basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Hodnocení zákazníků

Daniela
25.09.2012 v 13:59
80 %

nízká hlučnost

v popisu jsou uvedeny 2 koše, v našem je pouze 1

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Volně stojící pultový mrazák Bauknecht GT 270 patří mezi spotřebiče velmi úsporné energetické třídy A++. Je vybaven funkcí rychlého zmrazení a dětskou pojistkou. Jeho celkový objem je 251 litrů.

Co nabízí truhlicový mrazák?

Podle použití je možné rozlišovat tři základní typy mrazáků. Mrazáky truhlicové, šuplíkové a vestavné. Truhlicová mraznička je schopna při stejném objemu jako ostatní mrazničky nabídnout více skladovacího místa, které může ušetřit i praktické otevírání shora. Je vhodná především pro spotřebitele, kteří uchovávají potraviny ve větším množství a nebo nestandardních rozměrů.

Výborná je tak například pro ukládání větších kusů masa. Méně se hodí k uchovávání zeleniny, zmrzliny či jiných drobných potravin, protože bude jejich uložení ve velkém prostoru nepřehledné. Mezi výhody patří dobrá izolace, díky které má celkovou nižší spotřebu energie. Předností pultových mrazniček je i jejich pořizovací cena a větší užitný objem.

Jaké má GT 270 parametry?

Pultový mrazák Bauknecht GT 270 je zástupcem spotřebičů velmi úsporné energetické třídy A++. Za 24 hodin spotřebuje 0,54 kWh energie, za celý kalendářní rok 194 kWh. Tuto úspornost při jeho každodenním užívání ocení každý spotřebitel. V průběhu celého dne je schopen zamrazit 18 kg čerstvě vložených potravin. Při výpadku elektrické energie udrží produkty ve zmrazeném stavu po dobu celých 45 hodin. Jeho čistý objem je 251 litrů, hlučnost 42 dB. Část jeho vnitřního prostoru tvoří dva drátěné koše.

Údaje o klimatické třídě uvádí, že okolní teplota prostředí vhodná pro uskladnění mrazáku je v rozmezí 10 až 43 °C. Mrazák je vybaven regulátorem teploty, funkcí rychlého zmrazení pro uchování vitamínů v právě vložených potravinách a dětskou pojistkou. Délka přívodního kabelu je 2,45 metru. Rozměry mrazničky jsou 101 × 70 × 92 cm. Celková hmotnost činí 39,5 kg.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků GT 270 A2+

Hodnocení zákazníků

Daniela

25.09.2012 v 13:59

nízká hlučnost

v popisu jsou uvedeny 2 koše, v našem je pouze 1

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Dan

25.09.2012 v 10:28

U vyrobsku sem velmi spokojen ze mrazi, to sem od mrazaku vubec necekal.
Jinak vse na jednicku

nic

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
GT 270 A2+ 4.5 5 2
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů