basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Velmi zajímavá LCD televize od známého výrobce elektroniky Sharp. Jedná se o perfektní řemeslnou práci se špičkovou elektronikou uvnitř. LCD televizor nabídne plných 32 palců obrazu s FullHD rozlišením 1920x1080 obrazových bodů. Výbornou ostrost a věrné barvy dává tušit kontrastní poměr 20000:1 a jas 450cd/m2. Za úplnou samozřejmost dnes považujeme integrovaný DVB-T tuner, který nás zbaví jakýchkoliv problémů s přechodem na pozemní digitální vysílání, či přítomnost několika HDMI konektorů, které po připojení odpovídajícího DVD či Blu-ray přístroje umožní sledovat obraz v opravdu nadstandardní kvalitě. Od svého vzniku v roce 1912, se korporace Sharp snaží zlepšovat životní podmínky lidí na celém světě díky zavedení inovačních a vynikajících technologických řešení. Stejně jako udržení nejvyšší možné kvality svých výrobků, je pro ni důležitá také péče o životní prostředí. Koupí LCD televizoru Sharp tak potěšíte nejen sebe, ale také životní prostředí.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů