Kód: SONPS719880561 ID: 1473985

Brýle pro virtuální realitu Sony PlayStation VR + Kamera + MOVE Twin Pack + VR WORLDS (PS719880561)

Brýle pro virtuální realitu

? 13 190 Kč
0 Kč
Není skladem ?

Vše o produktu

Brýle pro virtuální realitu

Sony PlayStation VR + kamera + Move Twin Pack + VR Worlds


Buďte součástí herní revoluce. Virtuální realita zažívá obrovský boom, což potvrzuje i skutečnost, že se do ní zapojuje vlastně každá technologická společnost, která ve světě něco znamená. A pozadu nesmělo zůstat ani Sony s celosvětově nejlépe prodávanou konzolí PlayStation 4. K ní nyní máte jedinečnou možnost dokoupit headset pro virtuální realitu, který vaše hraní posune na zcela novou úroveň – a to není jen marketingový slogan.


Po nasazení brýlí na hlavu se totiž budete cítit jako v jiném světě – a je jen na vás, kam se přesunete. Chcete se například ponořit do adrenalinových soubojů uprostřed vesmíru ve hře EVE Valkyrie nebo si zahrát klasickou first person střílečku The London Heist navrženou na míru pro brýle PlayStation VR? Je to jen na vás.


Obsah balení:


  • Sony PlayStation VR
  • Sony PlayStation Camera
  • hra VR Worlds
  • dva ovladače Move

Staňte se středem her. S PlayStation VR se vám otevírá zcela nový svět.
5,7" OLED obrazovka


Brýle mají z vnitřní strany integrovaný vysoce kvalitní displej s úhlopříčkou 5,7 palce, OLED technologií a nádherně jemným Full HD rozlišením, aby animované postavy a předměty kolem vás působily co nejrealističtěji,


360stupňový výhled


Brýle jsou vybaveny akcelerometrem i gyroskopem, díky čemuž reagují na pohyby vaší hlavy, takže při vašem otočení se otočí i virtuální svět kolem vás.


120 snímků za sekundu


Reálnému zážitku napomáhá i vysoká obnovovací frekvence 120 Hz.


   3D zvuk


V závislosti na vašich pohybech se pak mění i zvuk, neboť Sony sáhlo po 3D technologii.


Integrovaný mikrofon


Souprava má integrovaný mikrofon. To abyste mohli komunikovat se svými přáteli a probírat nejen taktiku.


  
Buďte hvězdou sociálních sítí


Na sociálních sítích můžete najít další hráče, kteří se baví s konzolí PS VR. A připojit se k nim můžete i vy – stačí svá videa či fotografie opatřit tagem #PSVR.

PlayStation Camera


Díky duálním objektivům s 3D hloubkovými snímači sleduje kamera PlayStation Camera polohu soupravy, pohybového ovladače PlayStation Move a světelné lišty ovladače DualShock 4 všude. Tím je zajištěno, že se vždy budete cítit jako přímo uprostřed akce.


Precizní sledování


Souprava má na sobě devět LED v přední a zadní části. Ty jsou sledovány PlayStation kamerou, která se stará o precizní přesnost, ať hrajete jakoukoli hru.
Zrcadlový mód


Své zážitky, které vidíte v brýlích, lze zprostředkovat i ostatním v zrcadlovému režimu na televizoru. Díky tomu mohou přesně vidět, kde se nacházíte a co vás právě čeká.

360stupňový mediální přehrávač


Ve 360stupňovém zobrazení lze sledovat videa i prohlížet fotografie. Umožňuje to aplikace media player systému PS4. Stačí ke konzoli připojit USB se 360stupňovým obsahem pořízeným kamerou s ekvidistantní válcovou projekcí. Pak stačí v aplikaci vybrat „VR mode“.


 


Přehrávání 3D Blu-ray


3D Blu-ray filmy si nyní můžete užít ve stereoskopickém 3D podání se soupravou PS VR. To znamená, že vám přímo před očima mohou ožít tituly, jako jsou Krotitelé duchů, Amazing Spider-Man či Pixely a další.

Technické parametry

Další parametry
Značky Sony
Rozměry balení
Šířka výrobku 21.0 cm
Výška výrobku 27.0 cm
Hloubka výrobku 35.0 cm
Hmotnost výrobku 3.2 kg

Uživatelské recenze - Brýle pro virtuální realitu Sony PlayStation VR + Kamera + MOVE Twin Pack + VR WORLDS (PS719880561)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

0

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Značky Sony
Šířka výrobku 21.0 cm
Výška výrobku 27.0 cm
Hloubka výrobku 35.0 cm
Hmotnost výrobku 3.2 kg