basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Klasický elegantní LCD televizor od tradičního výrobce špičkové spotřební elektroniky. 40ti palcová úhlopříčka nabízí obraz v rozlišení Full HD, tedy 1920x1080 obrazových bodů. Kontrastní poměr 33000:1 spolu s desítkami technologií pro zpracování obrazu slouží jedinému cíli a to je bezkonkurenční obraz s živými barvami a ostrými konturami. Nechybí integrovaný DVB-T tuner pro příjem pozemního digitálního vysílání. Samozřejmostí je několik konektorů HDMI, aby bylo možno přenášet obraz z jakéhokoliv připojeného zařízení beze ztráty kvality. Pro starší DVD nebo VHS přehrávače je však přítomen i klasický konektor SCART.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů