basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Prodejny DATART jsou kvůli aktuálnímu dění uzavřeny. Stovku z nich jsme však proměnili na internetové výdejny a otevřeno máme i přes velikonoční svátky, kromě Velikonočního pondělí.

Hodnocení zákazníků

d.lenin
16.12.2011 v 17:48
100 %

Výborné je připojení na internet

Nic

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

I. televizor Sony KDL-37EX521 umožňuje sledování v nejvyšším možném rozlišení obrazu ( tzv. Full HD rozlišení ).

II. televizor Sony KDL-37EX521 využívá tzv. LED technologie podsvícení, díky které jsou náklady na provoz televizoru opravdu nízké.

III. Sony KDL-37EX521 disponuje vestavěnými přijímači pozemního vysílání šířeného vzduchem a vysílání kabelové televize.

IV. pomocí vestavěného USB slotu je možné z televizoru Sony KDL-37EX521 nahrávat televizní vysílání.

V. po připojení k internetu si na obrazovce televizoru Sony KDL-37EX521 zobrazíte jakoukoliv internetovou stránku.S televizorem Sony KDL-37EX521 máte jistotu, že sledovaný obraz, nemůže mít vyšší kvalitu. Díky možnosti přehrávání v té nejvyšší možné kvalitě rozlišení ( tzv. Full HD rozlišení ) Vám televizor Sony KDL-37EX521 vždy nabídne ostrý obraz s reálně vykreslenou paletou barev. Již tak nízkou spotřebu elektrické energie ještě snižují zabudované speciální senzory. Pokud odejdete z místnosti, kde sledujete televizi, Sony KDL-37EX521 automaticky vypne obraz a nechá spuštěný pouze zvukový doprovod k pořadu. Po Vašem návratu do místnosti se obraz opět automaticky spustí. Světelný senzor zase automaticky nastavuje obrazové vlastnosti obrazovky na základě úrovně intenzity světla v místnosti. Pro Vaše pohodlí je televizor Sony KDL-37EX521 vybaven dvěma přijímači televizního vysílání, jejíchž pomocí televizor přijímá standardní pozemní vysílání šířené vzduchem ( tzv. DVB-T tuner ) i vysílání Vaší kabelové televize ( tzv. DVB-C tuner ). K televizoru Sony KDL-37EX521 tudíž není nutné připojovat další nevzhledné krabičky, které jen zbytečně zabírají místo a slouží pouze jako úložiště prachu. Dále Vám televizor Sony KDL-37EX521 nabízí i dva USB sloty pro připojení paměťových zařízení. Tato zařízení můžete kromě standardního přehrávání filmů na obrazovce televizoru využít i jako rekordér. Je na ně možné nahrát právě vysílaný pořad nebo film. K televizoru Sony KDL-37EX521 tak již nemusíte připojovat dokonce ani DVD přehrávač, postačí si vybraný film nakopírovat na USB flash disk ve Vašem stolním počítači a po jeho vložení do televizoru si film jednoduše spustíte.

Televizor Sony KDL-37EX521 je také možné připojit k internetu. Na rozdíl od své konkurence nenabízí tento televizor pouze předinstalované aplikace. Televizor Sony KDL-37EX521 disponuje plnohodnotným internetovým prohlížečem, ve kterém si můžete prohlížet každou internetovou stránku. Tento prohlížeč nepodporuje přehrávání vložených videí. Kromě tohoto prohlížeče jistě oceníte i podporu aplikace Skype, díky níž ( po zakoupení kamery a mikrofonu ) můžete přes obrazovku televizoru Sony KDL-37EX521 uskutečňovat hovory po celém světě. Šikovným doplňkem je i funkce Track ID, která Vám okamžitě zjistí všechny potřebné informace k právě přehrávané hudební skladbě a nemusíte tak čekat až na samotný závěr písně. K připojení internetu postačí standardní ethernetový kabel, můžete také využít bezdrátové připojení přes WI-FI rozhraní. K tomu způsobu zapojení je třeba zakoupit vhodný WI-FI adaptér. Kromě již zmíněných USB slotů nabízí televizor Sony KDL-37EX521 čtyři HDMI vstupy, pomocí níž můžete k televizoru připojit například blu-ray přehrávač, domácí kino nebo videokameru. Jedině připojení přes HDMI kabely Vám zaručí obraz i zvuk v té nejvyšší kvalitě. Televizor Sony KDL-37EX521 můžete i pohodlně ovládat i přes Váš mobilní telefon s operačním systémem Android, postačí pouze stáhnout bezplatnou aplikaci do Vašeho smartphonu.Velké detailní záběry na tenké obrazovce

S tenkým televizorem s obrazovkou Edge LED bude každá místnost stylová. Dopřejte si sledování televizních pořadů a filmů s detaily rozlišení Full HD a realistickými barvami. Připravte se na pohodlné sledování toho nejlepšího z webu. Využívejte výhody, které vám televizory LED se službou Internet TV přinášejí.

