basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Hodnocení zákazníků

Zdeněk
15.08.2011 v 8:17
100 %

Kvalitní obraz a ovládání - menu

Zatím o ničem nevím

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Tento LED televizor Samsung disponuje plným vysokým rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů, díky kterému bude Váš obraz ostrý jako břitva a každý detail na obrazovce bude mnohem zřetelnější než dosud. Pomocí nové technologie Clear Motion Rate bude Váš obraz čistší než tomu bylo doposud. Reprodukce 100 snímků za sekundu se Vám postará o dostatečně plynulé sledování a jasné obrysy v každém momentě vašich oblíbených filmů, či sportovních přenosů.

Smart Hub
Televizor Samsung řady D5500 je také připraven pro bezdrátové připojení. Stačí pouze dokoupit Samsung Samsung USB Wi-Fi adaptér a můžete plně využívat schopnosti televizoru. Několika stisky tlačítek tak můžete vyhledávat informace přímo o Vašem pořadu, který právě sledujete.

Televizor jako centrála domácí zábavy

LED televizor Samsung řady D5500 lze propojit s dalšími zařízeními pomocí nejmodernějšího přenosu zvuku i videa zároveň, rozhraní HDMI 1.4. Díky tomuto připojení můžete spojit váš rekordér, domácí kino či Blu-ray přehrávač Samsung s televizorem a všechny přístroje tak ovládat pomocí jediného dálkového ovladače televizoru.

Samsung D5500 se také může pochlubit malou spotřebou elektrické energie. Průměrné hodnoty kolem 50W Vám ušetří více než 30% oproti typům běžných plochých televizorů. Pokud u televizoru rádi usínáte, může Vám přijít vhod funkce časovače. TV se zapne/vypne s nastavením hodin.

Pro náročnější diváky je zde přístupná funkce: ovládání TV pomocí telefonu. Pokud vlastníte chytrý telefon, můžete po nainstalování speciální aplikace telefon využít jako dálkové ovládání.

Funkce Auto Volume (Automatická hlasitost) udržuje vyrovnanou úroveň hlasitosti, i když v Tv právě hraje hlasitá reklama.

Tato volba je určena pro ty, co hledají chytrý televizor se špičkovou kvalitou obrazu za rozumné peníze.Elegantní kombinace praktického používání a výkonu

Chytré televizory Samsung Smart TV vás vezmou do budoucnosti televize. Právě televizory kompletně změní to, co od budoucnosti televize očekáváte. Společnost Samsung vás zve k novému zážitku,který i všední věci změní na výjimečné.

Filmy, televizní pořady, aplikace a mnoho dalšího obsahu - tento televizor Smart TV dokáže vše

Se službou Smart Hub televizoru Samsung LED 5500 učiníte obrovský krok směrem k interaktivní domácí zábavě. Tato služba představuje nejjednodušší způsob, jakým vám televizor může přinést více zábavy. Smart Hub je hnacím motorem chytrých televizorů Smart TV a představuje bránu do nového světa pokročilých funkcí, které změní váš způsob sledování televize. Poskytuje obsah optimalizovaný speciálně pro televizory, který se dá přizpůsobit tak, abyste si jej mohli vychutnávat ještě pohodlněji.Rozlišení Full HD 1080p

Přibližte se k realitě. Plazmové televizory Samsung s rozlišením Full HD se mohou pochlubit dvojnásobným rozlišením ve srovnání se standardními televizory HD. Zobrazují tak bohatě texturovaný a přirozený obraz, který uchvátí vaši mysl a přinese vám zcela nové zážitky při sledování.
Dokonalá centrála domácí zábavy


Špičkové možnosti připojení vám umožňují vychutnávat si všechen svůj digitální obsah a funkce komunikace na jednom místě. Funkce AllShare umožňuje bezdrátově připojit televizor ke všem kompatibilním digitálním zařízením, takže získáte přístup k hudbě, filmům a fotografiím, které jsou na nich uložené. Můžete si také stáhnout počítačový software AllShare, který vám umožní prohledávat obsah uložený v počítači, vysílat jej a přehrávat na televizoru. Vstupy rozhraní HDMI umožňují přímo připojit až čtyři zařízení, díky čemuž budete moci sledovat a sdílet mnohem více obsahu. Technologie Cinema Black automaticky upravuje jas černých pásů na obrazovce, abyste se při sledování filmů cítili jako v kině. A pokud hledáte maximální pohodlí, s funkcí Anynet získáte funkce všech samostatných dálkových ovladačů v jednom stylovém ovladači.
Ultra Clear Panel


Zobrazovací panel typu Ultra Clear Panel u LED televizorů efektivně absorbuje vnější světlo a eliminuje jeho odrazy, díky čemuž dokáže televizor reprodukovat obraz v realistických a přirozených barvách a s hlubokými a dynamickými detaily, které vytvářejí příjemnější a mnohem pohodlnější zážitek ze sledování.Rozlučte se s rozmazaným obrazem. Nová konstrukce filtrů a panelu od společnosti Samsung eliminuje zdvojený a vrstvený obraz, díky čemuž si můžete vychutnávat přesný a křišťálově čistý televizní obraz z téměř libovolného úhlu.


HDMI × 4


Se čtyřmi vstupními konektory High Defi nition Multimedia Interface (HDMI) změní LED televizor Samsung váš obývák na multimediální zábavní centrum. Technologie HDMI™ zajišťuje vysokorychlostní přenos digitálních dat ve vysokém rozlišení z různých zařízení přímo do vašeho televizoru. To znamená, že si na velké obrazovce budete moci vychutnat široký výběr různého obsahu.

Clear Motion Rate 100Hz


Zažijte pravý význam slovního spojení čistota pohybu díky technologii Samsung Clear Motion Rate. Na rozdíl od nepřesného " obnovovacího kmitočtu" vylepšuje technologie Clear Motion Rate pohyblivý obraz na základě tří faktorů: čipová sada, zobrazovací panel a podsvícení. Čipová sada, která je mozkem celé operace, řídí panel a technologii podsvícení za účelem vytvoření toho nejčistší reprodukovaného pohybu. Díky tomuto novému standardu v oblasti měření pohybu a jeho řízení uvidíte jasný rozdíl.


SRS Theater Sound


Potěšte svůj sluch a vychutnejte si reálný zvuk s technologií Samsung SRS Theater Sound. LED / LCD televizory Samsung jsou vybaveny "neviditelnými" reproduktory, abyste si mohli vychutnat výhody skutečného prostorového zvuku bez jakýchkoliv rušivých prvků a doplňkového vybavení. Uvolněte se a nechte LED / LCD televizor Samsung poskytnout vám plnohodnotný zážitek, abyste konečně mohli slyšet to, co se na obrazovce děje.


Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků UE32D5500

Hodnocení zákazníků

martan22

06.09.2015 v 10:34
80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Tatranka

29.12.2013 v 10:01
80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Aleš

10.12.2013 v 16:10

Intuitivní ovládání
Pěkný obraz
Dobrý zvuk

Ovladač má tuhé tlačítka
Používání služeb SmartHub pomocí ovladače je k pláči

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

horrika

15.07.2013 v 7:50

krásny obraz, možnosť pripojenia ďaľších príd.zariadení , variabilita ,jednoduché ovládanie - SPOKOJNOSŤ a to za dobrú cenu .O d p o r ú č a m !!!

nič

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Standa

12.05.2012 v 17:49

Nejvíce jsem spokojen s kvalitou obrazu

Zatím jsem nic nenašel

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Daniel

08.05.2012 v 9:29

Na svou cenu mimořádně vybavený televizor. Velice se mi líbí možnosti připojení, 2x USB, LAN, WiFi ready. Třebaže oficiálně nepodporuje nahrávání na USB, lze toho dosáhnout.

Snad jen webový prohlížeč, ale to už bych chtěl v této kategorii mnoho. Případně s myslím, že ovládání funkcí televizoru bylo lépe řešeno u řad C, B, mám na mysli zde nový SmartHub.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Macek

03.05.2012 v 22:15

Televizor jsem vybírala pro maminku v důchodu, zcela mi vyhovuje jeho tvar,barva i hmotnost.

Mám obavu zda stojan je dostatečně kvalitní a vydrží.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Vaňo

03.05.2012 v 20:25

Som spokojný so všetkým ...

Trošku rozmazany obraz ale to len kvoli staniciam lebo keby všetky vysielali v HD bolo by všetko jak ma byť .

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

dzarda55

03.05.2012 v 8:28

Vzhled,kvalita zvuku,cena.

Vždy asi tak 3/4 hodiny po zapnutí se začne drobit obraz,postupně se rozdrobí úplně.Celá záležitost trvá 15-25 vteřin.Nebýt toho jsem naprosto spokojen!

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Kropáček Ivo

02.05.2012 v 7:46

nemá chybu

vyhovuje na 100 %

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Suppik

01.05.2012 v 12:54

Ne zcela podrobný návod. U tak složitého výrobku to je celkem důležité. Ne vždy si televizor pořídí odborník na TV.

Mám problém s nastavením formátu obrazovky. U filmu kde scéna probíhá v noci není "Černá barva kvalitní" v pozadí se objevuje něco jako "Polární záře".

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Miky19

30.04.2012 v 14:10

Jsem s tímto produktem naprosto spokojený :-)

Vše mi vyhovuje

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Milan

27.04.2012 v 15:53

Velmi slušný TV s dobrou výbavou za přijatelnou cenu.

Nelze otáčet TV na stojanu, ale musí se otočit celý stojan.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

rehor-karel

22.04.2012 v 12:07

Skvělá cena bezva kvalita

nelze volit velikost písma pro info tv

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Bradová Jana

21.04.2012 v 20:09

S výrobkem jsem zatím moc spokojena.

Špatná funkce settoboxu v televizním přístroji.Musím používat přípojný.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

flamky

14.04.2012 v 7:35

Celkom spokojny

Bez vyhrad

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Eva

12.04.2012 v 7:27

se vším

všechno vyhovuje

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Domanovak

04.04.2012 v 21:38

Splňuje všechna očekávání, kromě výhrady uvedné dále.

Režim automatického nastavení formátu obrazu nerespektuje formát obrazu z vysílače DTV a trvale
je ve formátu 16:9 , tohle nastavení uměla respektovat i stařičká Sony, kterou jsem Samsungem nahradil.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Peter de St

01.04.2012 v 10:12

Na prekvapenie jedinecny a spolahlivy vyrobok,obraz a j zvuk s variabilnym nastavanim podla potreby, konstaujem po 2 tyzdnoch.TV ma vsetko co ma mat.Super.Doporucujem.

Vsetko vyhovuje.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Petr

19.03.2012 v 7:49

Výrobek splňuje vše, co jsem od něj očekával, dobrý obraz, intuitivní ovládání, možnost přehrávání videa a audia z externí paměti.

Nic záporného mě nenapadá. Připojení k internetu jsem ale ještě nezkoušel.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

miras

11.03.2012 v 23:08

Vynikající obraz, intuitivní ovládání.

Zatím jsem žádný nedostatek nenašel...

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Brono

08.03.2012 v 7:54

Obraz naozaj ostrý.

Slabší zvuk, budem musieť dokúpiť nejake ozvučenie.
pri prezeraní fotiek z pripojeného externého disku väčšinu fotiek nenačítal.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

paolino

28.02.2012 v 13:24

TV má skvělý obraz, oceňuji i intuitivní CZ menu

Naprosto nevyhovuje uspořádání a volba programů na dálkovém ovladači, stejně tak nepodsvícený displej a pohmatem špatně rozlišitelná tlačítka.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Agis004

10.02.2012 v 8:23

Obraz, Smart TV, připojení k interernetu, WiFi USB (není v ceně)

Komplikovanější úprava kanálů

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Míla - seniorka

09.02.2012 v 11:47

splňuje vše, co od něj chci (zatím)

nic

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Valec

23.01.2012 v 15:37

Veľmi pekný a elegantný dizajn, veľmi dobrý pomer cena/výkon. V tejto kategórii veľmi vydarený kúsok.

Trochu mi vadí umiestnenie konektorov na boku televízora, káble je potrebné dosť lomiť a upevniť, aby nepretŕčali cez okraj televízora, ale dá sa to vyriešiť.
Zvuku chýbajú trochu lepšie basy, pôsobí dosť plechovo.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Blančetka

19.01.2012 v 10:07

Naprosto skvělá televize, jak obraz, zvuk, vzhled....Příjemná byla i cena.

Špatný popis-manuál, vše je tu složité oproti jiným značkám. Kde je to jednoduše popsáno.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

sergio

18.01.2012 v 16:46

Smart TV

Nic

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

JaMo

15.01.2012 v 18:57

Pěkný obraz, možnost přehrávat soubory z USB.

České titulky k DivX filmům se nezobrazují správně - některá písmenka jsou "zmršená".
Titulky jsou poměrně malé a nejde u nich nastavit velikost i barvu písma.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

RG

12.01.2012 v 13:12

Podľa očakávania

Nič

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Bořek Poláček

12.01.2012 v 11:01

Vysoká kvalita obrazu a úplně špičkový zvuk, až toto připojím na aparatutu Domácího kina, už teď je to adiovizuální zážitek !

nevím o ničem, co bych mohl vytknout

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

KOBLIH81

11.01.2012 v 12:12

NEMÁM CO DODAT, JEN SE OBČAS MUSÍM ODTRHNOUT.

AKORÁT JSEM JEŠTĚ NEPŘIŠEL JAK SI PŘESKLÁDAT PROGRAMY PO POŘADĚ.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

JiříK

11.01.2012 v 10:58

Celková výbava přístroje na vysoké úrovni,včetně E rádce v přijímači.Dobrý zvuk i obraz.

Celkové nastavení přístroje není zrovna jednoduchou záležitostí pro starší uživatele.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Marcela

11.01.2012 v 10:53

100% spokojenost

bez připomínek

20 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Ľuboš

11.01.2012 v 9:27

rýchla dodávka

problém s ladením programov so zaradením podľa potreby

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

seja

11.01.2012 v 9:13

Jsme s TV velmi spokojeni, zatím ale nevyužíváme všechny funkce. Takže spokojenost bude určitě ještě větší. to, co už umíme, super.

zatím vyhovuje vše

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

dzaero

07.01.2012 v 9:52

so vsetkym

dost velky ovladač

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

vhub

06.01.2012 v 15:35

S týmto televízorom sme spokojní

Zatial sme so všetkým spokojní

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

jan olah

06.01.2012 v 12:45

vsetko je super :)

nic som nenasiel

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Dio

05.01.2012 v 9:32

Spotreba EE. Kvalita obrazu z DVB-T.

Edtácia a zoradenie naladených staníc cez vlasné menu je nemožné. Cez 2 free Samsung program (SamToolBox 0.9 a SamsChannelEditor-v0.8) som upravil a zoradil stanice. Po naimportovaní *.scm súboru poradie nefunguje vôbec. Vymazal som všetky rádia aj tak sú v zozname. Poradie staníc lubovolne prehodí po každom zapnutí TV.
Tlačitko na teletext na dialkovom ovladači funguje v 4 cykle.

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

H&M;

05.01.2012 v 6:15

výrobok splnil moje očakávania

nieje mu čo vyčítať

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

coronnie

02.01.2012 v 13:10

- smart tv
- 100 Hz
- prehravanie AVI, jpg, mp3, cez USB

- vsetko je zatial ok

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Tonda

02.01.2012 v 11:20

+ obraz - full HD ve 100 HZ je prostě skvělé, ale i obraz ve standardním rozlišení vypadá moc pěkně
+ zvuk - příjemně překvapil zvuk, vestavěné repro hraje skvěle
+ senzor regulující jasnost obrazu podle osvětlení místnosti - příjemné pro oči

- nemožnost nahrávání na USB
- ergonomie ovladače
- špatný přístup k USB konektoru (zboku mi moc nevyhovuje, škoda že není aternativně druhý konektor shora)

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

unknow

02.01.2012 v 10:36

- pomer cena a kvalita je naozaj super
- kvalita obrazu a zvuku je tiež veľmi dobrá
- skvelý dizajn

- všetko zatiaľ funguje tak ako má

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

jarda

30.12.2011 v 18:27

Cena

Komplikovane a v manualu spatne popsane vytvoreni a usporadani vlastniho seznamu stanic

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Turek

30.12.2011 v 14:13

Naprosto skvělé!

Nic

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Jana Zelenková

30.12.2011 v 9:09

Lehká manipulace s návodem.vzhled televize.

Žádné námitky.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Lupino

26.12.2011 v 9:26

"chvíli" jsem se rozhodoval, jakou značku TV s LED podsvícením koupit...nakonec jsem koupil tuto a rozhodnutí nelituju. Pro běžného uživatele naprosto komfortní TV v této cenové třídě..
velmi slušný obraz ze signálu DVB-T, přehrávání videa hudby a fotek i z externího harddisku, přehledné menu, veškeré připojení je zespodu nebo z boku, jednoduchy design..

snad jen zvuk je slabší, ale opravdu dostačujicí a řazení jednotlivých kanálů v menu je složitější

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Kamil Cibulka

25.12.2011 v 18:56

Som spokojny

Nie je možné nahrávanie na USB kľúč alebo iný spôsob nahrávania digitalnneho signalu

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Kamil Cibulka

25.12.2011 v 18:56

Som spokojny

Nie je možné nahrávanie na USB kľúč alebo iný spôsob nahrávania digitalnneho signalu

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
UE32D5500 4.406976744186046 5 86
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů