basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Hodnocení zákazníků

Jarda
25.01.2015 v 9:38
80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

elektrický automatický mlýnek na kávu • možnost ovlivnění hrubosti délkou stlačení ovládacího tlačítka • nože z nerezové oceli • minimální nároky na údržbu • kompaktní rozměry • plastová konstrukce těla • praktický prostor pro uložení napájecího kabelu • černá varianta

Někdo nedá dopustit na instatní kávu, jiný si užívá praktičnost kapslových kávovarů, stále ale existuje početná skupina lidí, kteří nedají dopustit na čerstvě namletou kávu. Pokud i vy patříte mezi milovníky toho nezaměnitelného aroma čerstvě umleté kávy, pak vám jistě udělá radost kompaktní elektrický mlýnek na kávu. Tělo mlýnku je vyrobeno z plastu, mlecí mechanismus je z nerezové oceli. Díky transparentnímu víčku uvidíte, jestli je třeba doplnit kávová zrna. Hrubost mletí ovlivníte délkou stlačení ovládacího tlačítka. Prostor pro praktické uložení napájecího kabelu.

BODUM Bistro

BODUM Bistro

Elektrický mlýnek na kávu od švýcarské společnosti Bodum, který zaujme především prémiovým zpracováním a moderním designem. Díky tomu, že se jedná o tzv. tříštivý mlýnek, nabízí maximálně kompaktní rozměry, takže se nádherně vejde i do nejmenších kuchyní. Každé ráno si proto můžete v klidu připravit lahodnou kávu s neopakovatelným aroma. Obsluha přístroje je ke všemu rychlá a velmi jednoduchá, mlýnek je tak bez nadsázky téměř bezúdržbový.

Nože přístroje jsou vyrobeny z nerezové oceli, díky čemuž je zaručena mimořádná životnost. Délkou stlačení ovládacího tlačítka navíc můžete ovlivňovat hrubost kávových zrn – tu můžete zároveň neustále kontrolovat díky průhlednému víku.

Mezi zákazníky se jedná o velmi oblíbený model, na kterém je vyzdvihováno především spojení kompaktních rozměrů s moderního designu. Uživatelé na mlýnku dále pozitivně hodnotí jeho spolehlivost a extra rychlou přípravu čerstvé kávy.

O společnosti

Bodum je původem dánská společnost, která svou výrobu ihned v počátcích přesunula do Švýcarska. Je to výrobce prémiové kvality, jeho výrobky vynikají originálním designem a prvotřídním zpracováním. Nasvědčuje tomu i skutečnost, že společnost prodává své produkty ve více než 50 zemích světa a to včetně metropolí, jako jsou New York, Paříž či Tokio. Řemeslně dokonale provedené produkty Bodum oslovují zákazníky už více než 60 let.

Prohlídněte si v našem katalogu i další produkty této značky – všechny je najdete zde.

Technické parametry:

• elektrický tříštivý mlýnek na kávu
• více barevných variant
• možnost ovlivnění hrubosti zrn
• nože z nerezové oceli
• minimální nároky na údržbu
• plastová konstrukce těla
• prostor pro uložení napájecího kabelu
• rozměry: 9 × 9,5 × 16,6 cm

Který mlýnek vybrat

Namletá káva si udrží aroma přibližně minutu, potom chuť i vůně výrazně slábnou. Základem pro dobrou kávu je tedy rychlé namletí těsně před přípravou.

Nejlevnější mlýnky se sekacími noži (tzv. tříštivé mlýnky) fungují jako mixér – nasypete zrna, podržíte tlačítko několik sekund a je hotovo. Hrubost mletí odhadnete odpočítáváním sekund, není to tedy příliš přesné a káva se bohužel i škodlivě zahřívá.

Daleko lepších výsledků dosáhnete s modely s tzv. mlecími kameny, kde lze hrubost mletí snadno nastavit. Kameny mohou být z nerezu nebo lépe z keramiky, která si zachovává delší životnost. Při výběru si všímejte, v kolika krocích lze hrubost nastavovat – více je samozřejmě lépe.

Nejlepší možnou volbou jsou digitální mlýnky, u kterých vše přesně nastavíte na displeji. Mají zpravidla také velmi dobře vyřešenou konstrukci, takže při mletí kávu nikterak nezahřívají. Doporučujeme náročným zákazníkům a baristům.


Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků 11160-01 Bistro černý

Hodnocení zákazníků

Jarda

25.01.2015 v 9:38
80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Jenn

16.07.2014 v 8:35

Jednoduché ovládání
Design
Káva namletá podle vlastních potřeb (hrubost, množství).

Celkově splňuje mé potřeby :)

Při kontrole hrubosti se káva usadí na víčku a někdy nelze znovu uzavřít a spustit. Je potřeba víko omést (nejlépe štětečkem), poté můžete pokračovat v mletí.
Horší čištění pokud chcete mlýnek použít i na něco jiného než káva.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
11160-01 Bistro černý 4.0 5 2
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů