basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Velmi zajímavá LCD televize od známého výrobce elektroniky Sharp. Přesto, že je televizor nabízen za "směšnou" cenu, jedná se o perfektní řemeslnou práci se špičkovou elektronikou uvnitř. LCD televizor nabídne plných 32 palců obrazu s rozlišením 1366 x 768 obrazových bodů. Výbornou ostrost a věrné barvy dává tušit kontrastní poměr 7500:1 a jas 450cd/m2. Za úplnou samozřejmost dnes považujeme integrovaný DVB-T tuner, který nás zbaví jakýchkoliv problémů s přechodem na pozemní digitální vysílání, či přítomnost několika HDMI konektorů, které po připojení odpovídajícího DVD či Blu-ray přístroje umožní sledovat obraz v opravdu nadstandardní kvalitě. Od svého vzniku v roce 1912, se korporace Sharp snaží zlepšovat životní podmínky lidí na celém světě díky zavedení inovačních a vynikajících technologických řešení. Stejně jako udržení nejvyšší možné kvality svých výrobků, je pro ni důležitá také péče o životní prostředí. Koupí LCD televizoru Sharp tak potěšíte nejen sebe, ale také životní prostředí.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______