Internetový obchod DATART.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím

EVOLVEO Blade DualCorder HD
EVOLVEO Blade DualCorder HD

EVOLVEO Blade DualCorder HD

EVOLVEO Blade DualCorder HD

Vše o produktu

Multimediální centrum EVOLVE Blade DualCorder HD rychle a snadno rozšíří funkce vaší televize o přístup na internet či řadu dalších vlastností. Jak už název napovídá, vyznačuje se duálním DVB-T tunerem, díky kterému můžete jeden pořad sledovat, zatímco jiný nahráváte. Malá krabička s jednoduchou obsluhou vám umožní sledovat a nahrávat pořady z televize, externího disku či internetu. Díky široké možnosti konektivity včetně podpory WiFi získáte přístup k on-line obsahu během pár okamžiků.

Rozšiřte možnosti své stávající televize

Nemáte v poslední době moderní chytrou televizi s přístupem na internet, ale nechcete do ní investovat zbytečně vysoké částky? Nezoufejte. Multimediální centrum EVOLVE udělá z jakéhokoli staršího televizoru moderní zařízení s podporou řady vyspělých funkcí a formátů. Model Blade DualCorder HD přitom nabízí i pokročilé možnosti nahrávání televizních pořadů, a to díky duálnímu DVB-T tuneru. Snadno tak můžete nahrávat jeden pořad, zatímco druhý sledujete. S multimediálním centrem EVOLVE navíc získáte snadný přístup k obsahu na internetu, včetně videí z YouTube a podobně.

Snadná obsluha i připojení

EVOLVE Blade DualCorder HD se vyznačuje velmi snadnou obsluhou a rychlým připojením. Díky podpoře bezdrátové sítě WiFi včetně integrované gigabytové síťové karty je sledování pořadů z internetu velmi rychlé a bez nepříjemného trhání (záleží na kvalitě internetového připojení). K plynulé práci přispívá i výkonný hardware v podobě 500MHz procesoru Realtek 1185DD. Pro ukládání dat, například nahrávání pořadů, umožňuje toto multimediální centrum vložit pevný disk SATA (3,5"/2.5") o libovoné kapacitě. Některé modely mají už pevné disky s kapacitou až 3 TB integrované.

Originální příslušenství

Díky integrovanému internetovému prohlížeči, který je optimalizován pro prohlížení webu na televizní obrazovce, máte přístup k širokému spektru informací. Pro ještě snadnější obsluhu například při zadávání adres nabízí společnost EVOLVE bezdrátovou klávesnici a myš. Tu stačí k multimediálnímu centru snadno připojit pomocí integrovaného USB konektoru. Díky frekvenci bezdrátové technologie v pásnu 2,4 GHz není potřeba se obávat jakéhokoli rušení. Centrum umožňuje také stahování souborů z P2P sítí (BitTorrent). Koupí tohoto produktu získáte také možnost připojení externí DVD mechaniky pro přehrávání klasických DVD disků.

Představení produktu EVOLVE Blade DualCorder HD:

Technické parametry EVOLVEO Blade DualCorder HD

HDMI Ano
Výrobce EVOLVEO
Kategorie Doprodej a výprodej EVOLVEO

Recenze EVOLVEO Blade DualCorder HD

4 4/5
Pomohla Vám recenze? 2 0
Celková spokojenost
3

kojot, 24.02.2013 v 12:59

Hodnotím kladně:

Zvládá všechny formáty a funkce které potřebuji.

Hodnotím záporně:

Časté zasekávání přístroje kdy pomůže jen vytažení ze zásuvky.

Pomohla Vám recenze? 2 0
Celková spokojenost
5

dedek1, 25.11.2012 v 9:43

Hodnotím kladně:

Fuguje v pohodě.

Hodnotím záporně:

Občas zamrzne a zatím jsem nepřišel na to jak připojit satelit digi.

Pomohla Vám recenze? 5 5
Celková spokojenost
3

Milan K., 19.05.2012 v 12:23

Hodnotím kladně:

Malé rozměry, možnost připojení ext. HDD, bezdrátové klávesnice, pokud šlape, tak bezva

Hodnotím záporně:

Nemá síťový vypínač, občas "zamrzá" a musí se odpojit od sítě (nepomohl ani nový firmware), nespolehlivé připojení k internetu přes wifi, velice pomalý start

EVOLVEO Blade DualCorder HD 3.6666666666666665 5 3
X