basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

oskar
27.10.2010 v 7:49
80 %

Výborný obraz , naladění stanic jak DVB-T, tak analog po kabelovce bez nejmenších problémů, napájení po USB neutáhne některé USB HDD v mém případě WD PASPORT 250GB, nicméně při připojení těchto náročnějších disků například přes multimediální centum xTreamer a zapojení do HDMI vstupu televizoru je obraz perfektní. Trochu jsem zápasil s ovládacím menu, ale jde o zvyk. Obával jsem se zvuku z interních reproduktorů, ale je překvapivě super.Velký rozsah nastavení parametrů obrazu vyhovuje všem i náročnějším nárokům. Pochopitelně televizor je určen prioritně pro digitální příjem při kterém předvádí super výkon. Analogové programy po kabelovce nic moc, ale to nevytýkám televizoru.Takže závěrem plná spokojenost, nezbývá než si užívat bezva pokoukání. Vřele doporučuji.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Šestá řada nejnovějších LED televizorů Samsung s plným vysokým rozlišením a USB nadčasovým designem. Jediný pohled na jeho jemné, pravoúhlé rohy stačí, abyste si uvědomili, že nevlastníte pouhý televizor, ale umělecké dílo. Tento televizor je pozoruhodným designérským počinem, ať je zapnutý nebo vypnutý. Předpokladem dosažení naprosto věrného obrazu je kontrast, barevné podání a čistota. Jeho funkce Mega dynamický kontrastní poměr zobrazí všechny odstíny šedé a také odstíny jantarové, fuchsiové a purpurové. Technologie Wide Color Enhancer s barevnou škálou LED zaručuje sytost a živost každého pixelu. A technologie Auto Motion Plus odstraňuje rozmazání okrajů. Výsledkem je plynulý a ostrý obraz, kterému nebudete chtít uvěřit. Předvádět digitální fotografie na televizoru Samsung je jednodušší než nechat kolovat digitální fotoaparát. Stačí jen připojit kabel USB 2.0 a máte fotoalbum. Připojte kabel k MP3 přehrávači nebo paměťovému zařízení USB a můžete také přehrávat hudbu. Získáte tak veškerou pozornost publika. Jeho recyklovatelný rámeček neobsahuje žádné těkavé organické látky. A díky použití bezrtuťových diod LED s nižší spotřebou energie jsou sníženy emise CO2. Můžete tak klidně relaxovat s vědomím, že přispíváte k ochraně životního prostředí.

S funkcí All Share zůstanete připojeni

Díky televizoru Samsung s vysokým rozlišením můžete svůj talent snadno ukázat světu, nebo alespoň své rodině. Bezdrátově a bez potíží přenášejte videa, hudbu a fotografie z počítače nebo z mobilního zařízení. Lze se dokonce připojit k více počítačům. Kdo říkal, že do televize se dostanete, jen když máte konexe?


Ultra Clear Panel

Zdokonalené podání černé Low Haze Pomocí optimalizace světelné fáze a zvýšení stupně průhlednosti v panelu Ultra Clear jsou nové Full HD televizory Samsung schopny omezit odraz vnějšího světla a zvýšit kontrast.


100 Hz Motion Plus

Animace s rychle se střídajícími obrazy nebo speciální filmové efekty nikdy nevypadaly tak plynule jako po uvedení technologie Auto Motion Plus 100 Hz. Technologie Auto Motion Plus 100 Hz zabezpečuje analýzu a rozšíření akčních snímků a předchází tak jejich rozmazání. Naopak, speciální efekty jsou ještě jasnější. Animace jsou plynulejší. Sportovní záběry jsou ostřejší. A diváci jsou ještě více přikovaní ke svým televizním obrazovkám.

Anynet+

Nezažívejte při používání domácího kina zbytečný stres. Systém Anynet+ umožňuje jediným dotykem ovládat všechna kompatibilní audio - a videozařízení Samsung připojená prostřednictvím rozhraní HDMI. Teď vám na ovládání stačí jediný dotyk, takže konferenční stolek plný dálkových ovladačů je nadobro minulostí.

Stylový design inspirovaný přírodou

Společnost Samsung stále čerpá inspiraci z přírodních krás a naše nejnovější HD televizory jsou toho důkazem. Každá z našich řad představuje jinou součást přírody - Dotyk kovu, Mystická Země, Černý kámen, Rytmické linie a Sierra. Tyto tlumené tóny se mění podle úhlu pohledu a prostředí. Mistrně tvarované a ultratenké nové HD televizory Samsung jsou ztělesněním krásy.
Wide Color Enhancer Plus

Každá televizní obrazovka stojí před těžkým úkolem znovu vytvořit realitu pomocí barev a světla. Tohoto úkolu jsme se zhostili pomocí naší funkce Wide Color Enhancer Pro. Tato funkce analyzuje každý pixel a roztáhne jej do třetího rozměru. Získáte tak nejúplnější a nejvěrnější barvy, jaké jste kdy na televizoru viděli.


4 HDMI

K připojení vašeho televizoru k vašim dalším zdrojům zvuku a obrazu stačí jediný kabel. Náš konektor HDMI umožňuje přenášet nejrůznější nekomprimovaný obsah včetně fotografií a videa z digitálních videokamer a multimediálních počítačů. Sledování tohoto obsahu na širokoúhlé HD obrazovce už nemůže být jednodušší.


Disky DVD je nejlepší sledovat ve vysokém rozlišení

Chcete, aby vaše filmy na standardních discích DVD vypadaly stejně úžasně jako filmy na discích Blu-ray? Žádný problém. Vytvořili jsme funkci BD Wise, která je součástí přehrávačů Samsung na přehrávání disků DVD a Blu-ray. Při použití s kabelem HDMI dokáže tato funkce automaticky zjišťovat optimální rozlišení k zobrazení obsahu na discích a nastavit v HD televizoru Samsung tu nejvhodnější konfiguraci. Nastavení televizoru je s touto funkcí rychlé a úplně jednoduché, takže nyní budete mít na sledování úžasně vypadajících filmů ještě více času.

Full HD 1.080 P

Každý může tvrdit, že má nejčistší obraz. Ale pouze technologie Full HD 1.080 p nabízí dvakrát tolik detailů a dvojnásobné rozlišení než běžný HD televizor. Poskytuje oslnivě bohaté barvy a živé detaily. A dokonce opravuje chyby v obsahu ve standardním rozlišení. Rozhodně to není HD televizor vašeho tatínka.
Tento televizor se spokojí jen s dokonalostí

Někdy nemusíte mít štěstí na plynulý a zřetelný obraz. Proto jsou mnohé z našich nejnovějších HD televizorů vybaveny digitálním filtrem šumu. Tento filtr zredukuje analogový šum vzniklý během přenosu obrazu v oblasti s nekvalitním příjmem. Výsledkem bude čistý obraz s ostrými detaily ve své původní kráse.

Connect Share Movie

Již není omluvy za nechávání všech vašich skvělých digitálních snímků a videí ve fotoaparátech a kamerách. Vše, co potřebujete kromě HD televizoru Samsung, je kabel USB. Stačí ho připojit a okamžitě můžete přehrávat obsah. Lze jej dokonce použít i pro sbírku hudby. Takže představení může kdykoli začít.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků UE40C6000

Hodnocení zákazníků

Vit

06.04.2011 v 22:13

jasný , velmi dobrý obraz

Nerovnoměrné podsvícení, při zobrazení černé obrazovky. Dálkové ovládání by mohlo mít lepší vzhled a ergonomii.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

cinan

03.04.2011 v 12:31

obraz skvělý , menu přehledné , prostě paráda

vše ok

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Jan Moravec

21.03.2011 v 10:43

S televize jsem velmi spokojen. Rozumny pomer cena vykon a velmi povedeny design ktery bude i za cas vypadat velmi dobre.

Televize neprecte nektere titulky z dvd (VOB) na externim disku a u nekterych DIVX formatu ma problem s diakritikou. Pri uplne cerne obrazovce je videt svetle fleky na obrazovce. To je vsak hodne viditelne pouze pri prepinani zdroju a kdy je obrazovka cela cerna takze to pri normlanim sledovani filmu nevadi. Je treba televizi nastavit dle navodu na internetu jinak barvy strasne rezou.

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Věra

21.03.2011 v 10:40

Jsem spokojena celkově se vším !
Pečlivě jsem si tento televizor vybírala a porovnávala než jsem
se rozhodla pro nákup.
Hodnotím velmi kladně možnosti e-shopu porovnání více výrobků !

Zatím vyhovuje vše

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Standa

21.03.2011 v 8:30

Výběr televizoru jsem udělal právě na základě dostupných recenzí a výrobek skutečně splňuje moje očekávání. S kvalitou obrazu i zvuku jsem velmi spokojen. Trvale mám televizor připojen k DVD kabelem HDMI, rovněž k plné spokojenosti.

Nemám nač bych si postěžoval nebo navrhoval vylepšit.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

mimi

20.03.2011 v 17:40

Se vším

Nenašel jsem

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Gabriela

18.03.2011 v 9:19

Obraz je opravdu perfektní, především pokud sledujete pořady v HD kvalitě, bezvadné na sportovní přenosy.

Asi po týdnu nám odešel jeden pixel - svítil několik dnů červěně. Nyní se sice jeví jako funkční, ale zřejmě to v pořádku nebude.

Chybí mi v balení HDMI kabel, návod na propojení s kabelovou televizí je pro laika spíše nepřehledný, ale dá se to zvládnout.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

lubosdol

03.03.2011 v 15:05

Naprostá spokpjenost!

Pomalejší přepínání programů.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

J.K.

23.02.2011 v 22:01

Celkový vzhled, kvalitní obraz

složité ukládání programů, příšerné dálkové ovládání,teletext nic moc,funkce PIP nevím jestli funguje, v manuálu jsem se nedozvěděl konkrétní hodnoty a parametry pro můj zakoupený televizor- univerzální příručka pro několik verzí TV

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Mr. Dance

23.02.2011 v 8:16

Prakticky se vším

Půl hodiny mi trvalo, než jsem zjistil, jak se mění pořadí kanálů, ale to je asi pouze moje nechápavost :o)

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Lada

20.02.2011 v 7:50

Vše je naprosto dokonalé

Stojánek působí lacině

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Petr Hlad

12.02.2011 v 10:36

Velmi dobrý obraz a zvuk, velmi snadné ovládání, informativní menu na obrazovce, celkově velmi příjemné uživatelské ovládání televizoru.

Komplikované připojení k jednotlivým zdrojům signálu /TV anténa, satelit, DVD přehrávač/ s nutnostní komplikované kabeláže a složitého nastavení

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Etien

30.01.2011 v 22:27

To co je tam nejdůležitější, je kvalita obrazu, kterou hodnotím jako vynikající.

U dálkového ovládání ve středovém kříži tlačítko OK není plasticky odděleno. V noci při zhaslém světle se špatně hledá.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

swat112

18.01.2011 v 14:00

Daný výrobok je naozaj skvelý . Čo sa týka konektivity , veľké plus je pripojenie externého HDD, LCD dokáže toho prehrať naozaj veľa , od formátu .mkv (blue ray film ) až po DivX. Taktiež optický výstup z TV. Možnosti nastavenia obrazu sú široké.Je tam ešte množstvo funkcií , ktoré sa prakticky ani nevyužijú.,TV ma skôr za úlohu predovšetkým zobrazovať káblové stanice alebo film.

Pri nečinnosti obrazu vidieť po okrajoch LED podsvietenie. Avšak toto ihneď zmizne akonáhle sa spustí obraz.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Durnič

15.01.2011 v 21:51

Snadné a jednoduché ovládání.Parádní telka.

Po jednom měsíci provozu zatím nic.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

milan

15.01.2011 v 18:32

Splňuje moje kriteria podle kterých jsem se pro tento výrobek rozhodl.

Nemám zatím žádná negativa.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Kafr

15.01.2011 v 11:20

Vzhledem na termín zakoupení a tím i dobu provozu je na podrobné hodnocení příliš brzy. LED TV jsem kupoval s určitým záměrem /propojení kamera, PC, foto a další/, což se povedlo. Další provoz teprve prověří, zda je možné dát více hvězdiček.

Vyhovuje.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Vachmanka

14.01.2011 v 17:08

nemám co dodat

vyhovuje vše

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Bady.

13.01.2011 v 20:12

Televizor s technologií 100 Hz.. Nádherný dizain a velmi tenký televizor s možností připojení flash disku a přehrávání miltimédií. I přes velmi tenký dizain dobrý zvuk televizoru, nádherný a ostrý obraz. DOPORUČUJI

.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Mirek

13.01.2011 v 19:27

Zatím nemáme vyzkoušený všechny funkce co TV nabízí (různá připojení externích zařízení),ale obraz je nádherný!!!Hlavně programy v HD rozlišení.

Zatím jsme nenašli něco,co by nám nevyhovovalo.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

honza

13.01.2011 v 10:54

nemám žádné výhrady a po montáži na zeď super

nic

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Jana

13.01.2011 v 9:10

Jsem spokojena s obrazem,zvukem,designem.Nemám možnost porovnávat s ostatními TV,nevím v čem by měl být TV lepší.

Nelze realizovat přenos zvuku z TV přes domácí kino, které je také Samsung, ale staré 3 roky.Domácí kino nemá vstup na optický kabel, výstup z TV je pouze přes optický kabel. Žádné redukce na toto nejsou. Takže s novým TV i nové domácí kino.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Milan

12.01.2011 v 21:15

kvalita obrazu v HD rozlišení

nic

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

GaSe

12.01.2011 v 19:56

Dobrý obraz i zvuk, na stěně vypadá opravdu dobře.

Zatím vše v pohodě.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

mili

12.01.2011 v 17:50

Obraz a síťové připojení

Jsem spokojen

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Milan

12.01.2011 v 13:37

vše je v pohodě

zatím nic

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Motlová Petra

12.01.2011 v 8:29

Výrobek jsem si dlouho vybírala z několika možností ovšem jen této značky a volila jsem kvalitní televizi za dobré peníze

nemám výhrady

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Tuda

11.01.2011 v 19:25

Výrobek spňuje moje očekávání. Je prostě bezva.

Prozatím jsem nic nezjistila.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Iveta Penthorova

10.12.2010 v 16:26

spokojnost s dizajnom, TV je velmi lahky. Nakolko vyuzivam optiku od Orangu mam famozny obraz s touto TV. Skutocne som nadsena.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Red

28.11.2010 v 17:20

S výrobkem celkově spokojen

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

fortv

28.11.2010 v 17:03

...

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Pavel

28.11.2010 v 16:33

Televizor vlastníme 2 tydny, zatím jsme velmi spokojeni.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

milan

21.11.2010 v 12:09

Bez výhrad

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

večernice

21.11.2010 v 10:51

Nejlepší a nejelegantnější televizor, jaký jsme doposud měli. Kromě svojí primární funkce je i vkusným, dekoračním prvkem v interiéru.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

petrhutnan

15.11.2010 v 9:20

100% obraz i design led lcd ,info o všech programech o spotřebě a dalších funkcích , dotykový snadno ovladatelný disp.,i dvd bych hodnotil design a lehký manuál , na led se mi nelíbí boční hdmi kabely jdou vidět , pokud je led tv nakloněna do boku , starší typ ovladače minim. 3rok po sobě , je celkem už ostuda .
Dvd nepřehrává žádný film stáhnutý z netu s ochranou vyzkoušel jsem 30 filmů na různých nosičích , a nemá tuner , což znamená , pro běžného spotřebitele koupit další dvd s bedýnkami . pro větší příjem programů, perfektní zvuk a přehrání všeho co se dá .
To nejdůležitější barvy , ostrost , spotřeba a design nemá konkurenci .

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

dadila

14.11.2010 v 11:58

Super obraz a neuvěřitelný zvuk.Spokojen

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Milan

09.11.2010 v 17:47

Naprosto spokojen.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

oskar

27.10.2010 v 7:49

Výborný obraz , naladění stanic jak DVB-T, tak analog po kabelovce bez nejmenších problémů, napájení po USB neutáhne některé USB HDD v mém případě WD PASPORT 250GB, nicméně při připojení těchto náročnějších disků například přes multimediální centum xTreamer a zapojení do HDMI vstupu televizoru je obraz perfektní. Trochu jsem zápasil s ovládacím menu, ale jde o zvyk. Obával jsem se zvuku z interních reproduktorů, ale je překvapivě super.Velký rozsah nastavení parametrů obrazu vyhovuje všem i náročnějším nárokům. Pochopitelně televizor je určen prioritně pro digitální příjem při kterém předvádí super výkon. Analogové programy po kabelovce nic moc, ale to nevytýkám televizoru.Takže závěrem plná spokojenost, nezbývá než si užívat bezva pokoukání. Vřele doporučuji.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

hhannahh

25.10.2010 v 8:56

Supr obraz, vyhovující menu, překvapivě dobrý zvuk, dobrá komunikace s externí HDD - přehrává přímo filmy, hudbu, fotky......

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

lupin

11.10.2010 v 9:51

krasny televizor prostě umělecke dilo,jenom dalkove ovladani pusobi levnym dojmem ale to je jen maličkost.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Helena

10.10.2010 v 17:11

Televize je úžasná, i když jsem neměla možnost se na ní podívat v obchodě a riskla jsem to v e-shopu a nezklamala jsem se. Dělá parádu i když je vypnutá. Mohu jen doporučit :-)

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
UE40C6000 4.487804878048781 5 41
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat.    
_______