Internetový obchod DATART.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím

Panasonic TX-L37E30E

Panasonic TX-L37E30E

Panasonic TX-L37E30E

Vše o produktu

Full-HD IPS Alpha LED TV se špičkovou kvalitou obrazu a pokročilými síťovými funkcemi. IPS Alpha panel, známý svým širokým zorným úhlem a vynikající světelnou prostupností, je nyní navíc zdokonalený o jasné, úsporné LED podsvětlení. Obrazy při sledování pod úhlem neblednou a jednotná rychlá odezva zajišťuje ostrý pohyb ve scénách s minimálním dosvitem. IPS Alpha LED nabízí špičkový kontrast a navíc přispívá k plochému designu displeje. LED TV dosahují vysokého jasu s malou spotřebou energie. Naše vysoce výkonná LED s panelem IPS Alpha s vysoce efektivní světelnou propustností, používá pro ještě dokonalejší podsvícení LED diody s nízkou spotřebou energie. Systém ovládání panelu využívá metody místního tlumení, která reguluje specifické části podsvětlení. Maximalizací veškerých výhod vnitřních zařízení můžeme reprodukovat velmi sytou černou s menší spotřebou energie. Inovativní technologie Panasonic 200 backlight blinking Intelligent Frame Creation Pro špičkových LED televizorů propůjčuje filmům kvalitu, která je jen krůček od absolutní dokonalosti. Inovativní řešení 200 BLB IFC Pro je kombinací 100Hz zpracování a technologie podsvícení blikajícího s frekvencí 100 cyklů. To znamená, že budete sledovat čistší a ostřejší obraz s více detaily, než kdy předtím a s plynulým pohybem objektů, bez rušivých elementů - kvalita pohyblivého obrazu u LED televizoru dosud nevídaná.


Full-HD IPS Alpha LED TV se špičkovou kvalitou obrazu a pokročilými síťovými funkcemi


IPS Alpha panel, známý svým širokým zorným úhlem a vynikající světelnou prostupností, je nyní navíc zdokonalený o jasné, úsporné LED podsvětlení. Obrazy při sledování pod úhlem neblednou a jednotná rychlá odezva zajišťuje ostrý pohyb ve scénách s minimálním dosvitem. IPS Alpha LED nabízí špičkový kontrast a navíc přispívá k plochému designu displeje.

LED TV dosahují vysokého jasu s malou spotřebou energie. Naše vysoce výkonná LED s panelem IPS Alpha s vysoce efektivní světelnou propustností, používá pro ještě dokonalejší podsvícení LED diody s nízkou spotřebou energie. Systém ovládání panelu využívá metody místního tlumení, která reguluje specifické části podsvětlení. Maximalizací veškerých výhod vnitřních zařízení můžeme reprodukovat velmi sytou černou s menší spotřebou energie.Široký sledovací úhel

Ať už se rozhodnete pro NeoPDP, plazmový, nebo LCD televizor VIERA, můžete si být jisti vynikajícím obrazem při sledování takřka z libovolného úhlu. Širokého zorného úhlu 178 ° u LCD bylo dosaženo díky IPS Alpha panelu a podsvícením, které zdokonaluje kontrast mezi světlými a tmavými oblastmi - díky tomu uvidíte dokonalý obraz, ať už odpočíváte na pohovce, nebo sedíte v oblíbeném křesle.200 Backlight Blinking Intelligent Frame Creation Pro

Inovativní technologie Panasonic 200 backlight blinking Intelligent Frame Creation Pro špičkových LED televizorů propůjčuje filmům kvalitu, která je jen krůček od absolutní dokonalosti. Inovativní řešení 200 BLB IFC Pro je kombinací 100Hz zpracování a technologie podsvícení blikajícího s frekvencí 100 cyklů. To znamená, že budete sledovat čistší a ostřejší obraz s více detaily, než kdy předtím a s plynulým pohybem objektů, bez rušivých elementů - kvalita pohyblivého obrazu u LED televizoru dosud nevídaná.
VIERA Connect

VIERA Connect stisknutím jediného tlačítka nabízí nejpopulárnější internetový obsah a mnoho her z pohodlí vašeho obývacího pokoje (např. Nova.cz, TN.cz, Eurosport, YouTube, Facebook a mnoho dalšího). VIERA Connect také podporuje jak interaktivní služby pomocí příslušného vybavení (klávesnice, herní ovladač, aj.), tak i funkci internetového nakupování umožňující nákup takového vybavení přímo z TV (eBay).

Možnosti přenosné paměti

SD karty, které se dodávají s neuvěřitelnou kapacitou až 64 GB, jsou dokonalým řešením přenosné paměti. Nahrajte na SD kartu HD videoklipy kompatibilní videokamerou Panasonic HD - potom kartu zasuňte do slotu televizoru VIERA nebo některého produktu Panasonic Blu-ray Disc™ a sledujte svoje záznamy na širokoúhlém televizoru. Na televizoru Viera, vybaveném technologií VIERA Image Viewer, můžete prostřednictvím SD karty, zasunuté ve slotu televizoru, sledovat snímky JPEG, videoklipy AV CHD, HD filmy DivX® nebo hudbu ve formátu MP3. Protože na každém malém detailu záleží.Lehce můžete nahrávat vaše oblíbené TV programy, filmy a další obsah vysílání na externí USB pevný disk nebo SD paměťovou kartu. Záznamy lze snadno ovládat pomocí dálkového ovladače televizoru VIERA. A funkce televizoru Rew Live pro záznamy na USB, HDD vám umožní přetáčet živé TV vysílání a pustit si scény, které jste neviděli, takže vám již nikdy neuniknou důležité momenty.


Technické parametry Panasonic TX-L37E30E

Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky (v cm) 94
Obecné funkce
Záznam na USB/HDD Ano
Netflix Ne
3D funkce
Podpora 3D Ne
Multimédia
Přehrávání multimédií z USB Ano
Podpora multimediálních formátů Ne
Tunery
Integrovaný tuner DVB-T/C
Výbava
VESA uchycení TV 200×200 mm
Držák s možností uchycení na stěnu Ne
Zvuk
Zvuk V-Audio Surround
Hudební výkon 2 x 10 W
Počet reproduktorů 2
Konektivita
Video vstupy Ano
Komponentní Ano
PC vstupy Ano
Spotřeba
Spotřeba v běžném režimu 80 W
Spotřeba v pohotovostním režimu <1 W
Energetická třída A
Rozměry
Šířka 89 cm
Výška 54,8 cm
Hloubka 4,1 cm
Hmotnost 12,5 kg
Ostatní parametry
Záruční doba 24 měsíců
Teletext Ano
Slot na paměťové karty Ano
Specifické funkce VIERA Connect, DLNA, Wifi ready, HDD rec.
Standardně dodávané příslušenství dálkové ovládání
Připojení na internet Ano
Výrobce Panasonic
Kategorie Televize Panasonic

Recenze Panasonic TX-L37E30E

5 5/5
Pomohla Vám recenze? 5 6
Celková spokojenost
4
Kvalita obrazu
4
Kvalita zvuku
4
Konektivita
4
Poměr cena/výkon
4

milici, 27.12.2011 v 14:45

Hodnotím kladně:

Oproti některým jiným značkám má přirozené barvy

Hodnotím záporně:

Nevím proč u některých zahr.filmů je dolní polovina obrazovky jakoby
roztažena do šířky, takže všichni mají tlutá ppozadí a nohy\. To je
normální?

Pomohla Vám recenze? 14 5
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
4
Konektivita
4
Poměr cena/výkon
4

Jariel231, 15.12.2011 v 20:37

Hodnotím kladně:

V jakém stavu televizi vypnu, tak v tom stavu zůstane po opětovném zapnutí.

Hodnotím záporně:

Nemá napájní antény.

Pomohla Vám recenze? 0 0
Celková spokojenost
4
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
5
Konektivita
4
Poměr cena/výkon
4

Maco33, 11.12.2011 v 19:36

Hodnotím kladně:

Pripojenie USB, HDD, internet, v HD programi - super

Hodnotím záporně:

Pri nahrávaní z TV, sa nedá prepínať na iný kanál (prgram), a keď sa už nahráva na HDD (USB), reklami sa nedaju odstraniť (je treba pretáčať, alebo preskakovať reklami, ktoré sa vytvárajú same (5-min. interval.))
škoda že nepodporuje väčšie formáty mkv., niektoré idú,niektoré sekajú, niektoré sa ani nespustia (cca 10GB+/-) a ani súbor VIDEO_TS, už čakám na novši upgrade.

Pomohla Vám recenze? 0 0
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
5
Kvalita zvuku
4
Konektivita
5
Poměr cena/výkon
4

Peter, 02.12.2011 v 15:30

Hodnotím kladně:

Kvalita obrazu.

Hodnotím záporně:

Kvalita zvuku.

Pomohla Vám recenze? 0 0
Celková spokojenost
5
Kvalita obrazu
4
Kvalita zvuku
3
Konektivita
3
Poměr cena/výkon
2

Vargic Julius, 07.09.2011 v 16:57

Hodnotím kladně:

Tvar,veľkosť,obraz-ostrosť,farby,vybavenosť.

Hodnotím záporně:

Chýba mi možnosť otáčania podstavca(natočenie do strany)

Panasonic TX-L37E30E 4.6 5 5
X