Hodnocení zákazníků

monika.zivcova
100 %

úplná spokojenost

vše o.k.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Meteostanice s bezdrátovým přenosem signálu z venkovního čidla na frekvenci 868MHz (signál z venkovního čidla je přijímán každé 4 sekundy). 5 variant ikony chlapce v oblečení podle aktuálních teplotních podmínek. Nastavení teploty ve °C nebo °F. Záznam min. a max. teploty (vnitřní a venkovní). Možnost vymazání záznamu min. a max. teploty. Zobrazení stavu baterií. Možnost postavení na stojan nebo zavěšení na stěnu. Teplotní rozsahy: Vnitřní teplota: -9,9 °C až 59,9 °C s rozlišením 0,1 °C (zobrazení OF.L - mimo rozsah měření). Venkovní teplota: -39.9 °C až +59.9 °C s rozlišením 0,1 °C (zobrazení OF.L - mimo rozsah měření). Relativní vlhkost: 1% až 99% s rozlišením 1% (zobrazení OF.L - mimo rozsah měření). Perioda měření vnitřní teploty a vlhkosti každých 17 sekund. Příjem venkovních dat přibližně každé 4 sekundy. Napájení: teploměr 2 x AA, IEC, LR6, 1.5V, čidlo 2 x AA, IEC, LR6, 1.5V. Doporučujeme alkalické baterie, jejichž životnost může dosáhnout až 24 měsíců. Rozměry: teploměr 92 x 30.7 x 160 mm, čidlo 38.2 x 21.2 x 128.3 mm

Předpověď počasí


Základní funkcí je předpověď počasí pomocí animovaných ikon na základě sledovaného průběhu atmosférického tlaku. Přesnost předpovědi je okolo 75% a platí pro nastávající časové období v horizontu 6 až 12 hodin.
Měření teploty a vlhkosti


Meteostanice běžně měří vnitřní a venkovní teplotu spolu s vnitřní vlhkostí.(Pro měření venkovní teploty je určeno bezdrátové čidlo, které komunikuje se stanicí pomocí radiové frekvence). Naměřené hodnoty si meteostanice dokáží zapamatovat a mohou je využít například i k upozornění překročení nastaveného teplotního limitu.


Hodiny


Meteostanice má vestavěné hodiny řízené DCF signálem (signál je generován přesnými atomovými hodinami a vysílán pomocí radiového signálu na větší část území Evropy).


Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků WS-9641IT

Hodnocení zákazníků
Zákazník:

Alf

Nemám mu co vytknout

Nevím o ničem

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

dasa1*

Jsem velmi spokojená

Vše OK

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Danča

Přehledný, vitelný ze všech úhlů, hezký .

nic

80 %
Celková spokojenost
Zákazník:

monika.zivcova

úplná spokojenost

vše o.k.

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

ivo

cas aj vonkajsia teplota ukazuje spravne

vnutorna teplota je o 1 stupen vyssia ako vonkajsia aj pri porovnani s inymi podobnymi vyrobkami

60 %
Celková spokojenost
WS-9641IT 4.4 5 5
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů