basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Vychutnejte si to nejvyšší rozlišení dnešní doby v rámci standardu Full HD 1080p na jedné z největších úhlopříček pro domácí zábavu. Moderní televizor od společnosti Samsung s inteligentními senzory, jednoduchým intuitivním ovládáním a funkcemi EKO pro redukci spotřeby elektrické přinese zážitky jako z kina přímo do vašeho obývacího pokoje. Díky ostrému obrazu a velké obrazovce se budete cítit součástí děje. Sledujte i ty nejrychlejší akční scény přesně a zřetelně. Technologie Samsung Ultra Clear Panel navíc zajišťuje perfektní výkon při každé úrovni okolního osvětlení. Díky eliminaci odrazů okolních světel zůstane obraz za všech okolností zřetelný a navíc bude šetřit vaše oči. Zajímá Vás televizor? Ptejte se nás na cokoliv na online diskuzi přístupné na našem e-shopu.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů