Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

MP3/MP4 přehrávač s dotykovým 1,5" displejem • paměť 4 GB • přehrává hudbu a video a zobrazí fotografie • FM rádio • nabíjecí akumulátor

MPman TS15

MPman TS15

MPman TS15 je malý a jednoduchý MP3/MP4 přehrávač, který nabízí všechny základní funkce. Oceníte ho při sportu, ale díky příjemně malým rozměrům padne i do kapsy na cestě do práce nebo na dovolené. Přehrává MP3, ale zvládne také fotografie a videa.

Ovládání je velmi jednoduché a praktické, protože 1,5" displej je dotykový. Paměť 4 GB sice není nijak závratná, ale písniček ve formátu MP3 se do ní v závislosti na kvalitě vejdou stovky. A pokud vám nebude stačit vaše hudební knihovna, určitě oceníte FM rádio. Vestavěný akumulátor je nabíjecí, zapomeňte tedy na věčnou výměnu tužkových baterek, USB kabel je samozřejmě součástí balení.

Dotykový displej

Ovládání nikdy nebylo tak snadné. S dotykovým displejem nemusíte složitě procházet komplikovaným menu, všechny funkce i nastavení máte na dosah prstu. Díky tomu také displej vyplňuje celou přední stranu přehrávače, jeho plochu nezmenšují žádná zbytečná tlačítka.

Dostatečná kapacita

Kapacita není rekordní, i tak ale pojme několik stovek písniček. Velikost jednoho souboru s písničkou se odvíjí od kvality kódování a délky skladby, pokud ale jako běžnou velikost odhadneme 5 MB, neměli byste mít problém nahrát do přehrávače přes 700 skladeb!

Kompaktní rozměry

MPMan TS15 je velmi lehký a malý. Dotykový displej ušetřil místo potřebné pro tlačítka, a přehrávač dokonale padne do kapsy i do ruky.

Dobrá výdrž

8 hodin přehrávání stačí na dlouhou cestu autem i mnoho dní kratšího poslechu. Nabíjení je jednoduché, vestavěný akumulátor nabijete přes klasické USB, a kabel je samozřejmě součástí balení.

Přehraje hudbu i video

MPMan TS15 přehraje hudbu v MP3, video v MP4, obrázky v JPEG a dokonce i text v TXT. I když displej není velký, získáváte tak všestranný přehrávač, který se na hudbu specializuje, ale neomezuje.

FM rádio

Když vás omrzí vaše hudební sbírka, není nic jednoduššího než si pustit rádio. Sluchátka slouží jako anténa, a pokud chytáte signál, nehrozí, že byste se při poslechu hudby nudili.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů