tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

K nákupu tohoto produktu v DATARTu získáte nejlépe hodnocenou službu na trhu - DATART doprava zdarma. Spotřebič Vám přivezeme až do bytu, rozbalíme, předvedeme (kromě vestavných spotřebičů a spotřebičů, které vyžadují odbornou instalaci, jako jsou plynové a elektrické sporáky) a pokud budete chtít, tak starý spotřebič odvezeme k ekologické likvidaci. Více informací o službě najdete ZDE

Hodnocení zákazníků

Jariel231
15.12.2011 v 20:37
88 %

V jakém stavu televizi vypnu, tak v tom stavu zůstane po opětovném zapnutí.

Nemá napájní antény.

Celková spokojenost
Kvalita obrazu
Kvalita zvuku
Konektivita
Poměr cena/výkon
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků

Vše o produktu

Full-HD IPS Alpha LED TV se špičkovou kvalitou obrazu a pokročilými síťovými funkcemi. IPS Alpha panel, známý svým širokým zorným úhlem a vynikající světelnou prostupností, je nyní navíc zdokonalený o jasné, úsporné LED podsvětlení. Obrazy při sledování pod úhlem neblednou a jednotná rychlá odezva zajišťuje ostrý pohyb ve scénách s minimálním dosvitem. IPS Alpha LED nabízí špičkový kontrast a navíc přispívá k plochému designu displeje. LED TV dosahují vysokého jasu s malou spotřebou energie. Naše vysoce výkonná LED s panelem IPS Alpha s vysoce efektivní světelnou propustností, používá pro ještě dokonalejší podsvícení LED diody s nízkou spotřebou energie. Systém ovládání panelu využívá metody místního tlumení, která reguluje specifické části podsvětlení. Maximalizací veškerých výhod vnitřních zařízení můžeme reprodukovat velmi sytou černou s menší spotřebou energie. Inovativní technologie Panasonic 200 backlight blinking Intelligent Frame Creation Pro špičkových LED televizorů propůjčuje filmům kvalitu, která je jen krůček od absolutní dokonalosti. Inovativní řešení 200 BLB IFC Pro je kombinací 100Hz zpracování a technologie podsvícení blikajícího s frekvencí 100 cyklů. To znamená, že budete sledovat čistší a ostřejší obraz s více detaily, než kdy předtím a s plynulým pohybem objektů, bez rušivých elementů - kvalita pohyblivého obrazu u LED televizoru dosud nevídaná.


Full-HD IPS Alpha LED TV se špičkovou kvalitou obrazu a pokročilými síťovými funkcemi


IPS Alpha panel, známý svým širokým zorným úhlem a vynikající světelnou prostupností, je nyní navíc zdokonalený o jasné, úsporné LED podsvětlení. Obrazy při sledování pod úhlem neblednou a jednotná rychlá odezva zajišťuje ostrý pohyb ve scénách s minimálním dosvitem. IPS Alpha LED nabízí špičkový kontrast a navíc přispívá k plochému designu displeje.

LED TV dosahují vysokého jasu s malou spotřebou energie. Naše vysoce výkonná LED s panelem IPS Alpha s vysoce efektivní světelnou propustností, používá pro ještě dokonalejší podsvícení LED diody s nízkou spotřebou energie. Systém ovládání panelu využívá metody místního tlumení, která reguluje specifické části podsvětlení. Maximalizací veškerých výhod vnitřních zařízení můžeme reprodukovat velmi sytou černou s menší spotřebou energie.Široký sledovací úhel

Ať už se rozhodnete pro NeoPDP, plazmový, nebo LCD televizor VIERA, můžete si být jisti vynikajícím obrazem při sledování takřka z libovolného úhlu. Širokého zorného úhlu 178 ° u LCD bylo dosaženo díky IPS Alpha panelu a podsvícením, které zdokonaluje kontrast mezi světlými a tmavými oblastmi - díky tomu uvidíte dokonalý obraz, ať už odpočíváte na pohovce, nebo sedíte v oblíbeném křesle.200 Backlight Blinking Intelligent Frame Creation Pro

Inovativní technologie Panasonic 200 backlight blinking Intelligent Frame Creation Pro špičkových LED televizorů propůjčuje filmům kvalitu, která je jen krůček od absolutní dokonalosti. Inovativní řešení 200 BLB IFC Pro je kombinací 100Hz zpracování a technologie podsvícení blikajícího s frekvencí 100 cyklů. To znamená, že budete sledovat čistší a ostřejší obraz s více detaily, než kdy předtím a s plynulým pohybem objektů, bez rušivých elementů - kvalita pohyblivého obrazu u LED televizoru dosud nevídaná.
VIERA Connect

VIERA Connect stisknutím jediného tlačítka nabízí nejpopulárnější internetový obsah a mnoho her z pohodlí vašeho obývacího pokoje (např. Nova.cz, TN.cz, Eurosport, YouTube, Facebook a mnoho dalšího). VIERA Connect také podporuje jak interaktivní služby pomocí příslušného vybavení (klávesnice, herní ovladač, aj.), tak i funkci internetového nakupování umožňující nákup takového vybavení přímo z TV (eBay).

Možnosti přenosné paměti

SD karty, které se dodávají s neuvěřitelnou kapacitou až 64 GB, jsou dokonalým řešením přenosné paměti. Nahrajte na SD kartu HD videoklipy kompatibilní videokamerou Panasonic HD - potom kartu zasuňte do slotu televizoru VIERA nebo některého produktu Panasonic Blu-ray Disc™ a sledujte svoje záznamy na širokoúhlém televizoru. Na televizoru Viera, vybaveném technologií VIERA Image Viewer, můžete prostřednictvím SD karty, zasunuté ve slotu televizoru, sledovat snímky JPEG, videoklipy AV CHD, HD filmy DivX® nebo hudbu ve formátu MP3. Protože na každém malém detailu záleží.Lehce můžete nahrávat vaše oblíbené TV programy, filmy a další obsah vysílání na externí USB pevný disk nebo SD paměťovou kartu. Záznamy lze snadno ovládat pomocí dálkového ovladače televizoru VIERA. A funkce televizoru Rew Live pro záznamy na USB, HDD vám umožní přetáčet živé TV vysílání a pustit si scény, které jste neviděli, takže vám již nikdy neuniknou důležité momenty.


Technické parametry Panasonic TX-L37E30E

Energetická třída
Energetická třída A
Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky (v cm) 94
Tunery
Integrovaný tuner DVB-T/C
Obecné funkce
Netflix Ne
Přehrávání multimédií z USB Ano
Podpora multimediálních formátů Ne
Konektivita
Komponentní Ano
Slot na paměťové karty Ano
PC vstup (VGA) Ano
3D funkce
Podpora 3D Ne
Zvuk
Zvuk V-Audio Surround
Počet reproduktorů 2
Hudební výkon 2 x 10 W
Spotřeba
Spotřeba v běžném režimu 80 W
Spotřeba v pohotovostním režimu <1 W
Ostatní funkce
Záruční doba 24 měsíců
Barva černá
Teletext Ano
Držák s možností uchycení na stěnu Ne
Rozměr pro uchycení TV (VESA) 200×200 mm
Standardně dodávané příslušenství dálkové ovládání
Specifické funkce VIERA Connect, DLNA, Wifi ready, HDD rec.
Rozměry
Šířka 89 cm
Výška 54,8 cm
Hloubka 4,1 cm
Hmotnost 12,5 kg
Připojení na internet Ano
Výrobce Panasonic
Kategorie Televize Panasonic
Prohlédnout si více vlastností produktu

Hodnocení zákazníků Panasonic TX-L37E30E

milici

27.12.2011 v 14:45

Oproti některým jiným značkám má přirozené barvy

Nevím proč u některých zahr.filmů je dolní polovina obrazovky jakoby
roztažena do šířky, takže všichni mají tlutá ppozadí a nohy\. To je
normální?

80 %
Celková spokojenost
Kvalita obrazu
Kvalita zvuku
Konektivita
Poměr cena/výkon
Pomohla Vám recenze?

Jariel231

15.12.2011 v 20:37

V jakém stavu televizi vypnu, tak v tom stavu zůstane po opětovném zapnutí.

Nemá napájní antény.

88 %
Celková spokojenost
Kvalita obrazu
Kvalita zvuku
Konektivita
Poměr cena/výkon
Pomohla Vám recenze?

Maco33

11.12.2011 v 19:36

Pripojenie USB, HDD, internet, v HD programi - super

Pri nahrávaní z TV, sa nedá prepínať na iný kanál (prgram), a keď sa už nahráva na HDD (USB), reklami sa nedaju odstraniť (je treba pretáčať, alebo preskakovať reklami, ktoré sa vytvárajú same (5-min. interval.))
škoda že nepodporuje väčšie formáty mkv., niektoré idú,niektoré sekajú, niektoré sa ani nespustia (cca 10GB+/-) a ani súbor VIDEO_TS, už čakám na novši upgrade.

88 %
Celková spokojenost
Kvalita obrazu
Kvalita zvuku
Konektivita
Poměr cena/výkon
Pomohla Vám recenze?

Peter

02.12.2011 v 15:30

Kvalita obrazu.

Kvalita zvuku.

92 %
Celková spokojenost
Kvalita obrazu
Kvalita zvuku
Konektivita
Poměr cena/výkon
Pomohla Vám recenze?

Vargic Julius

07.09.2011 v 16:57

Tvar,veľkosť,obraz-ostrosť,farby,vybavenosť.

Chýba mi možnosť otáčania podstavca(natočenie do strany)

68 %
Celková spokojenost
Kvalita obrazu
Kvalita zvuku
Konektivita
Poměr cena/výkon
Pomohla Vám recenze?
Panasonic TX-L37E30E 4.6 5 5
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty
X