Hodnocení zákazníků

Michaela
12.08.2014 v 13:16
100 %

dobrý poměr cena/kvalita
ideální do malého bytu nenáročného uživatele

zatím žádný

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

32" HD Ready LED televizor SENCOR SLE 3211M4 • rozlišení 1366 × 768 pixelů • frekvence 50 Hz • 3 × HDMI • USB port s možností nahrávání • DVB-T/C tuner • přehrávání multimédií z USB disků • VESA uchycení

 SENCOR SLE 3211M4

Zhodnocení vlastností

Rozlišení obrazu – 720p – HD rozlišení je vhodné především pro méně náročné diváky, skvěle se hodí pro sledování TV vysílání. Optimální vzdálenost pro sledování spočítáte jako 2,1 × úhlopříčka TV.


Rychlost obrazu – 50 Hz – Standardní frekvence, která zajišťuje dostatečně plynulý obraz pro běžné sledování TV vysílání.


Technologická vyspělost – TimeShift, nahrávání na USB disky, HDMI, HD Ready – Základní televizor pro nenáročné diváky.


Názory zákazníků

Mezi největší výhody tohoto modelu dle zákazníků patří kvalitní obraz a funkce nahrávání multimediálního obsahu na USB disky. Jako mínus pak uvádí absenci výstupu pro sluchátka.

kvalitní obraz, funkce nahrávání,

absence výstupu pro sluchátka

SENCOR SLE 3211M4

Hledáte cenově přijatelný televizor s živými barvami a užitečnými funkcemi, jako je například nahrávání TV obsahu na USB disky? V tom případě je tou nejlepší volbou tento model od Sencoru, který za úžasnou cenu nabízí kvalitní obraz a vlastně vše, co byste mohli od klasického televizoru čekat. Na jeho bocích nechybí tři HDMI konektory a jeden USB port pro připojení externích disků, případně notebooku či tabletu. V těle televize pak najdeme i zabudovaný DVB-T/C tuner pro příjem televizního signálu – nemusíte tak zbytečně dokupovat externí set-top-box.

Díky kompatibilitě s VESA úchyty, není problém televizor velmi jednoduše upevnit na zeď. HD Ready rozlišení 1366 × 768 pixelů a 50 Hz zobrazovací technologie pak slibují solidní zážitek ze sledování televizních pořadů i filmů z DVD či Blue-ray disků.

Solidní obraz

Vysokou kvalitu obrazu zajišťuje perfektní LED podsvícení. O kvalitě obrazu svědčí ale zejména HD Ready rozlišení 1366 × 768 pixelů, kterým TV disponuje. Díky tomu si tak můžete vychutnat pořady a filmy ve vynikající kvalitě. Nabízí také dynamický kontrast až 500 000 : 1 a jas 600 cd/m2.

Nahrávání na externí disky

Ať máte k dispozici kabelové či jen pozemní digitální vysílání, vždy se bez problémů dočkáte oblíbeného filmu či seriálu. Mimo televizního vysílání můžete za pomoci trojice HDMI konektorů připojit Blu-ray či DVD přehrávač. Velmi praktický je i USB port, do kterého lze připojit externí paměť a přehrávat oblíbený obsah. Nechybí také funkce nahrávání, která umožňuje nahrávat oblíbené pořady v době, kdy nejste doma nebo nemáte čas – následně si je pustíte, až budete chtít.

Rychlost překreslování 50 Hz

Tento LED televizor Sencor nabízí překreslování o rychlosti 50 Hz. Je tak vhodný zejména pro běžné sledování TV vysílání, ale i sledování filmů s rychlejšími střihy. Poslouží však spíše nenáročným divákům.

TimeShift

Přerušte živý přenos pomocí USB Time Shift. To vám umožní znovu přehrávat nebo přerušovat program, když zrovna nejste u televizoru, takže už vám nikdy neunikne žádná důležitá scéna. Můžete stopnout přenos nebo jej přetočit zpět, abyste viděli to, co chcete vidět ve chvíli, kdy to skutečně chcete vidět.

Stereo zvuk

Ty nejlepší zvukové systémy mají obvykle velké a těžké reproduktory s kvalitními zesilovači. Do tenkého těla současných televizí se taková výbava nevejde, přesto se Sencoru podařilo vyladit zvuk pro maximální požitek. Dva 6W reproduktory slušně ozvučí středně velké místnosti. Pokud i přesto budete chtít sáhnout po externích reproduktorech / domácím kině, k televizoru je můžete bez problémů připojit.

Doplňující informace

• LED TV
• HD Ready rozlišení
• rychlost překreslování 50 Hz
• DVB-T/C tuner
• USB port 2.0
• 3 × HDMI

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků SLE 3211M4

Hodnocení zákazníků

Michaela

12.08.2014 v 13:16

dobrý poměr cena/kvalita
ideální do malého bytu nenáročného uživatele

zatím žádný

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Jan

01.04.2014 v 16:33

Výborný obraz, dobrý zvuk, nemám co bych vytknul v této cenové kategorii asi nejlepší poměr cena/ výkon.

Problém při sestavování stojánku, protože v návodu nebyl popis a je potřeba šroubovák. Další výhrady mám k lepení ochranného štítku přímo na rohy obrazovky nešlo to dobře sloupnout a televizi tak snadno rozbalit!

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Lukáš Bouma

22.03.2014 v 9:23

Naprosto skvělá koupě poměru kvalita/cena

U větších souborů (ve full HD rozlišení) prehravanych z externího HD přes USB se párkrát zasekla a bylo třeba TV vypnout.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Tábor

11.03.2014 v 10:16

Celová spokojenost, cena odpovída kvalitě

Stojánek je fixní, nelze s televizí otáčet

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

tavo

18.01.2014 v 15:32

nahrávání na flash disk, bez použití externího harddisku.

písmo teletextu a displeje je moc malé, chtělo by to možnost zvětšení

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
SLE 3211M4 4.2 5 5
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů