.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Samsung E7900 je špičkové multimediální centrum s 1TB pevným diskem. Patří do modelové řady 2012, a je tak nabité těmi nejnovějšími funkcemi. Podporuje funkce Smart Hub, Social TV, AllShare, WiFi Direct, DLNA, Anynet+ a 3D konverzi. Propojit jej můžete nejenom se svým televizorem, ale i mobilním telefonem, notebookem nebo tabletem. Dovolí vám třídit, sdílet a archivovat nejenom oblíbené filmy a pořady, ale i fotografie a hudbu. Navíc obsahuje vlastní TV tuner pro nepřerušovaný příjem a nahrávání pořadů.

Základní funkce

Zorientovat se ve všech funkcích tohoto centra není vůbec jednoduché – podporuje téměř vše, na co si dokážete vzpomenout. Začněme výčtem výše jmenovaných funkcí:

Smart Hub – filmy, hudba a fotografie snadno dostupné z jednoho místa. Umožňuje hledání souborů, správu vašich oblíbených aplikací i nákup / půjčování filmů. Součástí je i plnohodnotný webový prohlížeč, kdy lze na jedné obrazovce brouzdat i sledovat pořad zároveň

SocialTV – funkce Smart Hubu, umožňuje sledovat pořad se svými přátele a na okraji komentovat události krátkými zprávami

AllShare – snadné sdílení obsahu v rámci domácí sítě, ať už jde o notebook, tablet nebo mobil

WiFi Direct – rychlé a bezpečné připojení centra třeba s notebookem přes WiFi; přehrávač má vestavěný WiFimodul

DLNA – technologie umožňující připojení a sdílení všech kompatibilních DLNA zařízení

Anynet+ – možnost ovládat všechna připojená zařízení jedním dálkovým ovladačem

Konverze na 3D

Jmenována byla rovněž konverze 2D na 3D, která vám umožní na 3D televizorech shlédnout prostorově i filmy, které byly původně natočeny pouze klasickou 2D metodou. Pokročilé algoritmy dokážou obraz analyzovat, rozložit na několik segmentů a na obrazovku odeslat upravený signál, který dokáže dojem z prostoru navodit. Samozřejmě není výsledek tak dobrý, jako když koupíte originální 3D film natočený 3D kamerou, prostorový dojem je ale přesto slušný. Centrum umí přehrávat i originální 3D.

Podporované formáty a propojení

Pohodlně se usaďte, jdeme to všechno vyjmenovat: přehrávač podporuje soubory ve formátu JPEG, MPEG2 a 4, DivX, DivX HD, MKV, MPO, WMV, AAC, MP3 a WMA. Podporovány jsou titulky DVB a TXT. Dekodéry zvuku jsou Dolby Digital, DTS Surround, DTS-HD Master Audio, DTS-HD Bitstream Output. Audio dekodéry výstupu jsou Dolby(2ch) a DTS(2ch).

Centrum můžete propojit s dalšími periferiemi přes ethernet a vestavěné WiFi, HDMI výstup, optický digitální audio výstup, kompozitní výstup, Anynet + HDMI-CEC, USB HOST 2.0 a CI+ Slot. V centru jsou zabudované TV tunery DVB-T / C s funkcemi PIP a POP pro nepřerušované sledování programů.

Více o funkcích Smart Hubu na videu

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků STB-E7900

Hodnocení zákazníků

Kačer

31.01.2013 v 22:58

Nad míru jsem spokojen s tímto produktem, má jednoduchou obsluhu, navod na obsluhu srozumitelný.Kvalita obraz,přechod na internet ,řadi vše nahrané na HDD podle abecedy,zobrazení funkci na čelním panelu dokonalé prostě neni žádné namitky na tento vvýrobek SAMSUNGU. Vřele doporučují.

Nemám žádné zaporné výhrady.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

ortiga

29.12.2012 v 10:17

V še pěkně a srozumitelně v češtině, náhrávání bez problému, wifi bez problémů, přehrávání z připojeného externího HDD je OK jen některé titulky neumí, PIP perfekní, 3D nevyzkoušeno, BD Wise Plus funguje dobře, Internet funguje jen je u něho krkolomné ovládání- po přednastavení stránej ujde.

Internet= krkolomné ovládání, Stažení souborů z externa jen po souborech, ne celý adresář, Není seznam kompaktabilních periférií např. klávesnice či myš, která by vylepšila ovládání internetu. Nelze stáhnou Topfun? ( snad dočasné)

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

aka

29.10.2012 v 20:25

vcelku spokojenost. 3D jsem nezkoušel, ale propojení s dalšími zdroji na domácí síti (DLNA servery) v pořádku. dá se stáhnout i AllShare na Windows a udělat DLNA server z PC.
Internet ovládání sice nezvyklé, ale dá se.

nejde přenést nahrané soubory z televize - zřejmě ochrana aut. práv :(

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
STB-E7900 4.333333333333333 5 3
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______