basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

Jirka B.
08.06.2012 v 18:43
100 %

Kvalita obrazu ,snadná instalace

není

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Videokamera Panasonic TY-CC10W určená pro televizory Panasonic s podporou služby VIERA CAST (SKYPE). Jistě Vás potěší, že kamera nahrává obraz v HD rozlišení 1280x720 px, takže výsledný obraz je opravdu vynikající. Výhodou kamery TY-CC10 W jsou 4 kvalitní směrové mikrofony pro výbornou kvalitu zvuku. Pokud si chcete vychutnat VIERA CAST na maximum a telefonovat s Vašimi přáteli v pohodlí Vašeho obýváku, tato kamera je Vaší nejlepší volbou.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků TY-CC10W (SKYPE kamera k TV Panasonic)

Hodnocení zákazníků

Jirka B.

08.06.2012 v 18:43

Kvalita obrazu ,snadná instalace

není

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Vojlad

26.09.2011 v 11:18

Skype kamera Panasonic Ty-CC 10W je skvělý pomocník pro vzájemnou komunikaci na Skype-videotelefonu.Perfektní zobrazení vysílacího prostoru a zvuku.Cenová relace je vyšší,ale oplatí se.V návodu by měla být větší pozornost věnována nejen zapojení,ale i naladění provozu kamery dálkovým ovladačem,zejména pro amatéry.

***

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
TY-CC10W (SKYPE kamera k TV Panasonic) 4.5 5 2
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______