basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

Ondrej
26.10.2013 v 20:31
80 %

Pouzivam FiberTV, zo zaciatku sa mi velmi casto rozpadaval obraz. Musel som si sithnut novy firmware a potom to bolo uz celkom fajn. Neviem ci by sa to dalo nejako zistit ale celkom by zislo posielat notifikacie o novsich verziach firmwareu k zakupenemu produktu.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Televizor s technologií Perfect Pixel HD Engine kombinuje dokonalou ostrost pohybu, dokonalé barvy a kontrast rozjasňuje vaše zážitky.Perfect Pixel HD Engine nabízí jedinečnou kombinaci dokonalé ostrosti, přirozených detailů, živých barev a přirozeného plynulého pohybu při všech typech vysokého rozlišení, standardních televizních signálech a multimediálním obsahu, aby zajistila zobrazení ve vysokém rozlišení. Každý pixel příchozího obrazu je vylepšen, aby se lépe hodil k okolním pixelům a aby tak byl vytvořen přirozenější obraz. Artefakty a šum ve všech zdrojích od multimédií po standardní televizi a komprimovaný obsah HD jsou nalezeny a redukovány, aby byl zajištěn čistý a skutečně ostrý obraz.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků 32PFL5403D

Hodnocení zákazníků

Ondrej

26.10.2013 v 20:31
80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
32PFL5403D 4.0 5 1
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______