Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

klasický véčkový telefon s 1,77" TFT displejem • rozlišení 160×128 px • interní paměť 32 MB • podpora micro SD až do 8 GB • Bluetooth 2.1 • FM rádio • hudební přehrávač • 3,5 mm audio jack

Sencor Element P005V Sencor Element P005V 

Patříte mezi fanoušky klasických véčkových telefonů? Preferujete dlouhou výdrž nad množstvím funkcí? Odpovědí může být tento model od české společnosti Sencor. Zaujme elegantním designem, nízkou hmotností a slušnou funkční výbavou. Díky velkým klávesám je telefon vhodný i pro děti nebo starší lidi. Klávesy jsou navíc samozřejmě uzamykatelné, takže lze snadno zabránit náhodným nechtěným stiskům. 

Elegantní design 

Telefon je svým způsobem i módním doplňkem uživatele a proto je jeho vzhled velmi důležitý. V tomto případě výrobce vsadil na zaoblený tvar a matně černou barvu a výsledek je úchvatný. Telefon působí velmi luxusním dojmem a jistě si ho brzy zamilujete. Design je povedený i po funkční stránce, protože oblé hrany se skvěle drží a telefon díky nim nemá snahu vyklouzávat z ruky. Kompaktní rozměry umožňují snadné ovládání jednou rukou a to včetně otevírání displeje.  

Funkční výbava 

Kromě samozřejmých SMS a telefonování získáte v rámci tohoto telefonu ještě vestavěný hudební přehrávač a FM rádio, takže můžete kdykoliv a kdekoliv poslouchat svou oblíbenou hudbu nebo sportovní přenos. Potěší standardizovaný 3,5mm audio jack, díky kterému lze k telefonu připojit jakákoliv sluchátka. Šikovný je také vestavěný Bluetooth ve verzi 2.1, pomocí něhož můžete rychle bezdrátově přenášet soubory mezi telefonem a počítačem nebo jiným zařízením. Pokud vám nedostačuje rychlost bezdrátového přenosu, můžete pro přenos souborů a dat využít USB konektor. Ten se bude hodit hlavně při nahrávání hudby na až 8GB micro SD kartu.

Sencor Element P005V

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů