basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

uricatom
25.08.2011 v 10:03
80 %

TV mam cca 14 dnu, zatim vse OK, bohuzel jsem zatim nevyzkousel funkce time-shift a nahravani. Pripojeni k LAN bezproblemu, Blue-ray pres HDMI take. Funkce Eko-cidla je perfektni.

SAMSUNG bohuzel nevydal pozadovane technicke specifikace pro zarizeni (ext. disk, flash-disk) pro funkci PVR.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

I. nový model 3D televize umožňující sledování v nejvyšším možném rozlišení obrazu ( tzv. FULL HD ), televizor zvládá i přehrávání obrazu v trojrozměrném formátu 3D. Velmi nízká spotřeba díky technologii LED podsvícení, opravdu ostré přehrávání obrazu díky reprodukci 200 obrazových políček za sekundu a funkci Micro Dimming, která sama vyhodnotí, jaké barvy je třeba zvýraznit a tím rapidně zlepší hloubku 3D obrazu, intenzitu barev, podkreslení obrazu a reálné podání černé barvy.

II. převeďte si libovolný pořad nebo film do 3D světa, televizor LED televizor Samsung řady D6750 disponuje možností převádění klasického obrazu na 3D, můžete si tak vychutnat běžné televizní vysílání v 3D zobrazení ( při použití 3D brýlí ).

III. 3D brýle ( jeden kus přímo v balení TV ) s velmi nízkou hmotností ( 36 gramů ) jsou vhodné i pro osoby s vadami zraku, můžete jej přiložit na dioptrické brýle bez ztráty požitku z 3D obrazu

IV. již není třeba k televizi Samsung D6750 připojovat set-top-box! Televizor disponuje vestavěným tunerem pro příjem pozemního vysílání šířeného vzduchem, kabelovým tunerem pro příjem programů kabelové televize i satelitním tunerem pro příjem satelitního vysílání. To vše s podporou vysílání ve vysokém rozlišení ( HDTV ).

V. LED televizor Samsung D6750 Vám od nynějška bude i místem pro spojení se světem. Po připojení ethernetového ( LAN ) kabelu ( kabel pro internetové připojení ) nebo přes zabudovaný Wi-Fi adaptér ( bezdrátové připojení k internetu ) můžete přímo na obrazovce televize surfovat v plnohodnotném prohlížeči i ve velké nabídce přednastavených aplikací, bez problémů zobrazíte kteroukoliv internetovou stránku.

VI. internetový prohlížeč zabudovaný do Vašeho nového televizoru Samsung D6750 můžete plně ovládat pomocí dálkového ovladače, případně přes Váš mobilní telefon s operačním systémem Android po stažení příslušné mobilní aplikace.

VII. připojte k televizi Samsung D6750 USB disk nebo externí pevný disk a jednoduše si na něj z televize nahrávejte oblíbené programy, z těchto zařízení je pochopitelně možné na televizi video, foto a hudbu i přehrávat. Přehrávejte si na televizi fotografie, filmy či hudbu přímo z Vašeho počítače! stačí propojit Vaši externí modem a počítač, ve kterém bude nainstalována aplikace AllShare PC Software pomocí ethernetového kabelu, případně po připojení přes Wi-Fi adaptér, který je již v televizoru Samsung D6750 zabudován.

Díky televizoru Samsung D6750 pro Vás slovo televizor získá nový význam. Kromě maximálního rozlišení obrazu můžete u televizoru D6750 využít i 3D zobrazení obrazu, po připojení světem internetu ( bezdrátově i kabelem ) získáte přístup k mnoha aplikacím, např. Skype ( po zakoupení kompatibilní webkamery ), Facebook, Twitter, YouTube, jednoduše ke všemu, co naleznete v prostředí Samsung Apps, aplikaci vytvořené speciálně pro televizory Samsung, která obsahuje velké množství nejrůznější zábavy. Velkou devízou televizoru Samsung D6750 je ovšem plnohodnotný internetový prohlížeč, ve kterém bez problémů zobrazíte libovolnou internetovou stránku, poradí si i s flash aplikacemi.

Další vychytávkou, kterou televize Samsung D6100 disponuje, je možnost přehrávání 3D obrazu. Pro správnou funkci je třeba k televizoru připojit Blu-ray přehrávač s podporou přehrávání filmů v 3D formátu, propojit jej s televizorem pomocí HDMI kabelu specifikace 1.4 a pro sledování použít 3D aktivní brýle.

Neoddiskutovatelnou jedničkou ve výbavě televizoru Samsung D6750 je ovšem konvertor obyčejného ( 2D ) vysílání na zobrazení obrazu ve 3D rozlišení. Jednoduše na přiloženém ovladači stisknete tlačítko 3D vysílání a doposud obyčejný televizní signál si na televizoru Samsung D6750 vychutnáte ( při současném použití 3D brýlí ) v novém rozměru. Je opravdu jedno, co zrovna v televizi poběží, užijete si 3D sportovní přenosy, 3D akční filmy a spoustu dalšího.

S televizorem Samsung D6750 získáte i vestavěný přijímač digitálního, kabelového a satelitního vysílání, vše lze ovládat jedním ovladačem. Po připojení USB disku nebo externího harddisku se z televizoru Samsung D6750 ve chvíli stane i rekordér, na připojené zařízení můžete nahrávat Vámi zvolený program a i přehrávat soubory ve velkém množství formátů ( např. ASF, AVI, DivX, MP4, MPEG, MPEG2, MPEG4 ).

K propojení s ostatními spotřebiči televizor Samsung D6750 disponuje čtyřmi HDMI vstupy, třemi USB vstupy a pro připojení starších zařízení využijete jede SCART vstup. Samozřejmostí je i komponentní a audio vstup. Pro bezproblémové sledování satelitního vysílání je televizor Samsung D6750 vybaven i CI slotem připraveným pro vložení dekodéru.

Televizor Samsung D6750 disponuje také velmi ceněnou funkcí obraz v obraze ( PIP ), díky níž můžete sledovat dvě věci na jedné obrazovce, přičemž každý obraz musí být přijímám z jiného přístroje. Pokud připojíte k televizoru Samsung D6750 další spotřebiče Samsung pomocí HDMI kabelu, budete moci tyto připojené spotřebiče ovládat pomocí jednoho dálkového ovládání bez ohledu na výrobce připojených zařízení.

Pro dokonalý požitek z obrazu je třeba i kvalitní audio reprodukce. U televizoru Samsung D6750 se o ni s přehledem postará dvojice skrytých reproduktorů s dolním vyzařováním a technologií SRS TheaterSound HD.

Televizor Samsung D6750 můžete ihned po zakoupení plnohodnotně využívat.

Multijazyčný manuál k televizorům Samsung řady D6750 obsahující českou verzi ke stažení ZDEDesign, který vám přinese celý svět možností


Ultra SlimI když si každý myslel, že televizory již prostě nemohou být tenčí, LED televizory Samsung Ultra Slim změnily význam pojmu extrémně štíhlý design. Díky zdokonalení technologie dokázala společnost Samsung vyrobit nejtenčí LED televizor na světě. Některé z extrémně štíhlých modelů jsou až o neuvěřitelných 50% tenčí než loňské modely a mají tak štíhlý profi l, že tomu uvěříte, až když to uvidíte na vlastní oči.

Objevte nový rozměr televizní zábavy


Inovujte na maximální 3D zážitek s televizorem LED 6750, který prostřednictvím technologie 3D Sound Effect od společnosti Samsung automaticky synchronizuje pokročilý 3D obraz s tím nejnovějším v oblasti 3D zvuku. Tento špičkový výkon zajišťuje novátorská technologie Samsung 3D HyperReal Engine, která zlepšuje obraz a optimalizuje výkon tak, abyste mohli sledovat nejživější a křišťálově čistý obraz v rozlišení HD. Funkce Micro Dimming, díky níž jsou dokonalé i ty nejmenší detaily obrazu, vás prostě ohromí. S novými 3D brýlemi, které jsou mimořádně lehké, mají ergonomický design a jsou vybavené technologií převodu na 3D obraz v reálném čase, je tento televizor LED Smart TV připravený na to, aby vdechl nový život vašim 2D filmům a celé domácí zábavě.


3D zvuk

Ponořte se do světa prostorového zvuku. Technologie Depth Rendering Technology společnosti Samsung vytváří 3D zvuk, který je stejně prostorný a realistický jako v kině. Při poslouchání zvuku tak budete mít tak fascinující zážitky, že zapomenete, že sledujete televizor.

3D převodník

Sledujte více obsahu ve formátu 3D. Tato vyhrazená technologie, která je zabudovaná v televizorech Samsung Smart TV, převádí 2D filmy a pořady do formátu 3D. Díky tomu můžete i známý obsah sledovat s větším vzrušením než kdykoli předtím.


Zažijte vylepšené detaily obrazu, podání barev a ovládání
S mimořádně pokročilou technologií zobrazení od společnosti Samsung si vychutnáte dosud nevídanou kvalitu obrazu. Špičková technologie Micro Dimming zajišťuje výjimečný poměr kontrastu s čistší bílou a hlubší černou barvou, díky čemuž si sledování televizoru skutečně užijete. A vzhledem k tomu, že na obrazovce nebudou žádné rušivé světelné efekty, vychutnáte si i ty nejmenší detaily, které obvykle nejsou vidět. Technologie HyperReal Engine a podsvícení LED zlepšují obraz a optimalizují výkon tak, abyste mohli sledovat křišťálově čistý obraz s rozlišením Full HD. Technologie Wide Colour Enhancer Plus zase pomocí složitých algoritmů vytváří přirozenější barvy a odhaluje tóny a odstíny, které jsou jinak neviditelné.Rozlišení Full HD 1080p

Přibližte se k realitě. LED televizory Samsung s rozlišením Full HD se mohou pochlubit dvojnásobným rozlišením ve srovnání se standardními televizory HD. Zobrazují tak bohatě texturovaný a přirozený obraz, který uchvátí vaši mysl a přinese vám zcela nové zážitky při sledování.


Technologie Wide Color Enhancer Plus


Sledujte skutečné barvy světa. Technologie Wide Color Enhancer Plus od společnosti Samsung využívá pokročilý algoritmus, pomocí kterého výrazně zlepšuje kvalitu obrazu. Zobrazuje i ty nejmenší odstíny a detaily, které méně pokročilé televizory nedokáží reprodukovat.
HDMI × 4


Se čtyřmi vstupními konektory High Defi nition Multimedia Interface (HDMI) změní LED televizor Samsung váš obývák na multimediální zábavní centrum. Technologie HDMI™ zajišťuje vysokorychlostní přenos digitálních dat ve vysokém rozlišení z různých zařízení přímo do vašeho televizoru. To znamená, že si na velké obrazovce budete moci vychutnat široký výběr různého obsahu.

Funkce ConnectShare Movie

Využívejte obsah uložený na vašich digitálních zařízeních. Funkce ConnectShare™ Movie promění váš televizor na systém domácího kina. Stačí jednoduše zapojit paměťové zařízení USB nebo připojit pevný disk a můžete si na obrazovce vychutnávat filmy, fotografie a hudbu uloženou na daném zařízení.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků UE37D6750

Hodnocení zákazníků

Konecny

30.04.2013 v 15:06

Celkově splnil příjmač moje očekávání

U zvuku jsou někdy nepříjemné sykavky. U připejení externí flash paměti není dobrý návod jak ji formátovat aby fungovala v příjmači

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Kamil

28.02.2013 v 8:44

Poměr cena výko naprosto vyhovující volba.

Jen jedny 3D brýle "zdarma" je málo.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Petr

06.02.2013 v 17:40

Televizor s poměrně širokými možnostmi využití.

Při spuštění poměrně dlouho trvá než se ustálí příjem digitálního signálu. To je, že se
"kostičkuje" a vypádává zvuk nebo hlásí, že není signál. Posléze se ustálí a již funguje bez problémů.
Další nevýhodou je psaní pomoci dálkového ovladače.

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Vidner

23.10.2012 v 8:20

Dobrý den jsem s televizí naprosto spokojený a sešlužbami společnosti Datart taky co se týká televizí a elektro nakupuji jen v Datart a nikdy sem neměl reklamaci zboží nic vše funguje jak má

Dobrý den mám dotaz ohledně na co sem nepřišel ještě tak mě nejde nahrávat na dvd rekorder ze satelitu mám to propojený hdmi a skartem z dvd do rozdvojky co je u toho dodávána kdyby ste mohl někdo poradit jak to mám udělat byl bych rád na imeil zdenek.vidner@seznam.cz

děkuji a těším se na další spolupráci

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Martin Petráš

15.06.2012 v 18:00

Naprosto se vším.

Nic

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Stolle

03.03.2012 v 8:09

Krásný obraz a zvuk.Aplikace smart v pohodě.Celkové prostředí je příjemné a intuitivní.Já takovou tv chtěl a jsem s ní spokojen.

Nemám nic co bych tv zatím vytknul.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Roman

01.03.2012 v 6:54

Opravdu pekny obraz-pouzivam jako monitor a muzu doporucit. Mame doma i radu 7000 a obraz je srovnatelny-pomer cenavykon jednoznacny vitez.

Po 10 dnech uzivani se objevil vadny pixel. Jedna se o tkz. Mrtvy bod, ketry je stale zhasnuty. Po komunikaci se servisem samsung, prijel technik a tv odvezl na posouzeni-vysledek zatim neni znam. Kazdopadne eprijemna vec,ktera se sem tam stane. Dle vyjadreni technika toto uz dlouho nevidel, ze to nebyva zvykem. Pokud servis posoudi kladne, tv kupuji znova, je opravdu dobra

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Gouda

16.02.2012 v 9:33

Obraz a funkce

Internet boz možnosti připojení klávesnice je složitě využitelný
Připojení přes WIFI není stabilní

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

DanyS

14.02.2012 v 9:35

krásný design, obraz, přehrávání z USB, nahrávání dosud nevyzkoušeno

nic proti

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Jarda

11.02.2012 v 20:26

Výborný obraz a design!
Aplikace Allshare + Twonky server funguje na 100%

Nedostatečné manuály, v televizi je e-manuál, který slouží snad pro všechny televize Samsung.
Nepřehrává formát .mkv byť je uveden v podporovaných formátech v parametrech.
Nepřehrává 3D foto ve formátu .mpo.
Některé funkce fungují jen někdy (při přehrávání videa z USB nelze měnit poměr stran)

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

poe

31.01.2012 v 18:32

wifi

drahé

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Tribca

25.01.2012 v 5:52

Vše funguje tak jak má . Všeobecná spokojenost .
Wifi , HDD , flash-ka bezproblémové připojení i provoz

Jen pozor DVB-S jaký si koupíte dekodér . Mám CSlink a musím čekat na kódování IRDETO (moje chyba)

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

vtec229

24.01.2012 v 7:32

Výrobek mám 14dní a jsem naprosto spokojen. Skvělý obraz, jednoduché menu, super zvuk.

Nic

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

zákazník

11.01.2012 v 18:32

Vše zatím bez problémů. Televizor v provozu 3 měsíce.

Nic nevyhovujícího nezjištěno.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

gekko

26.11.2011 v 18:18

aaa

aaa

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Zdobinsky Ladislav

03.10.2011 v 13:15

obraz, jednoduché ovládání, pěkný vzhled,

v podstatě mi jen chybí možnost spouštět aplikaci iCT tak jak je tomu u mobilních telefonů. Dále ovládat webový prohlížeč dálkovým ovládáním TV není vhodné. Ale možná jen nevím o možnosti jak připojit klávesnici. Řešením by bylo mít možnost připojit bezdrátovu klávesnici nebo integrovat aplikace přehrávající televizní archivy vysílaných kanálu v ČR. Ale pořád je to jen TV a občas je faj se jít projít ven. Takže tyto nedostatky zatím oželím.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Fiška

02.10.2011 v 22:11

Kvalita obrazu, snadnost ovládání, jednoduché návodné menu

Pomalejší reakce ovladače, jinak jsem zatím na nic nepřišla, výrobek mám krátkou dobu.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

uricatom

25.08.2011 v 10:03

TV mam cca 14 dnu, zatim vse OK, bohuzel jsem zatim nevyzkousel funkce time-shift a nahravani. Pripojeni k LAN bezproblemu, Blue-ray pres HDMI take. Funkce Eko-cidla je perfektni.

SAMSUNG bohuzel nevydal pozadovane technicke specifikace pro zarizeni (ext. disk, flash-disk) pro funkci PVR.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
UE37D6750 4.333333333333333 5 18
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______