basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.
629612

Hodnocení zákazníků

David K.
14.09.2013 v 13:08
80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

kompaktní MP3 přehrávač pro všechny sportovce • přehrává MP3, WAV, WMA • paměť 2 GB • připojení přes microUSB • zvukové a LED indikátory • sportovní sluchátka v balení • výdrž na baterii až 6 hodin • zabudovaná spona na uchycení • v balení pásek na ruku • funkce rychlého nabití • konektor na sluchátka 3,5 mm jack • 41,8 × 15 × 41,8 mm • hmotnost jen 19 gramů

Philips GoGEAR FitDot SA5DOT02ONS/12

Philips GoGEAR FitDot

S hudbou se lépe běhá i posiluje. Pokud s sebou nechcete tahat křehký a těžký mobil ani velký MP4 přehrávač, který stejně při cvičení nevyužijete, nabízí Philips řešení v podobě svého malého sportovního přehrávače GoGEAR FitDot. Připnete ho na oblečení nebo ho vložíte do pásku na ruku, který je součástí balení, a můžete vyrazit.

GoGEAR FitDot samozřejmě přehrává klasické hudební formáty a vydrží na jedno nabití až 6 hodin. Jestli vás začne nudit vaše vybraná hudba, přepnete na FM rádio, nebo si užijete směs svých oblíbených písniček v nečekaném pořadí díky funkci náhodného přehrávání. LED dioda a zvukové signály usnadní ovládání, takže si vychutnáte kompaktní rozměry a nemusíte se bát, že se bez displeje v albech ztratíte.

Kompaktní a přenositelný

GoGEAR FitDot má hmotnost jen neuvěřitelných 19 gramů, na ruce ani v kapse ho tedy neucítíte a budete se moci soustředit na sportovní výkon. Přehrávač můžete připnout na oblečení díky zabudované sponě, ale využít můžete i pásek na ruku.

Rychlé nabíjení

Výdrž na baterii je až 6 hodin, na sportovní vyžití víc než dost. Pokud by vám přece jenom došla šťáva, nabijete FitDot už za 6 minut tak, že vydrží hrát další hodinu. Potěší také standardní microUSB konektor, který známe z mobilů, kabel tedy dost možná seženete i třena na návštěvě u přátel.

Přehrává nejen MP3

FitDot přehrává všechny běžné formáty, tedy MP3, WMA a WAV, a do vnitřní paměti o velikosti 2 GB se vejdou stovky písniček. Velikost jednoho MP3 souboru se liší podle délky skladby, kvality přenosu a dalších faktorů, ale takových 300–400 písniček by měl přehrávač bez problémů pojmout.

Nebojte se chybějícího displeje

Přehrávač je maličký a lehký, displej se na něj nevešel. Sportovci na něj při běhu stejně nekoukají, ale uživatelé mají často strach, že se v písničkách ztratí a přehrávač nepůjde pořádně ovládat. FitDot uživatele navádí pomocí LED ikony a zvukových signálů, takže se chybějícího displeje nemusíte bát.

Sportovní sluchátka v balení

Sluchátka, která výrobce dodává s přehrávačem, bývají až na velké výjimky základní, hudební fajnšmekři si obvykle kupují dražší modely, přesně přizpůsobené jejich konkrétním potřebám. Philips byl na zvuk vždycky expert, takže ani jeho sportovní sluchátka „zdarma“ vás rozhodně neurazí. Navíc mají praktický tvar a z ucha nevypadnou ani při náročném tréninku.

FM rádio

Najít stovky pěkných písniček není pro většinu uživatelů problém, přesto se jednou oposlouchají. Řešením je u Philipsu FitDot vestavěné FM rádio. Stačí chytnout signál, a můžete se dozvědět, co se děje ve světě, případně si poslechnout novinky současných hitparád.

Nebojí se větru, deště

Do bazénu s FitDotem nechoďte, ale trocha nečasu ho nerozhází. Pokud vás venku zastihne nepřízeň počasí, nemusíte se bát, že si domů donesete vyzkratované těžítko. Náročné podmínky, kterým sportovci svoje přehrávače vystavují, nejsou zkrátka žádný problém.

Doplňující informace

• paměť 2 GB
• FM rádio
• označení modelu SA5DOT02ONS/12
• rozměry 41,8 × 15 × 41,8 mm
• hmotnost 19 gramů

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků SA5DOT02ONS/12

Hodnocení zákazníků

David K.

14.09.2013 v 13:08
80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

geeline

11.08.2013 v 11:24

Až na malé drobné chybky v ovládání v této kategorii velmi dobrý přehrávač do extrémních podmínek

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

hennes

04.08.2013 v 12:18

vse

zatim nic

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
SA5DOT02ONS/12 4.666666666666667 5 3
V porovnávači máte 1 produkt Porovnat produkty Porovnat 1 produkt