Ostrý obraz s jasnými detaily ve Full HD


Televizory Full HD 1080 nabízejí čtyřnásobné rozlišení oproti standardním televizorům a přinášejí ostrý detailní obraz ve vysokém rozlišení. A díky naší jedinečné technologii zpracování obrazu si budete moci vychutnat čistší, ostřejší a živější obraz.


Pohodlné sledování webového obsahu


Připojte se k internetu a přenášejte internetová videa přímo do televizoru. Bezdrátová funkce LAN Ready umožňuje jednoduše zapojit adaptér USB Wi-Fi® od společnosti Sony a vytvořit připojení bez použití kabelů. Počet kanálů se neustále zvyšuje, a tak je pro vás čím dál tím jednodušší vychutnat si to, co chcete, když chcete. Přenášejte nejlepší internetová videa s detaily na velké obrazovce. Prozkoumejte neustále se rozšiřující možnosti online kanálů a služeb. Během reklamy pak můžete konverzovat s přáteli a rodinou prostřednictvím bezplatných internetových videohovorů Skype™.Spojte se s přáteli na celém světě pomocí aplikace Skype™


Chcete si během reklam zavolat? S aplikací Skype™ můžete provozovat bezplatné videohovory s perfektním obrazem prostřednictvím televizoru. Nahrajte si pořady, které si nechcete nechat ujít, přímo na pevný disk přes rozhraní USB. K televizoru můžete dokonce připojit i telefon typu Smartphone a vyhledat si podrobnosti o právě vysílaném programu. Konverzujte s přáteli a rodinnými příslušníky v ostrých detailech na velké obrazovce - už žádná tlačenice u počítače. Připojte kameru a mikrofon (volitelné příslušenství) k televizoru s internetem od společnosti Sony a provozujte bezplatné hlasové hovory a videohovory přes internet pomocí aplikace Skype™.

Vylepšete online videa pro velkou obrazovku


Prvním krokem k vylepšení kvality obrazu internetového videa je technologie pro inteligentní redukci šumu. Ta dokáže výrazně snížit digitální šum a zrnitost a vytvoří čistší, ostřejší obraz. Funkce inteligentního vylepšení obrazu následně snímek zanalyzuje z hlediska textury, kontrastu a reprodukce barev a nakonec jej vhodně zpracuje tak, aby byl výsledný obraz ostřejší a živější. Tak vzniká optimalizovaný obraz, jehož kvalita je celkově mnohem lepší.

Edge LED


V televizorech s podsvícením Edge LED je obraz v televizoru osvětlován bílými diodami LED uspořádanými na horním a dolním okraji displeje z tekutých krystalů. Speciální vodicí deska pak směruje světlo tak, aby svítilo ven z obrazovky. Protože se přímo za obrazovkou nenacházejí žádné diody LED, jsou televizory s podsvícením Edge LED neuvěřitelně tenké a lehké.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků KDL-37EX521

Hodnocení zákazníků

Zuzana

11.04.2012 v 3:23

kvalita obrazu, hezjý design, dobrá cená, připojení k internetu

na prodejně nám bylo vysvětleno, že zvuk NICAM je klasický prostorový zvuk, bohužel tomu tak není, aspoň ne u této televize. Filmy ve zvukové kvalitě 5.1 přehrává ve stereu takže si z filmu vychutnáme jen zvuk efektů a hudby a musíme si pustit titulky abychom věděli o co ve filmu jde. Již máme objednané domácí kino, takže to brzy takto kompenzovat nebudeme.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Štefan Balogh

14.02.2012 v 9:14

Som spokojný !

.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

d.lenin

16.12.2011 v 17:48

Výborné je připojení na internet

Nic

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
KDL-37EX521 5.0 5 3
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů