Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Bialetti Set Dama je velmi nápaditě provedená a designově poutavá mokka konvice, která je dodávána se dvěma hrníčky a podšálky, které barevně ladí s konvicí. Takto si dopřejete stylově velmi kvalitní kávu jako v klasické italské domácnosti. Konvice se stará i o ochranu pomocí bezpečnostního ventilu. Konvice má objem 150 ml, takže si připravíte 3 šálky kvalitního espressa, jelikož objem přiložených šálků je 50 ml. Konvice je vyrobena z hliníku, hrnky z porcelánu. Konvice je vhodná na plynovou, sklokeramickou nebo litinovou varnou desku. Mýt byste ji měli ručně.

BIALETTI Set Dama 3 porce

Milovníci tradiční italské moka kávy si jistě zamilují tento stylový set, který se skládá ze 150 ml moka konvičky a dvou krásných šálků. Bialetti je tradiční výrobce moka konviček již od roku 1919.

Pokud jste ještě moka konvičku nevyzkoušeli, doporučujeme si tuto klasickou přípravu kávy vyzkoušet. Přístroj funguje na parní bázi: Při ohřevu vody dochází ve spodní části k uvolňování páry, která se postupně roztahuje a vytlačuje tím vodu přes sítko s kávou nahoru, přičemž sítko propustí vodu, ale již ne kávu. 

Po určité době vyteče z trysky ve vrchní části káva, jelikož se pára stoupající přes kávovou směs směrem nahoru ochladí a přemění opět ve vodu. Respektive kávu. 

 

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů