Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

HTC i nadále potvrzuje pověst nejsilnějšího výrobce telefonů se systémem Android….A protože by byla rozhodně škoda takto skvělý telefon vynechat, přináší nám výrobce jeho hardwarovou kopii s názvem Desire. Displej HTC Desire je neuvěřitelně jemný a je tak ideální pro všechna vaše osobní videa, fotky, hraní her nebo prohlížení webu. HTC Desire dostal do vínku 1GHz procesor Qualcomm Snapdragon, což znamená že můžeš dělat spoustu věcí najednou včetně surfování na webu a spouštění aplikací bez jakéhokoli zpoždění. Jedním dotykem můžeš vidět všech sedm pracovních ploch. Jednoduše tak přepínej mezi počasím, statusy přátel na sociálních sítích, pracovní poštou a čímkoli dalším na čem ti záleží. Díky uživatelskému rozhraní HTC Sense získáte skutečně holistickou zkušenost, stanete se totiž středem pozornosti - HTC Sense se jednoduše postará o to, aby věci fungovaly, jak mají. HTC Desire ti umožní přístup k pracovní poště, kalendáři a kontaktům kdekoliv jsi. 5 megapixelů, autofokus, přisvětlovací dioda, a když jste hotoví, nahrajte vaše fotky přímo na Facebooku, Twitter nebo Flickr.

Fotografie tak reálné že se jich budete chtít dotknout

Displej HTC Desire je neuvěřitelně jemný a je tak ideální pro všechna vaše osobní videa, fotky, hraní her nebo prohlížení webu.

Telefon svižnější než kterýkoli jiný

HTC Desire jsme dali do vínku 1GHz procesor Qualcomm Snapdragon, což znamená že můžeš dělat spoustu věcí najednou včetně surfování na webu a spouštění aplikací bez jakéhokoli zpoždění.

Jednoduché jako dotknutí prstem

Jedním dotykem můžeš vidět všech sedm pracovních ploch. Jednoduše tak přepínej mezi počasím, statusy přátel na sociálních sítích, pracovní poštou a čímkoli dalším na čem ti záleží.

Měj pracovní dokumenty stále při sobě

HTC Desire ti umožní přístup k pracovní poště, kalendáři a kontaktům kdekoliv jsi.

Rozumnější surfování

Nevyvinuli jsme telefon přímo pro internet, ale telefon který vám prohlížení webu zpříjemní. Přibližte text na stránce pouhým dotykem a sledujte, jak se celá stránka jednoduše přeformátuje.

Zachyťte okamžik

5 megapixelů, autofokus, přisvětlovací dioda, a když jste hotoví, nahrajte vaše fotky přímo na Facebooku, Twitter nebo Flickr.

Plnohodnotnější web včetně Flashe

Na internetu je spousta stránek které vyžadují technlogii Adobe Flash. Z toho důvodu jsme HTC Desire vybavili její podporou.

Pro zobrazení videa si prosím povolte ve svém prohlížeči JavaScript.
Pro zobrazení videa si prosím povolte ve svém prohlížeči JavaScript.
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů