basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Technické parametry

Technické parametry Klávesnice Logitech Gaming G Pro, US černá (920-008294)

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Logitech
Kategorie Klávesnice Logitech
Partnumber 920-008294
Záruka 24 měsíců
Podrobnosti
Provedení kabelové
Rozhraní USB 2.0
Layout klávesnice Anglický layout
Podsvícení klávesnice Ano
Nezařazeno
Typ klávesnice herní
Rozměry balení
Šířka balení 5,1 cm
Výška balení 38,3 cm
Hloubka balení 16 cm
Hmotnost balení 1,34 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

herní klávesnice • podsvícení Brilliant RGB • spínače Romer-G • US rozložení • micro USB port • opletený odnímatelný kabel • Logitech Gaming Software • přizpůsobitelný herní režim

Logitech G Pro

Logitech G Pro s US rozložením kláves je špičkou mezi herními klávesnicemi. Navržena pro profesionální hráče totiž v jejím případě není jen marketingový slogan, ale skutečnost, protože se s ní můžete setkat u těch nejlepších světových playerů, kterým pomáhá dosahovat skvělých výsledků a překonávat hranice. Obrovskou zásluhu na tom mají speciální spínače Romer-G s o 25 % rychlejšími reakcemi a životností testovanou na neuvěřitelných 70 milionů stisknutí!

Vypomáhá si i špičkovým podsvícením Brilliant RGB300 předdefinovanými profily. Je přitom provedena v kompaktním těle, čímž výrazně ulehčuje přenášení. Zpracování nejvyšší úrovně je znát i díky vyztuženému ocelovému pásu nebo odnímatelnému opletenému kabelu. Klávesnici Logitech uvádí slovy „vyvinuta pro extrémní výkonnost a sestrojena pro vítězství“ a my s ním musíme jednoznačně souhlasit.

Jsem navržena pro profesionály. Odpovídá tomu přesnost, životnost i funkce. Hrajte konečně jako profík!


Zdokonalené spínače Romer-G

Spínače Romer-G jsou přímo navrženy pro profesionální využití, čemuž odpovídá jejich přesnost i odolnost. Mají krátkou aktivační dráhu 1,5 mm, takže jsou o 25 % rychlejší než standardní mechanické snímače. Navíc udržují i tichý chod.

 

Kompaktní, přesto odolná

Klávesnice zaujme tenkým provedením tenkeyless, jež umožňuje naplno využít volný prostor turnajového stolu pro pohyby myši s nízkou citlivostí. Navíc má odnímatelný kabel pro snadné přenášení. Vysokou životnost pak slibuje i zadní vyztužení konstrukce ocelovým pásem.

 

Geniální citlivost

Výkonnost klávesnice navíc vylepšuje technologie Snímání signálů stisků kláves (KSP). Jde o sled událostí převádějící aktivaci spínače na signál USB. Tato optimalizace zrychluje odezvu oproti konkurenci až o 10 ms.

 

Životnost minimálně 70 milionů stisknutí!

Kombinace KSP a odolných mechanických spínačů Romer-G bez nadbytečného dvojího kontaktu vás zbaví neduhů některých mechanických modelů, mezi něž patří například nežádoucí dvojitý stisk. Spínače přitom byly testovány minimálně na 70 milionů stisknutí, takže se můžete těšit na skutečně mimořádnou životnost.

 

Opletený odpojitelný kabel

Profesionální hráči na cestách tráví i přes 150 dní ročně. Proto je důležité myslet na konstrukci klávesnice. Má odnímatelný opletený micro USB konektor pro snadné přenášení. Tříkolíkové provedení s výztužným vedením navíc ulehčuje připojení a spolehlivost posouvá na novou úroveň.

 

Stiskněte až 26 kláves najednou

Možnost stisknout více kláves najednou vám výrazně usnadní hraní. Klávesnice rozpozná stisknutí až 26 kláves najednou, a to včetně modifikačních (Control, Alt, Shift) v libovolném pořadí.

 

Podsvícení Brilliant RGB

Důležité klávesy si lze snadno podsvítit. Klávesnice podporuje 16,8 milionů barev. Pro přizpůsobení podsvícení využijete Logitech Gaming Software. Výrobce navíc myslel i na turnaje, kde je použití softwaru zakázáno – profily podsvícení si lze uložit do paměti klávesnice a využít je i na turnajích s holým systémem.

 

Přes 300 integrovaných profilů

Logitech Gaming Software disponuje integrovanými profily podsvícení na míru ušitými pro více než 300 her. Dokonce nabízí technologii automatického rozpoznání hry a přizpůsobení podsvícení.

 

Přizpůsobte si herní režim

Herní režim si můžete přizpůsobit svým představám. Už se vám tak nikdy nestane, že byste hru prohráli kvůli nechtěnému stisknutí klávesy Windows, což se na obyčejných klávesnicích stává až příliš často.

 

Makra funkčních kláves

Logitech Gaming Software nabízí možnost pro klávesy F1 až F12 naprogramovat vlastní tlačítková makra. Stiskem jediného tlačítka tak lze provádět i složitá komba.

 

Nastavení sklonu do tří úrovní

Sklon lze nastavit do tří úrovní –  0, 4 či 8 stupňů. Gumové nožičky zajišťují optimální stabilitu i při tom nejodvázanějším hraní.

Technické parametry

Technické parametry Klávesnice Logitech Gaming G Pro, US černá (920-008294)

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Logitech
Kategorie Klávesnice Logitech
Partnumber 920-008294
Záruka 24 měsíců
Podrobnosti
Provedení kabelové
Rozhraní USB 2.0
Layout klávesnice Anglický layout
Podsvícení klávesnice Ano
Nezařazeno
Typ klávesnice herní
Rozměry balení
Šířka balení 5,1 cm
Výška balení 38,3 cm
Hloubka balení 16 cm
Hmotnost balení 1,34 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů