basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Hodnocení zákazníků

Jakub
19.06.2012 v 15:51
60 %

vyborny design, skutecne tenky televizor, nikde zadne boule v zadu jako u modelu roku 2012, ktere by tlousku realne zvetsovaly, tenky ramecek, veskere kabely se zapojuji z boku, tj. opet realne nezvetsuji tloustku televizoru a je mozne jej upevnit primo na zet bez nutnosti nechavani nejake vule pro kabely. bezchybne se pripojuje na wifi

SMART TV system zajimavy, nevadi, ale v principu zbytecny... ale vyvoj jde asi timto smerem. Internet se neovlada uplne komfortne ovladacem, ale asi k tomu jde prikoupit a pripojt klavesnice a mys... nicmene pro prohlizeni internetu mame preci notebooky a PC

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

I. nový model 3D televize umožňující sledování v nejvyšším možném rozlišení obrazu ( tzv. FULL HD ), televizor zvládá i přehrávání obrazu v trojrozměrném formátu 3D. Velmi nízká spotřeba díky technologii LED podsvícení, opravdu ostré přehrávání obrazu díky reprodukci 400 obrazových políček za sekundu a funkci Micro Dimming, která sama vyhodnotí, jaké barvy je třeba zvýraznit a tím rapidně zlepší hloubku 3D obrazu, intenzitu barev, podkreslení obrazu a reálné podání černé barvy.

II. převeďte si libovolný pořad nebo film do 3D světa, televizor LED televizor Samsung řady D6750 disponuje možností převádění klasického obrazu na 3D, můžete si tak vychutnat běžné televizní vysílání v 3D zobrazení ( při použití 3D brýlí ).

III. 3D brýle ( jeden kus přímo v balení TV ) s velmi nízkou hmotností ( 36 gramů ) jsou vhodné i pro osoby s vadami zraku, můžete jej přiložit na dioptrické brýle bez ztráty požitku z 3D obrazu

IV. již není třeba k televizi Samsung D6750 připojovat set-top-box! Televizor disponuje vestavěným tunerem pro příjem pozemního vysílání šířeného vzduchem, kabelovým tunerem pro příjem programů kabelové televize i satelitním tunerem pro příjem satelitního vysílání. To vše s podporou vysílání ve vysokém rozlišení ( HDTV ).

V. LED televizor Samsung D6750 Vám od nynějška bude i místem pro spojení se světem. Po připojení ethernetového ( LAN ) kabelu ( kabel pro internetové připojení ) nebo přes zabudovaný Wi-Fi adaptér ( bezdrátové připojení k internetu ) můžete přímo na obrazovce televize surfovat v plnohodnotném prohlížeči i ve velké nabídce přednastavených aplikací, bez problémů zobrazíte kteroukoliv internetovou stránku.

VI. internetový prohlížeč zabudovaný do Vašeho nového televizoru Samsung D6750 můžete plně ovládat pomocí dálkového ovladače, případně přes Váš mobilní telefon s operačním systémem Android po stažení příslušné mobilní aplikace.

VII. připojte k televizi Samsung D6750 USB disk nebo externí pevný disk a jednoduše si na něj z televize nahrávejte oblíbené programy, z těchto zařízení je pochopitelně možné na televizi video, foto a hudbu i přehrávat. Přehrávejte si na televizi fotografie, filmy či hudbu přímo z Vašeho počítače! stačí propojit Vaši externí modem a počítač, ve kterém bude nainstalována aplikace AllShare PC Software pomocí ethernetového kabelu, případně po připojení přes Wi-Fi adaptér, který je již v televizoru Samsung D6750 zabudován.

Díky televizoru Samsung D6750 pro Vás slovo televizor získá nový význam. Kromě maximálního rozlišení obrazu můžete u televizoru D6750 využít i 3D zobrazení obrazu, po připojení světem internetu ( bezdrátově i kabelem ) získáte přístup k mnoha aplikacím, např. Skype ( po zakoupení kompatibilní webkamery ), Facebook, Twitter, YouTube, jednoduše ke všemu, co naleznete v prostředí Samsung Apps, aplikaci vytvořené speciálně pro televizory Samsung, která obsahuje velké množství nejrůznější zábavy. Velkou devízou televizoru Samsung D6750 je ovšem plnohodnotný internetový prohlížeč, ve kterém bez problémů zobrazíte libovolnou internetovou stránku, poradí si i s flash aplikacemi.

Další vychytávkou, kterou televize Samsung D6100 disponuje, je možnost přehrávání 3D obrazu. Pro správnou funkci je třeba k televizoru připojit Blu-ray přehrávač s podporou přehrávání filmů v 3D formátu, propojit jej s televizorem pomocí HDMI kabelu specifikace 1.4 a pro sledování použít 3D aktivní brýle.

Neoddiskutovatelnou jedničkou ve výbavě televizoru Samsung D6750 je ovšem konvertor obyčejného ( 2D ) vysílání na zobrazení obrazu ve 3D rozlišení. Jednoduše na přiloženém ovladači stisknete tlačítko 3D vysílání a doposud obyčejný televizní signál si na televizoru Samsung D6750 vychutnáte ( při současném použití 3D brýlí ) v novém rozměru. Je opravdu jedno, co zrovna v televizi poběží, užijete si 3D sportovní přenosy, 3D akční filmy a spoustu dalšího.

S televizorem Samsung D6750 získáte i vestavěný přijímač digitálního, kabelového a satelitního vysílání, vše lze ovládat jedním ovladačem. Po připojení USB disku nebo externího harddisku se z televizoru Samsung D6750 ve chvíli stane i rekordér, na připojené zařízení můžete nahrávat Vámi zvolený program a i přehrávat soubory ve velkém množství formátů ( např. ASF, AVI, DivX, MP4, MPEG, MPEG2, MPEG4 ).

K propojení s ostatními spotřebiči televizor Samsung D6750 disponuje čtyřmi HDMI vstupy, třemi USB vstupy a pro připojení starších zařízení využijete jede SCART vstup. Samozřejmostí je i komponentní a audio vstup. Pro bezproblémové sledování satelitního vysílání je televizor Samsung D6750 vybaven i CI slotem připraveným pro vložení dekodéru.

Televizor Samsung D6750 disponuje také velmi ceněnou funkcí obraz v obraze ( PIP ), díky níž můžete sledovat dvě věci na jedné obrazovce, přičemž každý obraz musí být přijímám z jiného přístroje. Pokud připojíte k televizoru Samsung D6750 další spotřebiče Samsung pomocí HDMI kabelu, budete moci tyto připojené spotřebiče ovládat pomocí jednoho dálkového ovládání bez ohledu na výrobce připojených zařízení.

Pro dokonalý požitek z obrazu je třeba i kvalitní audio reprodukce. U televizoru Samsung D6750 se o ni s přehledem postará dvojice skrytých reproduktorů s dolním vyzařováním a technologií SRS TheaterSound HD.

Televizor Samsung D6750 můžete ihned po zakoupení plnohodnotně využívat.

Multijazyčný manuál k televizorům Samsung řady D6750 obsahující českou verzi ke stažení ZDEDesign, který vám přinese celý svět možností


Ultra SlimI když si každý myslel, že televizory již prostě nemohou být tenčí, LED televizory Samsung Ultra Slim změnily význam pojmu extrémně štíhlý design. Díky zdokonalení technologie dokázala společnost Samsung vyrobit nejtenčí LED televizor na světě. Některé z extrémně štíhlých modelů jsou až o neuvěřitelných 50% tenčí než loňské modely a mají tak štíhlý profi l, že tomu uvěříte, až když to uvidíte na vlastní oči.

Objevte nový rozměr televizní zábavy


Inovujte na maximální 3D zážitek s televizorem LED 6750, který prostřednictvím technologie 3D Sound Effect od společnosti Samsung automaticky synchronizuje pokročilý 3D obraz s tím nejnovějším v oblasti 3D zvuku. Tento špičkový výkon zajišťuje novátorská technologie Samsung 3D HyperReal Engine, která zlepšuje obraz a optimalizuje výkon tak, abyste mohli sledovat nejživější a křišťálově čistý obraz v rozlišení HD. Funkce Micro Dimming, díky níž jsou dokonalé i ty nejmenší detaily obrazu, vás prostě ohromí. S novými 3D brýlemi, které jsou mimořádně lehké, mají ergonomický design a jsou vybavené technologií převodu na 3D obraz v reálném čase, je tento televizor LED Smart TV připravený na to, aby vdechl nový život vašim 2D filmům a celé domácí zábavě.


3D zvuk

Ponořte se do světa prostorového zvuku. Technologie Depth Rendering Technology společnosti Samsung vytváří 3D zvuk, který je stejně prostorný a realistický jako v kině. Při poslouchání zvuku tak budete mít tak fascinující zážitky, že zapomenete, že sledujete televizor.

3D převodník

Sledujte více obsahu ve formátu 3D. Tato vyhrazená technologie, která je zabudovaná v televizorech Samsung Smart TV, převádí 2D filmy a pořady do formátu 3D. Díky tomu můžete i známý obsah sledovat s větším vzrušením než kdykoli předtím.


Zažijte vylepšené detaily obrazu, podání barev a ovládání
S mimořádně pokročilou technologií zobrazení od společnosti Samsung si vychutnáte dosud nevídanou kvalitu obrazu. Špičková technologie Micro Dimming zajišťuje výjimečný poměr kontrastu s čistší bílou a hlubší černou barvou, díky čemuž si sledování televizoru skutečně užijete. A vzhledem k tomu, že na obrazovce nebudou žádné rušivé světelné efekty, vychutnáte si i ty nejmenší detaily, které obvykle nejsou vidět. Technologie HyperReal Engine a podsvícení LED zlepšují obraz a optimalizují výkon tak, abyste mohli sledovat křišťálově čistý obraz s rozlišením Full HD. Technologie Wide Colour Enhancer Plus zase pomocí složitých algoritmů vytváří přirozenější barvy a odhaluje tóny a odstíny, které jsou jinak neviditelné.Rozlišení Full HD 1080p

Přibližte se k realitě. LED televizory Samsung s rozlišením Full HD se mohou pochlubit dvojnásobným rozlišením ve srovnání se standardními televizory HD. Zobrazují tak bohatě texturovaný a přirozený obraz, který uchvátí vaši mysl a přinese vám zcela nové zážitky při sledování.


Technologie Wide Color Enhancer Plus


Sledujte skutečné barvy světa. Technologie Wide Color Enhancer Plus od společnosti Samsung využívá pokročilý algoritmus, pomocí kterého výrazně zlepšuje kvalitu obrazu. Zobrazuje i ty nejmenší odstíny a detaily, které méně pokročilé televizory nedokáží reprodukovat.
HDMI × 4


Se čtyřmi vstupními konektory High Defi nition Multimedia Interface (HDMI) změní LED televizor Samsung váš obývák na multimediální zábavní centrum. Technologie HDMI™ zajišťuje vysokorychlostní přenos digitálních dat ve vysokém rozlišení z různých zařízení přímo do vašeho televizoru. To znamená, že si na velké obrazovce budete moci vychutnat široký výběr různého obsahu.

Funkce ConnectShare Movie

Využívejte obsah uložený na vašich digitálních zařízeních. Funkce ConnectShare™ Movie promění váš televizor na systém domácího kina. Stačí jednoduše zapojit paměťové zařízení USB nebo připojit pevný disk a můžete si na obrazovce vychutnávat filmy, fotografie a hudbu uloženou na daném zařízení.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků UE46D6750

Hodnocení zákazníků

Majulka

24.06.2012 v 12:36

Naprosto skvělé :-)

nic

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Jakub

19.06.2012 v 15:51

vyborny design, skutecne tenky televizor, nikde zadne boule v zadu jako u modelu roku 2012, ktere by tlousku realne zvetsovaly, tenky ramecek, veskere kabely se zapojuji z boku, tj. opet realne nezvetsuji tloustku televizoru a je mozne jej upevnit primo na zet bez nutnosti nechavani nejake vule pro kabely. bezchybne se pripojuje na wifi

SMART TV system zajimavy, nevadi, ale v principu zbytecny... ale vyvoj jde asi timto smerem. Internet se neovlada uplne komfortne ovladacem, ale asi k tomu jde prikoupit a pripojt klavesnice a mys... nicmene pro prohlizeni internetu mame preci notebooky a PC

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

peko

12.02.2012 v 17:53

Měl jsem ho vytipovaný a naprosto splnil mé očekávání

pokud se uvede na evropský trh televizor s webovým prohlížečem, je nutné k němu zajistit dostupnost vhodné qwertz klávesnice. Bez ní je obsluha internetu složitá a většinu uživatelů odradí. Bohužel je klávesnice dostupná jen v zahraničí . (s korejskými popiskami)

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Lukáš

03.02.2012 v 7:39
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

kolomajzna

30.12.2011 v 16:36

..super design,skvely obraz a na to ,ze je to jen tv- fajn zvuk....
..umi si poradit s radou formatu a tak prikoupit hdd,dat tomu poradne audio...a je to supr
..ukazky 3D uzasne

..chybi ext.klavsnice,ale da se dokoupit,cena cca 1300.-

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Marian H.

27.12.2011 v 14:18

Krásný obraz. Spousta funkcí.

Pro použití skype je potřeba dokoupit speciální webkameru s mikrofonem, která není až tak levná.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Pavel

06.12.2011 v 3:55

3d jede jak ma a TV lze na ultra slim drzaku dat těsně na stěnu. Napojeni na WiFi bez problému a Samsung app taky v pohode včetně ovládání TV přes iPad - extra aplikace zdarma šlape jak ma bez nutné konfigurace.

Nedostatecne upozorněni, o nutnosti nejdrive zapojit všechny konektory a až pak pověsit na zeď, následná manipulace je obtížná a u CA slotů pro digitální kartu v podstatě bez sundání tv ze zdi nemožná. Konektor pro sluchátka je taky tak nelogicky vzadu, že má jeden dojem, že je tam jen do počtu a moc se s jeho využitím nepočítalo. Propojení s 3d domácím kinem od Sony ok jako vstup, jako výstup tím samým kabelem HDMI jak mi tvrdili na prodejně že je oboustranný tak to nefunguje. Zkusím ještě optiku tak uvidíme.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Martina

18.11.2011 v 19:00

jsem spokojena

nic

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

123

11.10.2011 v 20:53

viz hvězdičky výše

E-manuál: je to nepřehledné.
Chybí informace - například z letáku vyplývá, že TV umoňuje nahrávat přes USB, nicméně nikde není uvedeno, že to funguje přes externí HDD a ne přes flash disk. S tím souvisí i překvapení, když konečně disk seženete a pokusíte se nahrávat - dozvíte se, že stanici z důvodů autorských práv není možné nahrávat a zatím se mi nahrát podařilo jen ČT24. To ovšem asi nahrávat nepotřebuji, případně lehce dohledám na internetu.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Marius SAVUICA

11.06.2011 v 19:16

O.K. high standard.

i wil think.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Pavel

14.04.2011 v 8:26

Jsem spokojen, nebo spíše nadšen s kvalitou obrazu a jednoduchostí instalace, či ladění programů.
Design produktu je naprosto vyhovující včetně velmi úzkého rámu kolem obrazovky. Televizor splňuje všechna má očekávání nejen po technické stránce, ale díky úzkému rámu i po strance designu, neb jsme ho pověsil na zeď a vypadá jak obraz na stěně.
I když níže jsem uvedl jednu negativní zkušenost, určitě bych neměnil. Zvláště když porovnám kvalitu obrazu s jinými přijímači, zvláště pak s plazmou, třeba od Panasonic, kde obraz je mírně "máznutý" což mě naprosto neuspokojovalo.

Nepodařilo se připojení na WiFi. Toto musí být řešeno s technickým supportem SAMSUNG, a zatím nevím, jaký bude výsledek. Televizor bez problému nalezl WiFi sítě, připojil se k mému routeru, ale nedokázal se připojit dále na internet. Zatím si nejsem jist, kde přesně je problém, neb televizor v tomto ohledu podá jen hlášení, že se nepodařilo připojit k internetu. Přitom je na televizoru vidět, že má přidělené IP i DNS adresy atd. Je možné, že závade není přímo v TV.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
UE46D6750 4.545454545454546 5 11
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů